Мисля че е ВАЖНО !!!

Съобщения свързани със сайта и форума.

Модератори: bobopeli, Paublo_Eskobar

Публикувай отговор
Аватар
М. Сталев
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1176
Регистриран на: Сря Май 18, 2011 5:00 pm
Местоположение: Димитровград

Re: Мисля че е ВАЖНО !!!

Мнение от М. Сталев »

А по електронен път имали някакъв начин да се направи пак да може да се подпишем,защото като гледам във по малките градове,като моят например, май няма да има места на които да се подпишем,а аз съм отскоро във риболовното хоби и още не познавам продавачи във различните магазинчета за да им оставя копия примерно .
Аватар
vinil
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 446
Регистриран на: Пон Май 28, 2007 4:29 pm
Местоположение: Варна

Re: Мисля че е ВАЖНО !!!

Мнение от vinil »

Рзпечатваш си петицията, и събираш подписи на тези които подкрепят - не е речено, че непременно това трябва да стане в риболовен магазин. Аз така направих и вече половината фирма е подкрепила - разбирай имам имена и подписи. Всички които съм помолил, знаят за хобито ми (в склада си държа лодката, мотора и други пособия) така че, хората просто подкрепят начинанието - това е!
Ако незнаеш накъде си тръгнал, ще стигнеш някъде другаде
Аватар
overkill
новобранец
новобранец
Мнения: 89
Регистриран на: Нед Яну 23, 2011 1:38 pm
Местоположение: Свищов

Re: Мисля че е ВАЖНО !!!

Мнение от overkill »

Петициите са разнесени в Севлиево ,при Пешо ,при Вандера и в магазина до пазара !!!!
Ходя по каменяци и меткам изкуственяци
Аватар
jagger1
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1187
Регистриран на: Сря Яну 26, 2011 10:06 pm
Местоположение: София

Re: Мисля че е ВАЖНО !!!

Мнение от jagger1 »

Още в един магазин в София, където може да се подпише петицията:

Зоомагазина (вкл. риболовни принадлежности и стръв) в кв. "Стрлбище", ул. "Котленски проход", блок 96 (Високия блок срещу Фантастико на ул. Нишава в ж.к. Стрелбище, от към Котленски проход).
Риболовът е като песен, която можеш да слушаш цял живот. И колкото повече я слушаш, толкова повече ти се пее. Няма насита, няма спиране. А ако тази песен се запее и с приятели, тогава концерта е доживотен.
gogolisec
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2335
Регистриран на: Пет Фев 02, 2007 5:40 pm

Re: Мисля че е ВАЖНО !!!

Мнение от gogolisec »

За Ловеч разпечатах и занесох при Владо, в магазина на "Н Илиев" и в гаражчето под "Аполото" . Руди и Искрен бяха затворили, но в понеделник ще ги издиря да ги осведомя.
Нека дадем по-голяма гласност на петицията, за да и се обърне по-голямо внимание!
"... А една рибешка изненада е повече от секс с красива манекенка :D "
Воблера
новобранец
новобранец
Мнения: 34
Регистриран на: Пет Ное 16, 2007 9:19 am
Местоположение: София

Re: Мисля че е ВАЖНО !!!

Мнение от Воблера »

Здравейте колеги,

пише Ви Стефан Минчев. Подех инициативата, защото вече е нетърпимо положението. :!: Водоемите са тотално обезрибени, бракониерите с ток и мрежи разсипаха всичко! :!:
Крайно време е да окажем натиск на Държавните институции, които пряко отговарят за контрола /който с малки изключения го няма/ на водоемите! С реални действия - първо с петиции, а след това ако няма ефект и с граждански ПРОТЕСТ!

Това можем да го направим само ОБЕДИНЕНИ, тогава ще има отзвук по нагоре, и оттам ще се пристъпи към предприемане на по-сериозни мерки, включително за доказано престъпление да се лежи в затвора. :!:

Свързах се с много медии, телевизии и вестници и ще има прадавания, интервюта и репортажи.
Няма да стане промяна за ден или за два! :!:

Хвърлям много време, нерви и средства, но трябва да се почне отнякъде...
Поздравления и благодарности на всички, които се ангажираха да помагат. Искам да помоля, за някакви по кокнкретни контакти с Господари на ефира. Става дума за телефони, аз имейли съм писал. Тези също ги зная, 02 / 946 33 27; факс: 02 / 946 33 20,
дайте някой мобилен телефон.... :!: :!: :!:

Ако не се обърне достатъчно внимание на петицията, и останалите писма, ще организираме протест, за който ще ви информирам предварително, за да можем добре да го организираме. :!: :!: :!:


П.С. Отдавна имам регистрация тук, доста време само четях във форума, сега отново ще започна да пиша, колкото ми позволява времето.

