Нов форум - Платени обяви

Съобщения свързани със сайта и форума.

Модератори: bobopeli, Paublo_Eskobar

Аватар
fixxer
Администратор
Администратор
Мнения: 1778
Регистриран на: Нед Мар 14, 2004 6:00 pm
Обратна връзка:

Нов форум - Платени обяви

Мнение от fixxer »

Здравейте колеги,

в следствие на многобройните запитвания за платени обяви, екипът ни разработи система за такъв вид обяви.

Правилата за публикуване на платени обяви за публикувани тук: http://forum.nariba.com/viewtopic.php?f=177&t=58531

Форумът за платени обяви е тук: http://forum.nariba.com/viewforum.php?f=177

Контролния панел за платени обяви е тук: http://forum.nariba.com/ads/index.php

ЕДИТ* Безплатните кредити свършиха

Успех с продажбите
http://naRiba.com
WINNERS DON'T USE DRUGS
Аватар
ribolovcho
фен клуб-скобар
Мнения: 2082
Регистриран на: Чет Сеп 10, 2009 12:19 pm
Местоположение: Някъде по Река Искър
Обратна връзка:

Re: Нов форум - Платени обяви

Мнение от ribolovcho »

все някой трябва да поведе хорото...заявявам..:)
Изображение
Най добрите са тук
evgeniboy
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 574
Регистриран на: Нед Май 20, 2007 7:53 pm

Re: Нов форум - Платени обяви

Мнение от evgeniboy »

моля и аз да заявя....
БАТТОНИ
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 160
Регистриран на: Чет Яну 31, 2008 10:37 am
Местоположение: Пловдив

Re: Нов форум - Платени обяви

Мнение от БАТТОНИ »

Заявяам и аз :?:
Аватар
werity46
новобранец
новобранец
Мнения: 23
Регистриран на: Пет Яну 06, 2012 10:20 am

Re: Нов форум - Платени обяви

Мнение от werity46 »

Колега и аз заявявам
Заради п*тка , п*тка не ставай !
mi6o
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 186
Регистриран на: Сря Фев 15, 2006 9:28 am
Местоположение: горна оряховица

Re: Нов форум - Платени обяви

Мнение от mi6o »

Заявявам.
Аватар
fixxer
Администратор
Администратор
Мнения: 1778
Регистриран на: Нед Мар 14, 2004 6:00 pm
Обратна връзка:

Re: Нов форум - Платени обяви

Мнение от fixxer »

Всички могат през панела: http://forum.nariba.com/ads/

Има още само 4 позиции
http://naRiba.com
WINNERS DON'T USE DRUGS
Аватар
sapuna
Модератор
Модератор
Мнения: 11750
Регистриран на: Вто Сеп 06, 2005 1:15 am
Местоположение: Горна Оряховица
Обратна връзка:

Re: Нов форум - Платени обяви

Мнение от sapuna »

Адмирации за свършената работа!
Време беше да се появи и подобна секция!С удоволствие ставам ads-клиент!
Благодаря за бонуса от кредити!

Искрено се надявам,платения раздел да се утвърди като полезен и най посещаван!
Успехи!!!
Изображение
.............."Не кордата се къса, а нервите на рибаря".............
Мънцата

Re: Нов форум - Платени обяви

Мнение от Мънцата »

barutchiata © написа:От днес в частните обяви се забраняват продажбите и предлагането на нови стоки както и участието на търговци предлагащи стоки в количества. А който все пак има желание да продава, моля да се насочи към новосъздадения форум Платени обяви.
Мисля, че е редно да се обяснят малко по-подробно новите правила :roll: Ако правилно разбирам, вече не могат да се продават свободно никакви нови неща, без значение дали е един брой, или повече? Ако примерно реша да продам една нова макара, която просто ми е излишна, значи ли това, че трябва да си платя за обявата?

п.п. Не съм търговец на риболовни стоки :D
Аватар
gupata_riba
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 215
Регистриран на: Пет Яну 13, 2012 10:10 pm

Re: Нов форум - Платени обяви

Мнение от gupata_riba »

Мънцата написа:
barutchiata © написа:От днес в частните обяви се забраняват продажбите и предлагането на нови стоки както и участието на търговци предлагащи стоки в количества. А който все пак има желание да продава, моля да се насочи към новосъздадения форум Платени обяви.
Мисля, че е редно да се обяснят малко по-подробно новите правила :roll: Ако правилно разбирам, вече не могат да се продават свободно никакви нови неща, без значение дали е един брой, или повече? Ако примерно реша да продам една нова макара, която просто ми е излишна, значи ли това, че трябва да си платя за обявата?

