ОТ КЪДЕ МОГА ДА СИ КУПЯ ТУБУСЧЕ ?

Модератор: Paublo_Eskobar

elderonth
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 275
Регистриран на: Пет Ное 28, 2008 8:18 pm

ОТ КЪДЕ МОГА ДА СИ КУПЯ ТУБУСЧЕ ?

Мнение от elderonth »

Загубих си тубусчето с върховете за фидера,върхове си закупих но никъде не мога да си намеря само тубусче,някой да ме опъти в Пловдив от къде мога да си набавя ??
Аватар
SBANKOV
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 386
Регистриран на: Сря Апр 10, 2013 12:03 pm
Местоположение: София - Разград

Re: ОТ КЪДЕ МОГА ДА СИ КУПЯ ТУБУСЧЕ ?

Мнение от SBANKOV »

elderonth написа:Загубих си тубусчето с върховете за фидера,върхове си закупих но никъде не мога да си намеря само тубусче,някой да ме опъти в Пловдив от къде мога да си набавя ??
От пагазина за водопроводни части, знаеш ли какви хубави ПВЦ тръби са пуснали, стават страшни тубуси, - големи, здрави, и ако вложиш малко старание и красиви.

Иначе във всеки риболоване магазин съм виждал да продават комплекти връхчета с тубусче.
Детето в мен продълажва да си играе с кибрит, но – странно – вече иска и пура, и Chivas...
Аватар
ssg
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 142
Регистриран на: Чет Дек 11, 2008 10:04 am
Местоположение: ВАРНА

Re: ОТ КЪДЕ МОГА ДА СИ КУПЯ ТУБУСЧЕ ?

Мнение от ssg »

SBANKOV написа:От магазина за водопроводни части, знаеш ли какви хубави ПВЦ тръби са пуснали, стават страшни тубуси, - големи, здрави, и ако вложиш малко старание и красиви.
:smt023 Че и гумени тапи има към тръбите , пък и малко изолация от тая порестата за тръби като сложиш вътре да не се удрят частите става нещо много здраво , предполагам че само с колата ако минеш през него ще нараниш съдържанието.
Аватар
Dass
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 809
Регистриран на: Сря Апр 27, 2011 11:25 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: ОТ КЪДЕ МОГА ДА СИ КУПЯ ТУБУСЧЕ ?

Мнение от Dass »

elderonth написа:Загубих си тубусчето с върховете за фидера,върхове си закупих но никъде не мога да си намеря само тубусче,някой да ме опъти в Пловдив от къде мога да си набавя ??
В повечето магазини продават тубоси.
Виж в Булет 2000 там има...
Всяко място и време "си сака фидеро", дет' са вика. :wink:
Изображение
zlati973
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 887
Регистриран на: Пет Яну 14, 2011 6:56 pm

Re: ОТ КЪДЕ МОГА ДА СИ КУПЯ ТУБУСЧЕ ?

Мнение от zlati973 »

Имам един 47см. е дълаг ако ти влизат върховете ти го подарявам.
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на фидер”