Tica - New Crystal Multitip TC2 (3.30/3.90) - Мнения ?

Модератор: Paublo_Eskobar

Аватар
dragonaz
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 195
Регистриран на: Нед Сеп 07, 2008 8:37 am
Местоположение: София

Tica - New Crystal Multitip TC2 (3.30/3.90) - Мнения ?

Мнение от dragonaz »

Здравейте колеги, след предишна консултация с вас относно power и heavy фидери на "една ръка разстояние съм" от това да си закупя следният фидер:

1. http://www.ribibg.com/shop/index.php?p= ... ubgroup=55 Tica - New Crystal Multitip TC2 (3.30/3.90)

Някой дали го ползва в момента, позлвал или има реални впечатления от пръта, така че да сподели на две на три преди да ида да си го купя :)

Предварително благодаря, за споделената инфромация.
Изображение
Аватар
tamihal
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1872
Регистриран на: Пет Яну 23, 2009 9:01 pm
Местоположение: ХAРМАНЛИ
Обратна връзка:

Re: Tica - New Crystal Multitip TC2 (3.30/3.90) - Мнения ?

Мнение от tamihal »

Аз ползвам горепосочената въдица(2 броя), вече близо три години, но първо ще направя едно уточнение, че това в никакъв случай, не е хеви пръчка, а напротив, лек, клонящ към лайт строй фидер, с акция до 70-80 гр...а най-добре работи с кошнички 35-40 + храна. Разбира се това не означава, че ако на пръчката се закачи едра риба, тя няма да се справи, напротив, в нея има много потенциал. Постигането на дистанци от порядъка на 40-50 метра, не са проблем. Работя с влакна 0,18 и 0,20, бланката сработва идеално и изхвърлянето става много плавно и перфектно.
Лично за мен е прекрасна въдица.(Шиманистите във форума, ще твърдят друго, но всеки с предпочитанията си). Страхотно усещане в ръката, а при борба със закачена риба, всеки напън се усеща чак в рамото, качествена карбонова бланка, СИК-ови водачи (много качествени и перфектно заляти), три връхчета, две от които стъклопластови и едно карбоново...и не на последно място променливата дължина. Кеф ти 3,30, кеф ти 3,90....това беше и една от основните причини, да си взема точно този модел. Предимствата на пръчката са много и смятам ,че е добра инвестиция, която си заслужава парите.
Успех с покупката, каквато и да е тя... :drinkers:
Изображение
p.p. на моите съм добавил малко повече корк...
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на фидер”