п.п. Не съм търговец на риболовни стоки :D
И защо само за риболовни стоки :roll:
На къса плувка ,в репея
Аватар
Sleepwalker_
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 686
Регистриран на: Вто Апр 26, 2011 10:34 am
Местоположение: Шумен

Re: Нов форум - Платени обяви

Мнение от Sleepwalker_ »

Правилото да не се продават никакви нови неща, пък били те и по една бройка на частно лице, според мене е странно. Има много колеги, които пазаруват онлайн, но се разочароват по някаква причина от доставената стока и искат да я продадат. Това не е търговия, прекупвачество или действие с цел печалба, тъй като стоката в последствие се предлага на цена, по-ниска от магазинската.
Има и друго. Аз ако реша да продавам нова макара, но искам да избегна платената обява, мога да пиша, че тя е на 3 риболова например, но няма следи от употреба, щото съм си я пазил. Как ще се установи дали наистина това е така? :D
Горните редове не са с цел заяждане или намеса в работата на модовете, най-малкото защото форума си има собственик и той си решава какво да прави с него. Но смятам, че е добре да се помисли върху моите думи и да се обясни подробно за това ново правило. ;) Успех! :)
Аватар
barutchiata ©
Администратор
Администратор
Мнения: 5592
Регистриран на: Нед Апр 24, 2005 9:35 pm
Местоположение: България & Österreich

Re: Нов форум - Платени обяви

Мнение от barutchiata © »

Новите правила са за потребители с повече от две теми в подфорума Частни обяви, както и за такива с повече от 3 бр артикула в тема.
Има хора които си отвориха сергия в Частните обяви и точно за тях се отнасят новите правила. Това са хора с над 5 обяви с по няколко продукта, и това ако не е търговийка здраве му кажете.
След ден, два започвам да трия всички теми не отговарящи на правилата.
Мънцата

Re: Нов форум - Платени обяви

Мнение от Мънцата »

barutchiata © написа:Новите правила са за потребители с повече от две теми в подфорума Частни обяви, както и за такива с повече от 3 бр артикула в тема.
Има хора които си отвориха сергия в Частните обяви и точно за тях се отнасят новите правила. Това са хора с над 5 обяви с по няколко продукта, и това ако не е търговийка здраве му кажете.
След ден, два започвам да трия всички теми не отговарящи на правилата.
При това положение, моите поздравления!
Аватар
krokibg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6920
Регистриран на: Пон Юли 03, 2006 10:46 am
Местоположение: Пловдив

Re: Нов форум - Платени обяви

Мнение от krokibg »

Така е,трябва да се въведе ред :smt023 :smt023 :smt023 :smt023 :smt023 Що се отнася до колеги които не са търговци,мисля че няма проблем да си продаде нещо,което е закупил от някъде и не го харесва,но да не са по десет бройки.Аз винаги бих предпочел нещо ново,ползвано три пъти,отколкото старо на 5 години :idea:
Глупаците и завистниците нямат изтребване,като хлебарките са !!!

Аз нямам проблем с хората,те имат проблем с мене !!!!!
Аватар
Sleepwalker_
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 686
Регистриран на: Вто Апр 26, 2011 10:34 am
Местоположение: Шумен

Re: Нов форум - Платени обяви

Мнение от Sleepwalker_ »

barutchiata © написа:Новите правила са за потребители с повече от две теми в подфорума Частни обяви, както и за такива с повече от 3 бр артикула в тема.
Има хора които си отвориха сергия в Частните обяви и точно за тях се отнасят новите правила. Това са хора с над 5 обяви с по няколко продукта, и това ако не е търговийка здраве му кажете.
След ден, два започвам да трия всички теми не отговарящи на правилата.
В този случай - приветствам. Наистина добра мярка. Но само последно уточнение - ограничението за 3 артикула в тема важи ли и за дреболиите - примерно силиконови рибки, куки, плувки, блесни и т.н., които реално струват някакви стотинки или левче-два, които ако се продават по 3 бройки, то доставката ще излезе по-скъпа от самите тях. Смисъл, ако някой реши например да си разчисти изкуствените примамки, които са да кажем 30 броя силикони, то неговата обява къде попада - в разрешената или забранената категория? :D
Публикувай отговор

Обратно към “Съобщения”