Ремонт на спининг - струва ли си?

Модератори: Павел Иванов, sestrata

Аватар
to4kata
новобранец
новобранец
Мнения: 58
Регистриран на: Чет Сеп 08, 2011 9:36 am

Ремонт на спининг - струва ли си?

Мнение от to4kata »

Колеги, счупих си ултралайта Gad chaser 205 1-7 g. Счупи се върха около 30 см, на две, като солета, като гледам може да се отремонтира сравнително лесно /няма видими пукнатини, като отрязан е/. Аз съм си виновен, закачих в една върба и така ... Въпросът ми е струва ли си усилията и парите. До сега не съм ремонтирал въдица. Знам, че има добри майстори, но крайния резултат какъв ще е и колко ще е траен? И по-важното, осакатява ли се много въдицата?
Аватар
bobopeli
Модератор
Модератор
Мнения: 2266
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2008 8:08 pm
Местоположение: Габрово

Re: Ремонт на спининг - струва ли си?

Мнение от bobopeli »

to4kata написа: Пет Авг 04, 2023 6:28 pm ... Въпросът ми е струва ли си усилията и парите....
.

Стенли е твоят човек, но се слагай обратно счупеното парче, сложи плътен връх - жило. Около 60 -70 кинта излиза и ако не знаеш, че въдицата е ремонтирана визуално не можеш да познаеш. Запазва се и строя и поведението на въдицата.
Два пъти съм ползвал услугите му и съм очарован от резултата :D
...хаосът се намира в най-голямо изобилие там, където някой се стреми да въведе ред.
И хаосът винаги надмогва реда, защото е по-добър организатор.
Аватар
to4kata
новобранец
новобранец
Мнения: 58
Регистриран на: Чет Сеп 08, 2011 9:36 am

Re: Ремонт на спининг - струва ли си?

Мнение от to4kata »

Много благодаря, имаш ли представа къде да го търся? Четох някъде, че имал магазин на Ботевградско шосе, на нямам представа в коя част ...
Аватар
bobopeli
Модератор
Модератор
Мнения: 2266
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2008 8:08 pm
Местоположение: Габрово

Re: Ремонт на спининг - струва ли си?

Мнение от bobopeli »

to4kata написа: Пет Авг 04, 2023 7:52 pm... имаш ли представа къде да го търся? .....
Имате ЛС
...хаосът се намира в най-голямо изобилие там, където някой се стреми да въведе ред.
И хаосът винаги надмогва реда, защото е по-добър организатор.
Публикувай отговор

Обратно към “Спинингов риболов”