Спининг въдици на достъпна цена

Модератори: Павел Иванов, sestrata

Публикувай отговор
stich
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2708
Регистриран на: Вто Дек 09, 2008 4:44 pm
Местоположение: "Резерват Северозапад"
Обратна връзка:

Re: Спининг въдици на достъпна цена

Мнение от stich »

баш_майстора написа:
tubusa написа:... или никоя не става
стават бе
за дъно на дунава са екстра :wink:
Тц! Много са твърди! :D
Изображение
tubusa
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 113
Регистриран на: Вто Дек 08, 2009 3:36 pm
Местоположение: софия

Re: Спининг въдици на достъпна цена

Мнение от tubusa »

Е даи некакви по меки ама знам ли да стават за дъно и за спининг или нема такова нещо А и да са на такива цени
В прочем аз имам една въдица за която се чудя дали ще стане за спининг акциата и 10-35 грама и е 2 и 40 ама маи е много слаба
tubusa
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 113
Регистриран на: Вто Дек 08, 2009 3:36 pm
Местоположение: софия

Re: Спининг въдици на достъпна цена

Мнение от tubusa »

Marco Polo написа:
tubusa написа:... ама маи е много слаба
Мдааа... За сомове и щуки над 5-те наистина е слаба!
ехе ти каде отиде за по алки а и азз нема да хода за щуки с нея за кленове (около кило) и костури слаба ли е
tubusa
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 113
Регистриран на: Вто Дек 08, 2009 3:36 pm
Местоположение: софия

Re: Спининг въдици на достъпна цена

Мнение от tubusa »

А и на въдицата пише че издържа 6 кила
tubusa
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 113
Регистриран на: Вто Дек 08, 2009 3:36 pm
Местоположение: софия

Re: Спининг въдици на достъпна цена

Мнение от tubusa »

Marco Polo написа:
tubusa написа:А и на въдицата пише че издържа 6 кила
Ха! Това много искам да го видя! :lol:
Защото най-вероятно пише, че теста на влакното, с което искаш да ловиш, трябва да е не повече от 6 кг.!
Сегаа отивам да штракна една снимка да видиш :Д
:oops: :oops: :oops: Никаде не пише незнам каде сам го гледал :oops: :oops: :oops:
един приятел ловял преди с нея на дъно и ловел скобари по кило с нея надявам се да идапжи
Аватар
каридата
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5067
Регистриран на: Чет Ное 30, 2006 5:06 pm
Местоположение: Бургас

Re: Спининг въдици на достъпна цена

Мнение от каридата »

Сегаа отивам да штракна една снимка да видиш :Д
Никаде не пише незнам каде сам го гледал
един приятел ловял преди с нея на дъно и ловел скобари по кило с нея надявам се да идапжи
Абе я се спри с тея тъпотии.Тая тема я направихте на нищо.Ако имаш питане за въдица която няма да ползваш само и единствено за спинингов риболов то си има подфорум за това.
Ходене му е майката.
Хендмейдър

paranorm:
''ей тва е.. сигурно по бургаско на тва занимание вече му викат 'накаридване'
нещо като ..-жена утре с комшията ще ходим да се накаридим'' :)
stich
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2708
Регистриран на: Вто Дек 09, 2008 4:44 pm
Местоположение: "Резерват Северозапад"
Обратна връзка:

Re: Спининг въдици на достъпна цена

Мнение от stich »

Предлагам лека поправка в заглавието:

качествени спининг въдици на достъпна цена
Изображение
pulvizacha
новобранец
новобранец
Мнения: 7
Регистриран на: Пон Окт 12, 2009 10:56 am

Re: Спининг въдици на достъпна цена

Мнение от pulvizacha »

Здравейте колеги и за много години (и риби),моля за мнения и впечатления относно тази пръчка http://www.riboco.com/index.php?mod=pro ... 1203&click 2.4м/3-14гр.Ще я ползвам на малки и средни реки за лек спининг.Предварително благодаря!Ако не е тук мястото за подобен въпрос,приемете извинения!
nabeden ribar
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 298
Регистриран на: Съб Фев 28, 2009 4:28 pm
Местоположение: Велико Търново

Re: Спининг въдици на достъпна цена

Мнение от nabeden ribar »

Колега, можеби е добра пръчката, но мисля че 186 гр. са множко... Определено може да се вземе по-лека и приятна въдичка, дори и по-евтина. http://shop.fishing-mania.com/viewrods_3.php?id=6378 Това е просто пример за сравнение...
Аватар
fn1p
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1122
Регистриран на: Пет Юни 06, 2008 9:24 pm
Местоположение: Хасково

Re: Спининг въдици на достъпна цена

Мнение от fn1p »

pulvizacha написа:...впечатления относно тази пръчка http://www.riboco.com/index.php?mod=pro ... 1203&click 2.4м/3-14гр.Ще я ползвам на малки и средни реки за лек спининг...
Колега аз имам Биистмастър само че на 3.00м Акция 50-100 и съм много доволен от него направо съм възхитен,а колкото до тиката
пипал съм я и направо се отвратих неми хареса изобщо иначе шимано си е шимано.
Изображение Изображение
Аватар
donky
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 619
Регистриран на: Пет Яну 04, 2008 3:10 pm
Местоположение: Sofia

