!!!ТОКАДЖИИ -ДОКОГА!!!

Внимание - Бракониери !

Модератор: bobopeli

Публикувай отговор
didooo
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 546
Регистриран на: Пон Мар 12, 2007 1:54 pm

!!!ТОКАДЖИИ -ДОКОГА!!!

Мнение от didooo »

дОКОГА щЕ ГЛЕДАМЕ УМРЯЛА ИЗБИТА С ТОК РИБА и дайте като държавата неще ние да се организирваме и да ги поизхващаме
На цонево примерно риба неостана от такива
за багажници с шарани ли нечувам , за багажници със сомове ли нечувам
ДА ПРАВИМ РИБАРСКИ ХАЙКИ И ТВА Е
щото другата седмица съм обещал на 3 годишния ми племенник да го водя за риба (и кормило на лодката му скожих да се кефи) АМА СЕ ЧУДЯ КАК ДА МУ ОБЯСНЯ ЩО НЯМА РИБА
Според мен ако всяка вечер и ден има по 3-4-5 лодки дето да си знаят телефоните един друг и някой като види нещо другите да долетят за подкрепа .............. БОЙ В ТЪМНОТО
N.Dimitrov
фен клуб-скобар
Мнения: 728
Регистриран на: Пон Юни 23, 2014 4:32 pm
Местоположение: Плевен

Re: !!!ТОКАДЖИИ -ДОКОГА!!!

Мнение от N.Dimitrov »

Има нужда от една такава организация твърдо ЗА....айде малко!
Аватар
краси12345678
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 450
Регистриран на: Пон Май 22, 2006 1:06 pm
Местоположение: Козлодуй-Пловдив

Re: !!!ТОКАДЖИИ -ДОКОГА!!!

Мнение от краси12345678 »

Катилите са много колега,аз също съм за,стоя нощем буден да пазя въдици,лодка,мамата си е ебало. Гадовете са на всякъде,лодки се палиха какво ли не и продължават. Трябва си трепане и това е.
Който нож вади сам пада в него.
didooo
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 546
Регистриран на: Пон Мар 12, 2007 1:54 pm

Re: !!!ТОКАДЖИИ -ДОКОГА!!!

Мнение от didooo »

Специално на Цонево РАЬОННИЯ МИ Е АВЕР и е рибар
демек званя му и след 15 мин е там и е арестувал(задържал) нарушителите докато дойдат от иара , амааааааааа
си трябва организация и то на НИВО
gogi.bg
новобранец
новобранец
Мнения: 12
Регистриран на: Пет Мар 27, 2009 1:33 pm

Re: !!!ТОКАДЖИИ -ДОКОГА!!!

Мнение от gogi.bg »

Няма държава момчета.Какво стана със скрапа.Отмениха го за три дни.Вие сте мечтатели.Имам над 50 год.въдичарски стаж но по лошо никога не е било.
fillcarp
новобранец
новобранец
Мнения: 40
Регистриран на: Чет Авг 30, 2012 11:17 pm

Re: !!!ТОКАДЖИИ -ДОКОГА!!!

Мнение от fillcarp »

и аз съм За!!!
N.Dimitrov
фен клуб-скобар
Мнения: 728
Регистриран на: Пон Юни 23, 2014 4:32 pm
Местоположение: Плевен

Re: !!!ТОКАДЖИИ -ДОКОГА!!!

Мнение от N.Dimitrov »

Много е лошо това от 700 преглеждания на темата има само 5 мнения, така и не видях някои колега от форума с по-висок ранг които може би също е против това и има връзки и възможности да направи една организация или поне едно мнение да напише, да помогне малко,защото идеята е добра и има нужда вече от това самите рибари да се надигнат, щото няма кой да го направи.Ако искаме да си ловим риба без мисълта ,че утре няма да хванем нищо сами трябва да си го направим, постоянно се пускат теми и се пишат по 13434 мнения за примерно плетено валкно а никой не взима отношение по тази тема която си заслужава.
Аватар
stanevJR
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 229
Регистриран на: Вто Юли 22, 2014 12:05 pm
Местоположение: Бургас

Re: !!!ТОКАДЖИИ -ДОКОГА!!!

Мнение от stanevJR »

Манталитет колега, знаеш какви сме Българите, и на вс. отгоре се бием в гърдите.. Никъде по светът не ни ебават за слива... Както всичко др. така и водоемите не са на ниво, няма да остане риба, къде да си правим удоволствието, то не е само ток.. засечки, бомби, отрови, мрежи, много хора не спазват и размерите на улова, не вярвам да са толкова гладни, то закони няма, няма хора от форума и изобщо, щот на никой не му се влиза в пандиза... Колкото и да е жалко , така е! До една степен политиците, според мен ние болшинството хората сме такива, смотана ни е държавата, няма да се оправим никога.. Не съм ли прав.. Не на всеки можеш да промениш мисленето, особено на бракониера..
"Над нещата."
http://www.nariba.com/forum/viewtopic.php?f=135&t=89200" onclick="window.open(this.href);return false;
N.Dimitrov
фен клуб-скобар
Мнения: 728
Регистриран на: Пон Юни 23, 2014 4:32 pm
Местоположение: Плевен

Re: !!!ТОКАДЖИИ -ДОКОГА!!!

Мнение от N.Dimitrov »

Прав си колега и то напълно, само :smt067 :smt068 :smt070 :smt071 така ще се справим. :lol: :lol: :lol:
Публикувай отговор

Обратно към “Бракониери !”