Поздрави
Стефан
На кьоравото врабче Господ му свива гнездото.
tenesista_
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 301
Регистриран на: Съб Апр 11, 2009 9:18 pm

Re: Мисля че е ВАЖНО !!!

Мнение от tenesista_ »

Браво колега дано с общи усилия постигнем някакъв успех!
Аватар
maranzika
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1502
Регистриран на: Съб Сеп 16, 2006 7:10 pm
Местоположение: Монреал(Канада)

Re: Мисля че е ВАЖНО !!!

Мнение от maranzika »

Петицията я има в почти всички магазини в Търново(ако някой знае магазин където да я няма да казва),както и в Г.Оряховица в следните магазини:
Магазин Косатка(при Светльо)
Магазин Наслука(срещу авгогарата)
Магазин Дискавъри(срещу закритият пазар)
Магазинчето срещу Лидъл в кв.Пролет(в блока отдолу).
Аватар
М. Сталев
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1176
Регистриран на: Сря Май 18, 2011 5:00 pm
Местоположение: Димитровград

Re: Мисля че е ВАЖНО !!!

Мнение от М. Сталев »

Няма ли да е добре да се направи и група и във социалните мрежи ,за да има по голям отзвук цялото начинание ,защото със сигурност има и много хора които биха го подкрепили ,но поради причината ,че не посещават форумите за риболов няма да бъдат осведомени.Поздрави !
nissana
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 319
Регистриран на: Пет Яну 05, 2007 3:40 pm

Re: Мисля че е ВАЖНО !!!

Мнение от nissana »

PikeM написа:Няма ли да е добре да се направи и група и във социалните мрежи ,за да има по голям отзвук цялото начинание ,защото със сигурност има и много хора които биха го подкрепили ,но поради причината ,че не посещават форумите за риболов няма да бъдат осведомени.Поздрави !
Действай,но времето е малко.Във Фейса е разпространено,но не е обособено като група.Кои каквото измисли е все добре дошло и ще помогне.И слушайте в петък от 15часа И ловец съм,и рибар съм,предаването на Иван Ласкин,там ще сме с Стефан,т.е. той е важно да е там да говори.
tenesista_
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 301
Регистриран на: Съб Апр 11, 2009 9:18 pm

Re: Мисля че е ВАЖНО !!!

Мнение от tenesista_ »

До кога е срока за събиране на подписи
Аватар
Павел Иванов
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14917
Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 12:29 pm
Местоположение: София

Re: Мисля че е ВАЖНО !!!

Мнение от Павел Иванов »

До 01.12.2001г. , в този ден най-късно е добре да бъдат изпратени подписите от провинцията до упоменатият по-горе адрес :
"Клуб Стари видри"
София, ж.к. Красно село
бул. Тотлебен № 89, магазин 6
за да могат да бъдат сортирани и на 06.12.2011г. да бъдат връчени по предназначения .
Спинингиста , разсширени вени нямаааааааа !

Риболовът е за разтоварване а не за натоварване!
Павел Иванов
Аватар
indalo
фен клуб-скобар
Мнения: 2197
Регистриран на: Пет Сеп 08, 2006 10:11 pm
Местоположение: pernik

Re: Мисля че е ВАЖНО !!!

Мнение от indalo »

Петицията може да се подпише и в:
Перник, кв. Изток, ул. Юрий Гагарин, бл.42, При Павката.
Перник, кв. Изток, ул. Юрий Гагарин, бл.44, При Слави.
Естествено, че колеги, приятели, комший също ще бъдат информирани и надявам се петицията да бъде подписана и от тях.
Чудя се луд ли съм или не съм.
Не мога да спя преди риболов и това си е........
http://www.krakra-fishing.com/wp-conten ... /03/kf.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
f1team
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1042
Регистриран на: Пет Окт 16, 2009 3:50 pm
Местоположение: Бургас

Re: Мисля че е ВАЖНО !!!

Мнение от f1team »

Хммм...защо в Бургас я няма тази петиция...пак ли спим с чорапите :smt017
няма бивш пе**раст, бивша к**ва, бивш предател, бившо ченге и бивш негър (единственото изключение беше МАЙКЪЛ ДЖЕКСЪН)!
Аватар
cecodevil
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2498
Регистриран на: Сря Окт 03, 2007 7:37 am
Местоположение: Бургас

Re: Мисля че е ВАЖНО !!!

Мнение от cecodevil »

Вече я има в магазина на Мило (преди час я оставих) така , че който иска може да я подпише.Ако пък има мераклии може и по другите да се занесе .
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Съобщения”