Съвет за хубава спинарка за Щука

Модератори: Павел Иванов, sestrata

miro7376
новобранец
новобранец
Мнения: 34
Регистриран на: Пет Ное 06, 2009 9:02 pm
Местоположение: Варна

Re: Съвет за хубава спинарка за Щука

Мнение от miro7376 »

Благодаря на всички колеги за съветите който ми дадоха. :D Вече избрах модела за себеси.
Аватар
Shag
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 264
Регистриран на: Съб Яну 15, 2011 4:29 am
Местоположение: Пловдив

Re: Съвет за хубава спинарка за Щука

Мнение от Shag »

Успех и наслука в такъв случай. Може линк да покажеш с данните и снимка нещо :)
Рибата е риба, когато е в тигана!
miro7376
новобранец
новобранец
Мнения: 34
Регистриран на: Пет Ное 06, 2009 9:02 pm
Местоположение: Варна

Re: Съвет за хубава спинарка за Щука

Мнение от miro7376 »

видях Триумфа,Спортех-Black Stream и Скелетора, но ми се искаше да видя и тиката но неможах да открия във Варна.Затова се спрях на Скелетора.
Последно промяна от miro7376 на Чет Мар 31, 2011 10:03 pm, променено общо 2 пъти.
Аватар
radost_in7
новобранец
новобранец
Мнения: 97
Регистриран на: Сря Ное 10, 2010 9:15 pm
Местоположение: Ямбол Ст Загора

Re: Съвет за хубава спинарка за Щука

Мнение от radost_in7 »

Shag написа:Ами... не знаех, че акцията определя якостта на пръчката. Вероятно се бъркам или не съм разбрал какво искаш да кажеш. С тая само щуки съм хващал. Освен това 4ти и 5ти номер блесни не са над 20 гр. Ако можеш да обясниш защо е малка акцията може да се преориентирам да я ползвам за друго... Всеки ползва нещо, от което е доволен или препоръчва нещо, което би искал да има понеже си струва :)
това е така спор няма...и за това е форум-всеки да изкаже впечатления мнения и т н....дай да оставим спининга напримир-по тази логика с пръчка с която ходиш за пъстърва червенопера и т н...спокойно можеш да за бяла щука и сом :) .
За щука като ходиш-други рибоци няма да споменавам при първия удар е важна добрата засечка-още повече че при спининга няма поглъщане на стръвта за разлика от живата примамка-и тук идва момента на по твърдия връх-не да ти се гъне а да можеш да и пробиеш костеливата джука-а не бих казал че е маловажно да е по твърда и след това-просто горния да не е по малък от 30-40-но пак казвам това си е мое мнение :) -наслука
Селянията не е белег за произход...това е състояние на душата
__________________________________________________________
Изображение
cronos39
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 268
Регистриран на: Съб Фев 05, 2011 8:57 pm

Re: Съвет за хубава спинарка за Щука

Мнение от cronos39 »

Публикувай отговор

Обратно към “Спинингов риболов”