Защо не ми показва снимките във форума ? Помощ

Съобщения свързани със сайта и форума.

Модератори: bobopeli, Paublo_Eskobar

Публикувай отговор
alankulu1987
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1101
Регистриран на: Пет Май 07, 2010 8:35 pm

Защо не ми показва снимките във форума ? Помощ

Мнение от alankulu1987 »

Докато бях на Windowd XP нямах проблем да виждам всички интересни снимки които колегите качват из рибарския форум! Наскоро си сложих Windows 7 и сега единствените снимки които мога да гледам са в галерията. Някакъв съвет как мога да реша проблема си ?? Пробвах да инсталирам Java,но и тя не помогна :( помощ колеги :)
Nedeltcho Delev

Re: Защо не ми показва снимките във форума ? Помощ

Мнение от Nedeltcho Delev »

Аз имах същия проблем,снимки качвани от снимка БГ не ги виждах,бях направил нещо и аз незнам какво но нито по форумите нито във снимката виждах снимките,даже и мойте албуми исчезнаха,оказа се,че съм забранил да виждам "снимка БГ" и отам всички снимки качвани от този сайт.Виж дали и ти не си направил подобно нещо,но как го оправих и аз не знам,помогна ми гоголисец,сега всичко си е наред.
Аватар
tcekata
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 280
Регистриран на: Съб Юли 18, 2009 2:03 pm
Местоположение: Кюстендил

Re: Защо не ми показва снимките във форума ? Помощ

Мнение от tcekata »

Колега , влез в: Потребителски панел - Настройки на форума - Разглеждане на мнения - и провери срещу „Показвай изображения:“ да ли не е маркирано Не . Ако в другите форуми, които посещаваш нямаш проблеми , много възможно да е в настройките на форума. Може лесно да провериш, дали това е проблема, ако влезеш във форума без да се логнеш. Тогава няма да виждаш естествено всички теми, но снимките ще се показват. Дано да съм бил полезен. Ако не се получи , дай малко повече инфо. :smt017
alankulu1987
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1101
Регистриран на: Пет Май 07, 2010 8:35 pm

Re: Защо не ми показва снимките във форума ? Помощ

Мнение от alankulu1987 »

Оправих работата колеги :D просто си инсталирах Mozila Firefox и всичко вече се вижда :wink: благодаря за саветите :)
Omaxxa
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 125
Регистриран на: Пет Яну 06, 2012 10:27 am

Re: Защо не ми показва снимките във форума ? Помощ

Мнение от Omaxxa »

на мен и с музила не ми показва някои... виждам снимки в някои теми, а в други не :(
Публикувай отговор

Обратно към “Съобщения”