Как да захранване по р.Дунав за шаран и амур?

Модератор: Paublo_Eskobar

rumenfire
новобранец
новобранец
Мнения: 83
Регистриран на: Чет Сеп 09, 2010 5:19 pm

Как да захранване по р.Дунав за шаран и амур?

Мнение от rumenfire »

От около 10г. ходя за риба по р.Дунав ,но до сега не съм захранвал.Ходя по утвърдени места за риболов и голямо висене пада имам добри успехи но си мисля ,че с умело захранване нещата ще се случват по-бързо не за седмица и повече.Интересува ме захранването с царевица, протеинови топчета и топки с глина и захранка.Моля за вашите компетентни предложения.
David Kamenov
фен клуб-скобар
Мнения: 959
Регистриран на: Пет Ное 12, 2010 7:44 pm
Местоположение: Плевен
Обратна връзка:

Re: Как да захранване по р.Дунав за шаран и амур?

Мнение от David Kamenov »

Колега за захранка по дунав само стара царевица ама трябва една седмица подред всеки ден да ходиш по 2-3 кила царевица и после бой.Някой разсипват и цял чувал със царевица за един ден става въпрос 20 килограма.И горе доло това са методите за захранване.

П.п Ако искаш като мине забраната за риболов да идем на Дунав за някой друг ден.
Риболова е хоби.Наслука :)
Аватар
totezla
фен клуб-скобар
Мнения: 53
Регистриран на: Съб Сеп 13, 2008 1:08 pm

Re: Как да захранване по р.Дунав за шаран и амур?

Мнение от totezla »

П.п Ако искаш като мине забраната за риболов да идем на Дунав за някой друг ден.[/quote]


Колега каква е тази забрана?Смятам другата седмица да ходя на Дунав,тъй че малко ме притесни.
Не прави нищо срамно нито пред другите нито насаме.
rumenfire
новобранец
новобранец
Мнения: 83
Регистриран на: Чет Сеп 09, 2010 5:19 pm

Re: Как да захранване по р.Дунав за шаран и амур?

Мнение от rumenfire »

totezla написа:П.п Ако искаш като мине забраната за риболов да идем на Дунав за някой друг ден.

Колега каква е тази забрана?Смятам другата седмица да ходя на Дунав,тъй че малко ме притесни.[/quote]
Аз заминавам утре за михалца... :D дано не познаят с прогнозата за вятър
emil-lom
новобранец
новобранец
Мнения: 97
Регистриран на: Чет Яну 15, 2009 10:49 pm
Местоположение: град Лом

Re: Как да захранване по р.Дунав за шаран и амур?

Мнение от emil-lom »

лично мнение захранвам само с киснала стара царевица по една кофа през вечер
Shankulov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 893
Регистриран на: Пет Юли 04, 2008 1:10 pm
Местоположение: Белене/Велико Търново

Re: Как да захранване по р.Дунав за шаран и амур?

Мнение от Shankulov »

Захранва се с вкисната царевица или добре накисната, за да може да потъне. Захранва се с царевица и само с царевица :)
Приятел е този, който като му кажеш "Копеле, убих човек", а той да ти каже "Къде ще копаем?".
Nikola Polizovski
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3796
Регистриран на: Пет Яну 25, 2008 5:36 pm
Местоположение: Strumica/Macedonia
Обратна връзка:

Re: Как да захранване по р.Дунав за шаран и амур?

Мнение от Nikola Polizovski »

rumenfire написа:
totezla написа:П.п Ако искаш като мине забраната за риболов да идем на Дунав за някой друг ден.

Колега каква е тази забрана?Смятам другата седмица да ходя на Дунав,тъй че малко ме притесни.
Аз заминавам утре за михалца... :D дано не познаят с прогнозата за вятър[/quote]
Колеги,да държиме повече до заглавието на темата :wink: :wink: ...Nikola Polizovski
Macedonia
Братко, теб съм те признал! :drinkers: :D
Заклевам се, ще си сложа твоя снимка и преди излет ще я целувам, кръстя, кланям, моля... абе всичко, за да върже кадема! :lol:
rumenfire
новобранец
новобранец
Мнения: 83
Регистриран на: Чет Сеп 09, 2010 5:19 pm

Re: Как да захранване по р.Дунав за шаран и амур?

Мнение от rumenfire »

Ходих на Дунава 11бр. по 400-500гр михалци и две смадочета (сулки)по 1.200 -1.500 горе долу добър риболов.Снимки не качвам по лични съображения....
Nikola Polizovski
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3796
Регистриран на: Пет Яну 25, 2008 5:36 pm
Местоположение: Strumica/Macedonia
Обратна връзка:

Re: Как да захранване по р.Дунав за шаран и амур?

Мнение от Nikola Polizovski »

rumenfire написа:Ходих на Дунава 11бр. по 400-500гр михалци и две смадочета (сулки)по 1.200 -1.500 горе долу добър риболов.Снимки не качвам по лични съображения....
Токмо сега ви написах че тази тема е за захранка по Дунав,даже и ЛС писах :wink: За това мнение можеш да си отвориш тема в РИБОЛОВНИ ИЗЛЕТИ и там да докладваш за успеха ти.В тази тема пиши по въпроса който си задал в заглавието.
Macedonia
Братко, теб съм те признал! :drinkers: :D
Заклевам се, ще си сложа твоя снимка и преди излет ще я целувам, кръстя, кланям, моля... абе всичко, за да върже кадема! :lol:
Публикувай отговор

Обратно към “Стръв и захранка”