Спининг , Тапа На Река Марица

Модератори: Павел Иванов, sestrata

minki
новобранец
новобранец
Мнения: 7
Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 12:18 pm
Местоположение: Пловдив

Спининг , Тапа На Река Марица

Мнение от minki »

Днес отново бяхме аз и 1 приятелче на риба но отново от много време нямахме късмет ловях на клатушки смених 4-5 места и нямаше и нямаше тази щука братото на тапа сменя и тои фърля и нямаше и тои късмет колеги рибари по реката и те нямаха никакъв късмет та това е от мен засега ! Наслука и дано скоро и аз да сложа някоя друга снимка на голям рибок :d
xt33m33
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 431
Регистриран на: Пон Сеп 13, 2010 5:44 pm
Местоположение: Габрово

Re: Спининг , Тапа На Река Марица

Мнение от xt33m33 »

И на какви клатушки я мъчи... аз тая година на Meps Syclops капо не съм се прибирал може да са щуклета до кило ама все риба :D
Malemi
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 588
Регистриран на: Съб Авг 28, 2010 1:37 pm

Re: Спининг , Тапа На Река Марица

Мнение от Malemi »

При мене тази година риболова на щука е много добре. На спининг не съм я пробвал но на тапа от 3 излета , изкарах 3 щуки малко над кило
тбК
xt33m33
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 431
Регистриран на: Пон Сеп 13, 2010 5:44 pm
Местоположение: Габрово

Re: Спининг , Тапа На Река Марица

Мнение от xt33m33 »

И аз така ...лятото на спининг колкото пъти ходих на Жребеца все по 10 тина бройки за деня ама до 1кило 1.2 кило май-много... и имах един удар на една доста по добра,сигурно към 3 те кила... ама като не знам терена отпуснах повече аванса и явно влезе във върбалака... и така с рибата се разминахме... на тапа имам по-лоши резултати от на спининг...
Аватар
cvetan_zashev
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 515
Регистриран на: Вто Апр 21, 2009 2:54 pm
Местоположение: гр.София
Обратна връзка:

Re: Спининг , Тапа На Река Марица

Мнение от cvetan_zashev »

minki написа:Днес отново бяхме аз и 1 приятелче на риба но отново от много време нямахме късмет ловях на клатушки смених 4-5 места и нямаше и нямаше тази щука братото на тапа сменя и тои фърля и нямаше и тои късмет колеги рибари по реката и те нямаха никакъв късмет та това е от мен засега ! Наслука и дано скоро и аз да сложа някоя друга снимка на голям рибок :d
Нека първо да се научим да слагане препинателни знаци кадето е нужно,а и граматиката да си пооправим :!: малко.
Рибата и циците се разбират колко са големи едва след като се хванат!
Аватар
danev69
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1447
Регистриран на: Сря Юли 01, 2009 6:18 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Спининг , Тапа На Река Марица

Мнение от danev69 »

minki написа: Наслука и дано скоро и аз да сложа някоя друга снимка на голям рибок
Добре дошъл,колега. Ходиш ли редовно големия рибок,рано или късно ще дойде. :wink: На слука и на теб и ако искаш да пишеш за излети по р.Марица пиши тукhttp://forum.nariba.com/viewtopic.php?f=31&t=19602
cvetan_zashev написа: Нека първо да се научим да слагане препинателни знаци кадето е нужно,а и граматиката да си пооправим :!: малко.
Не е ли по-добре,на новодошлите колеги да им кажеш поне едно ;Добре дошъл; :idea: . Според мен е много по-важно,да се дава инфо,вместо на всеки новодошъл във форума да му се търсят грешките :idea: Поздрави и много слука,колега cvetan_zashev.
човек е толкова голям,колкото са големи мечтите му
minki
новобранец
новобранец
Мнения: 7
Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 12:18 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Спининг , Тапа На Река Марица

Мнение от minki »

Благодаря за добрите одзиви ... ползвахме въртящи блесни на MEPS клатушки на blue fox мъчихме и на воблери но не ! Поредния валат :D :lol:
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: Спининг , Тапа На Река Марица

Мнение от Don4o_62 »

minki написа: ползвахме въртящи блесни на MEPS клатушки на blue fox мъчихме и на воблери но не ! Поредния валат :D :lol:
Не се отчайвай,тепърва да знаеш какво те чака :D
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
Аватар
Vid
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3399
Регистриран на: Нед Окт 24, 2010 8:44 pm
Местоположение: Хасково

Re: Спининг , Тапа На Река Марица

Мнение от Vid »

Колеги, пробвал съм всякакви примамки на Марица (имам в предвид спининг), но за мен най уловистата примамка е Salmo Hornet DB, а именно този който е потъващ - 4 см. белия със син гръб. С него през 2010г. конкретно на Марица съм извадил Щука 4.2 кг., Распер 4.5 кг., доста добри кефали, а последно преди два дни бяла риба 2.5 кг., което за мен беше изненада...
‎Късметът е пресечната точка на предварителната подготовка и шанса.
Сенека
Публикувай отговор

Обратно към “Спинингов риболов”