Re: Спининг въдици на достъпна цена

Мнение от donky »

fn1p написа: иначе шимано си е шимано.
[/quote]и ти си купи едно шимано и сега само парадиране
Кажи му да иде да се гръмне или да си играе едно маваши на неговите въдици
stich
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2708
Регистриран на: Вто Дек 09, 2008 4:44 pm
Местоположение: "Резерват Северозапад"
Обратна връзка:

Re: Спининг въдици на достъпна цена

Мнение от stich »

donky написа:
fn1p написа: иначе шимано си е шимано.
и ти си купи едно шимано и сега само парадиране
Е кеф му е на човеко сега. Айде! :D
Изображение
nabeden ribar
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 298
Регистриран на: Съб Фев 28, 2009 4:28 pm
Местоположение: Велико Търново

Re: Спининг въдици на достъпна цена

Мнение от nabeden ribar »

fn1p написа: Колега аз имам Биистмастър само че на 3.00м Акция 50-100 и съм много доволен от него направо съм възхитен
Приятел, без да се засягаш искам да ти кажа че ти е грешна концепцията... тази пръчка ако беше 30 см по-дълга щях да я набедя за шаранжийска! В твоя случай гегата е по-подходяща за риболов на тапа, отколкото за спининг. Не знам от какво точно си възхитен, но идеята при спининга е да си вземеш лек такъм с подходящата акция, дължина, и т.н. Колко примамки над 50гр. имаш? Ако сложиш джиг (една много перспективна примамка) мислиш ли че изощо ще можеш да я усетиш кога пада на дъното? Ще ми се да видя как измяташ попер! Все някога ще се сетиш че щука има и в плиткото. Ловил ли си на 30 см вода? Стигал съм до там да мятам 2-ри номер мепс със отвратителната тика, щото нямам в мен плуваща примамка, нито силикон, а всичко останало се оплита във водорасли веднага. И не на последно място тия 3 метра доста ще те ограничават примерно ако посетиш някоя по-обрасла корекция с малко места за риболов ... доста клони ще обрулиш.
Айде със здраве!
Аватар
fn1p
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1122
Регистриран на: Пет Юни 06, 2008 9:24 pm
Местоположение: Хасково

Re: Спининг въдици на достъпна цена

Мнение от fn1p »

nabeden ribar написа:
fn1p написа: Колега аз имам Биистмастър само че на 3.00м Акция 50-100 и съм много доволен от него направо съм възхитен

...грешна концепцията... тази пръчка ако беше 30 см по-дълга щях да я набедя за шаранжийска! В твоя случай гегата е по-подходяща за риболов на тапа, отколкото за спининг. Не знам от какво точно си възхитен, но идеята при спининга е да си вземеш лек такъм с подходящата акция, дължина, и т.н. Колко примамки над 50гр. имаш? Ако сложиш джиг (една много перспективна примамка) мислиш ли че изощо ще можеш да я усетиш кога пада на дъното? Ще ми се да видя как измяташ попер! Все някога ще се сетиш че щука има и в плиткото. Ловил ли си на 30 см вода? Стигал съм до там да мятам 2-ри номер мепс със отвратителната тика, щото нямам в мен плуваща примамка, нито силикон, а всичко останало се оплита във водорасли веднага. И не на последно място тия 3 метра доста ще те ограничават примерно ако посетиш някоя по-обрасла корекция с малко места за риболов ... доста клони ще обрулиш.
Айде със здраве!
Не ме засегна защото нищо не разбираш а от такива хора не се засягам,пък се обаждаш!Тази пръчка е направена за спининг и е подходяща за спининг.Възхитен съм от това,че е много здрава пръчка.Колкото до спининга купуваш си лек такъм с подходяща акция аз съм го направил,не ходя за кефал,костур,а ходя за сом колкото до примамките над 50 грама имам 1-на блесна която е около 70 гр и е за Сом другите примамки са по 30гр. 20гр. 12гр. 14гр.и тн.Колкото до джиговете има глави който тежат по 40гр. по 38гр. по 28гр. по 20гр. по 16гр и тн. на тези глави се слагат големи джигове,и се усеща кога пада на дъното.за щука ходя рядко и ползвам мепс 3-ти номер който си отлита на прилична дистанция попер не измятам защото не съм хващал на попер и им нямам доверие тези щуки който ми са на аватара са на мепс 3-ти номер и са точно на такъв водоем който на 35-40см. от повърхността има драчки и водорасли няма да ти обяснявам как се води само ще ти каза,че се води с майсторлък.А колкото до 3-то метра ходил съм и на такова място на което от горе има много дървета а долу храсти в този случай хвърляш малко странично и не обрулваш клони.
Поздрави и наслука.
Изображение Изображение
Аватар
fn1p
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1122
Регистриран на: Пет Юни 06, 2008 9:24 pm
Местоположение: Хасково

Re: Спининг въдици на достъпна цена

Мнение от fn1p »

donky написа:
fn1p написа: иначе шимано си е шимано.
и ти си купи едно шимано и сега само парадиране.

Ти заяждаш ли се с мен? И ако имаш нещо да ми кажеш пиши на ЛС.
Марко Поло е предложил найстина една много хубава и приятна за риболов въдица с леки примамки.Пипал съм я невероятна е но не ми върши работа на мен това е без значение, на колегата ще му върши много добра работа.
Изображение Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Спинингов риболов”