Предложенията Ви за спининг с дължина: 2.40 - 2.70

Модератори: Павел Иванов, sestrata

Аватар
Павел Иванов
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14913
Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 12:29 pm
Местоположение: София

Re: Предложенията Ви за спининг с дължина: 2.40 - 2.70

Мнение от Павел Иванов »

Нещо не ми стана ясно в случаят . Да взема да попитам тогава - по кое изредените от теб неща Beastmasterа има по-добри показатели от Shitenno , освен по цена , ама нея не си я споменал :roll:
Спинингиста , разсширени вени нямаааааааа !

Риболовът е за разтоварване а не за натоварване!
Павел Иванов
Аватар
monozona
новобранец
новобранец
Мнения: 53
Регистриран на: Чет Фев 23, 2012 1:06 am
Местоположение: 127.0.0.1
Обратна връзка:

Re: Предложенията Ви за спининг с дължина: 2.40 - 2.70

Мнение от monozona »

Павел Иванов написа:Нещо не ми стана ясно в случаят . Да взема да попитам тогава - по кое изредените от теб неща Beastmasterа има по-добри показатели от Shitenno , освен по цена , ама нея не си я споменал :roll:
Ами примерно, че се ориентирам към дължина 2.40 / акция 10-30 / и дръжката на Бийстмастера ме кефи повече. Това достатъчно ли е? А за цената си прав, че не ме касае.
MONOZONA Web Tech Studio - Адаптивен уеб дизайн, Модерен графичен дизайн, Интериорен дизайн, Реалистични 360° разходки, 3D визуализации, SEO оптимизация, Интернет маркетинг, Онлайн реклама.
Аватар
Павел Иванов
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14913
Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 12:29 pm
Местоположение: София

Re: Предложенията Ви за спининг с дължина: 2.40 - 2.70

Мнение от Павел Иванов »

Ти си знаеш , само ми е интересно защо пускаш теми след като предварително си решил какво ще си вземеш :roll:
Спинингиста , разсширени вени нямаааааааа !

Риболовът е за разтоварване а не за натоварване!
Павел Иванов
Аватар
monozona
новобранец
новобранец
Мнения: 53
Регистриран на: Чет Фев 23, 2012 1:06 am
Местоположение: 127.0.0.1
Обратна връзка:

Re: Предложенията Ви за спининг с дължина: 2.40 - 2.70

Мнение от monozona »

Павел Иванов написа:Ти си знаеш , само ми е интересно защо пускаш теми след като предварително си решил какво ще си вземеш :roll:
Не виждам къде съм написал, че "предварително съм решил какво ще си взема". Потърсих съвет от компетентни хора, но изглежда преча на някой с тази тема. Повече няма да пускам теми. ОБЕЩАВАМ!
MONOZONA Web Tech Studio - Адаптивен уеб дизайн, Модерен графичен дизайн, Интериорен дизайн, Реалистични 360° разходки, 3D визуализации, SEO оптимизация, Интернет маркетинг, Онлайн реклама.
Аватар
КалинПетров
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 667
Регистриран на: Чет Сеп 08, 2011 11:58 am
Местоположение: По бентовете на р.Марица(Димитровград)

Re: Предложенията Ви за спининг с дължина: 2.40 - 2.70

Мнение от КалинПетров »

Колега мисля че хората ти помагат...с препоръка за по добра спининг пръчка... всички спининги който ти бяха препоръчани са в пъти по добри от тази на Шимано....къде ти си я искаш
Изображение
Reel Tuning
Аватар
Vid
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3399
Регистриран на: Нед Окт 24, 2010 8:44 pm
Местоположение: Хасково

