ОПЛАКВАНЕ

Всичко за сладководния риболов.

Модератор: bobopeli

СВИДЕТЕЛ

ОПЛАКВАНЕ

Мнение от СВИДЕТЕЛ »

:shock: На 29 май с мои приятели решихме да посетим яз.ДУШЕВО близо до СЕВЛИЕВО .Отидохме много рано и никой не ни забеляза.Беше още тъмно когато собствениците се появиха но те не ни забелязаха и започнаха да стоварват РИБА в разговора който водиха разбрахме че са бракониерствали на СТАМБОЛИЙСКИ.Това са така наречените АРЕНДАТОРИ :!: .Не е ли време ИАРА ДА ПРЕРАЗЛЕДА ДОГОВОРИТЕ на тези новоизпечени АРЕНДАТОРИ :?:
Аватар
Божидар
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2521
Регистриран на: Чет Апр 15, 2004 5:57 pm
Местоположение: България-Габрово-Румъния
Обратна връзка:

ОТГОВОР

Мнение от Божидар »

СВИДЕТЕЛ май това което си написал май има много истина но не виждам какви мерки ще вземе ИАРА и вземи тази информация я прати на АЛЕКО от ИАРА.
На Бодлива Крава ,Бог рога не дава!
Светът е оцелял,защото се е смял!
Аватар
zapalen_92
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 762
Регистриран на: Нед Окт 08, 2006 6:28 pm
Местоположение: Павликени

XaXaXa

Мнение от zapalen_92 »

Tova koeto kazva6 e absoliutno vqrno!!! Az ot mnogo ot odavna imah pre4ustvieto 4e sas mrejite ulavqt ribite ot stamboliiski i to za tova nqma riba ve4e tam!!!!!!
Аватар
zapalen_92
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 762
Регистриран на: Нед Окт 08, 2006 6:28 pm
Местоположение: Павликени

:((((((((((((

Мнение от zapalen_92 »

Zraveite.Az se kazvam Desislav i sam ot grad Pavlikeni.Ob6tina Veliko Tyrnovo.Az sam na 14 i ot 5 godini sam zapalen ribar.Mnogo me kefi tozi sait i iskam da izrazq nqkolko mneniq.Moeto selo e Stambolvo prez koeto minava reka Rosica.Dqdo mi sy6to e golqm ribar i dvamata s nego se otek4vame 4e svinekombinata zamyrsqvat rekata i ribata q nqma ot izminalite 5 godini.Poradi tazi pri4ina nqma kade na blizo da se hodi za riba.Hodim na qzovira Stamboliiski,no ni e daleko.Iskam da vi popitam kak moje da se re6i problema sas reka Rosica i Svinekombinata.Pishete mi za problema i me posavetvaite!!!!!
Краси_поборника
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2753
Регистриран на: Пон Фев 13, 2006 1:59 pm

Мнение от Краси_поборника »

Пишете тук http://www.nafa-bg.org
Публикувай отговор

Обратно към “Сладководен Риболов”