Платика

Модератор: Paublo_Eskobar

complast
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 301
Регистриран на: Пон Фев 26, 2007 11:15 pm
Местоположение: Берковица,Монтана
Обратна връзка:

Платика

Мнение от complast »

Колеги март месец тръгва платиката.Бихте ли ми дали некакви идеи за стръв и захранка.
http://www.bashribar.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
rumenfire
новобранец
новобранец
Мнения: 83
Регистриран на: Чет Сеп 09, 2010 5:19 pm

Re: Платика

Мнение от rumenfire »

Купуваш си захранка за платика и добавяш гълъбов тор ефекта е невероятен.УСПЕХ...
Аватар
Бисо
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1598
Регистриран на: Чет Ное 30, 2006 6:23 pm
Местоположение: Прованса Бате....

Re: Платика

Мнение от Бисо »

Сладко,много сладко....
Paparaka написа: За мен всеки риболов е състезание. Ако не с тези, с които съм за риба, то със самата риба.
chanio
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 830
Регистриран на: Съб Окт 06, 2007 8:34 pm
Местоположение: Plovdiv BG,Muenster DE

Re: Платика

Мнение от chanio »

Тва Платиката е мноо странна риба..миналата година февруари,езерото още замръзнало,вечер - денем +.На 50 м. от втичалто,на реката няма лед...та мятам аз там за сефте плувката.....гол след гол само дебелани,около кило и нагоре...абсолютно густо си направих.Лека плувчица и тънки корди,само бел червек за подхранване мятах и на куката пак бял... мен ако питаш,още от февруари..яко :wink:
Аватар
tsvetkoff
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 532
Регистриран на: Нед Авг 02, 2009 6:59 am
Местоположение: Пловдив

Re: Платика

Мнение от tsvetkoff »

Захранка за платика,канела,кокосови стърготини,бял червей,пинки ............
mario67
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 882
Регистриран на: Пон Мар 09, 2009 3:57 pm
Местоположение: гр.София ж.к Люлин

Re: Платика

Мнение от mario67 »

Март месец в студената вода,какви сладкиши,кокосови стърготини и канели ви се присънват...? Колегата cshanio e прав,захранка и стръв само червеи,бели,кълцани торни с глина,евентуално може някаква зимна солена захранка за бабушка с добавена птича тор и кълцани торни червеи+ бели.Като се стопли водата и след забраната,тогава идва времето на сладките храни и стръв.
Сега се връщам от риболов и пак ми се ходи!!!
INCUBUS
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3795
Регистриран на: Пон Окт 01, 2007 9:20 pm
Местоположение: Смолян

Re: Платика

Мнение от INCUBUS »

Там където март месец тръгва платиката,там трябва да питаш за тези работи.При нас, март месец на единственото място,дето по принцип има платика,независимо от стръв и захранка,само бели мечки може да имаш като халюцинации :lol:
complast
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 301
Регистриран на: Пон Фев 26, 2007 11:15 pm
Местоположение: Берковица,Монтана
Обратна връзка:

Re: Платика

Мнение от complast »

Тая платика от аватара я хванах на 16 март на торен на дъно от брега.Сега мисля да я търся с лодка и ще е полезно да ползвам някаква подхранка.
http://www.bashribar.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор

Обратно към “Стръв и захранка”