Торни червеи

Модератор: Paublo_Eskobar

ivailu1992
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 161
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2008 10:13 am
Местоположение: Белцов

Торни червеи

Мнение от ivailu1992 »

Искам да попитам как най-добре и по какъв начин могат да се използват торните червеи за стръв или за захранка.Повече ме интересува на река дали могат да ми свършат някаква работа като добавка към захранката и , ако могат то в кой сезон и при какъв вид риба,а разбира се и най-важното как да приготвя самите червеи.Питам ,защото от миналата година си отглеждам торни червеи и те много бързо се размножават и имам доста.Реката на която ходя е Янтра.
simo72
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2552
Регистриран на: Вто Дек 22, 2009 9:36 am
Местоположение: Пазарджик

Re: Торни червеи

Мнение от simo72 »

Има специални ножици за рязане на червей. Нарежи си , и ги смеси в захранката. Много добре работи за каракуда , но в топлите месеци !
А за стръв , става перфектно когато ги омесиш с хляб. Много добри резултати съм имал на тази стръв , при улов на Лин !
Върл Shimano фен!
David Kamenov
фен клуб-скобар
Мнения: 959
Регистриран на: Пет Ное 12, 2010 7:44 pm
Местоположение: Плевен
Обратна връзка:

Re: Торни червеи

Мнение от David Kamenov »

На торни червей всичко може да се хване.А за захранката само ги режеш или ги накъсваш и ги слагаш във купешка захранка а може и само във тор и меташ.
Риболова е хоби.Наслука :)
Аватар
totezla
фен клуб-скобар
Мнения: 53
Регистриран на: Съб Сеп 13, 2008 1:08 pm

Re: Торни червеи

Мнение от totezla »

Би ли ми казал как си ги развъдил,да пробвам и аз.
Не прави нищо срамно нито пред другите нито насаме.
ivailu1992
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 161
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2008 10:13 am
Местоположение: Белцов

Re: Торни червеи

Мнение от ivailu1992 »

Да наистина трябва да си взема една от тези ножици,но какво количество трябва да слагам примерно в 1 кг. захранка?
А за червеите как съм ги развъдил мисля ,че бях писал в една тема за развъждането им,погледни я и може да намериш най-удобният за тебе начин :wink:
David Kamenov
фен клуб-скобар
Мнения: 959
Регистриран на: Пет Ное 12, 2010 7:44 pm
Местоположение: Плевен
Обратна връзка:

Re: Торни червеи

Мнение от David Kamenov »

ivailu1992 написа:Да наистина трябва да си взема една от тези ножици,но какво количество трябва да слагам примерно в 1 кг. захранка?
А за червеите как съм ги развъдил мисля ,че бях писал в една тема за развъждането им,погледни я и може да намериш най-удобният за тебе начин :wink:
Колега ти си определяш количеството червей аз мога да ти кажа примерно 150грама а ти както си решиш 150гр и 1кг захранка и на дунав платиката полудява !
Риболова е хоби.Наслука :)
Аватар
totezla
фен клуб-скобар
Мнения: 53
Регистриран на: Съб Сеп 13, 2008 1:08 pm

Re: Торни червеи

Мнение от totezla »

Благодаря ще потърся.
Не прави нищо срамно нито пред другите нито насаме.
Публикувай отговор

Обратно към “Стръв и захранка”