Re: Предложенията Ви за спининг с дължина: 2.40 - 2.70

Мнение от Vid »

monozona написа:
Павел Иванов написа:Ти си знаеш , само ми е интересно защо пускаш теми след като предварително си решил какво ще си вземеш :roll:
Не виждам къде съм написал, че "предварително съм решил какво ще си взема". Потърсих съвет от компетентни хора, но изглежда преча на някой с тази тема. Повече няма да пускам теми. ОБЕЩАВАМ!
На никого не пречиш колега. Стори ми се (сега да не ровя из темите), че си пуснал тема и за макара шимано? Явно този модел те кефи, няма лошо. Не разбирам, защо се обиждаш на колегите, като ти кажат, че има и по добро от шимано за същата цена???
Лично, пробвал съм тия шиманота, и моето скромно мнение е, че тук ще трябва да тръгнеш от спийдмастера нагоре.... Иначе за цената на бийстмастера има много по читави пръчки - лично мнение....
Нали за това си пуснал темата - да чуеш мненията на хората, пък ти все ще си купиш това, което те кефи и ти е "на сърце"...
‎Късметът е пресечната точка на предварителната подготовка и шанса.
Сенека
Monev67
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 228
Регистриран на: Вто Сеп 20, 2011 7:08 am
Местоположение: Бургас

Re: Предложенията Ви за спининг с дължина: 2.40 - 2.70

Мнение от Monev67 »

Vid написа:
monozona написа:
Павел Иванов написа:Ти си знаеш , само ми е интересно защо пускаш теми след като предварително си решил какво ще си вземеш :roll:
Не виждам къде съм написал, че "предварително съм решил какво ще си взема". Потърсих съвет от компетентни хора, но изглежда преча на някой с тази тема. Повече няма да пускам теми. ОБЕЩАВАМ!
На никого не пречиш колега. Стори ми се (сега да не ровя из темите), че си пуснал тема и за макара шимано? Явно този модел те кефи, няма лошо. Не разбирам, защо се обиждаш на колегите, като ти кажат, че има и по добро от шимано за същата цена???
Лично, пробвал съм тия шиманота, и моето скромно мнение е, че тук ще трябва да тръгнеш от спийдмастера нагоре.... Иначе за цената на бийстмастера има много по читави пръчки - лично мнение....
Нали за това си пуснал темата - да чуеш мненията на хората, пък ти все ще си купиш това, което те кефи и ти е "на сърце"...
Мен ме
предупредиха ,ама преди няколко дни се осмелих да кажа ,че цялата хава е сапунка-питам и отговор
не искам,ти мен познаваш ли МЪ и т.н.......Аз примерно имам първите 7 и ми е трудно да бъда толкова нагъл................Просто човека не иска съвети ,иска да ни ОБЯСНИ как са нещата.......Аз преди да почна да пиша четох ................за да не ставам смешен и за да не задавам глупави въпроси.
Аватар
Vid
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3399
Регистриран на: Нед Окт 24, 2010 8:44 pm
Местоположение: Хасково

Re: Предложенията Ви за спининг с дължина: 2.40 - 2.70

Мнение от Vid »

То, в то форум напоследък май всичко стана сапунка..., е, важното е поне да се забавляваме :lol:
‎Късметът е пресечната точка на предварителната подготовка и шанса.
Сенека
Аватар
monozona
новобранец
новобранец
Мнения: 53
Регистриран на: Чет Фев 23, 2012 1:06 am
Местоположение: 127.0.0.1
Обратна връзка:

Re: Предложенията Ви за спининг с дължина: 2.40 - 2.70

Мнение от monozona »

Vid написа:То, в то форум напоследък май всичко стана сапунка..., е, важното е поне да се забавляваме :lol:
monozona ХАРЕСВА ТОВА!
MONOZONA Web Tech Studio - Адаптивен уеб дизайн, Модерен графичен дизайн, Интериорен дизайн, Реалистични 360° разходки, 3D визуализации, SEO оптимизация, Интернет маркетинг, Онлайн реклама.
Аватар
monozona
новобранец
новобранец
Мнения: 53
Регистриран на: Чет Фев 23, 2012 1:06 am
Местоположение: 127.0.0.1
Обратна връзка:

Re: Предложенията Ви за спининг с дължина: 2.40 - 2.70

Мнение от monozona »

Може ли да помоля някой от модераторите да заключи темата? Мисля, че това е решението на този етап.
MONOZONA Web Tech Studio - Адаптивен уеб дизайн, Модерен графичен дизайн, Интериорен дизайн, Реалистични 360° разходки, 3D визуализации, SEO оптимизация, Интернет маркетинг, Онлайн реклама.
Заключено

Обратно към “Спинингов риболов”