Сом на тролинг

Модератор: bobopeli

Публикувай отговор
didooo
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 546
Регистриран на: Пон Мар 12, 2007 1:54 pm

Re: Сом на тролинг

Мнение от didooo »

Щото нали има сега забрана за бялата и да няма АВЕ ТИ СИ ЗА СОМ АМА ТАКА СЕ ЛОВИ И БЯЛА
Нещо като катаджия да ти каже - ТИ ЗАЩО КАРАШ С 60 ЛЕВА В ЧАС
Тъй де има ли пояснение в закона
Аватар
jujistef
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 229
Регистриран на: Сря Юни 30, 2010 8:45 am

Re: Сом на тролинг

Мнение от jujistef »

Пише ,че при случаен улов на забранените екземпляри ,същите следва незабавно да бъдат върнати във водата.Но можеш да имаш проблеми,само ако в лодката(при проверка) има щука или бяля риба в периода на забраната.Иначе спокойно можеш да си влачиш за сом според мен.
didooo
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 546
Регистриран на: Пон Мар 12, 2007 1:54 pm

Re: Сом на тролинг

Мнение от didooo »

Ако така пише значи няма грижи
julian nachevski
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 156
Регистриран на: Пет Юли 25, 2008 6:03 pm

Re: Сом на тролинг

Мнение от julian nachevski »

Троли там са има ги още но напоследък водата много падна и трудно се ловят. Но на пролет ще ги опитаме пък да видим тази гоодина как ще е.......
моята риба няма кой да я хване
Аватар
beis
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1806
Регистриран на: Сря Окт 29, 2008 7:50 am
Местоположение: Пазарджик

Re: Сом на тролинг

Мнение от beis »

Абе доста намаляха.Миналата година доста се извадиха от харпунджиите и заминаха в магазинната мрежа. :evil: Говоря за риби на 50кг.Отделно мрежарите е... мамата на популацията на останалите риби.
Изображение Изображение Изображение Изображение
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Сом на тролинг

Мнение от Troli Rapala »

Момчета,гответе се за Велики битки и Големи сомове тая година,че по китайския календар започна годината на "Голямата черна змия"=в превод на Български означава=Големи сомове на тролинг! :wink: :drinkers: Пуси-първи,па после сте вие! :oops: :drinkers: Некой ако иска да ме бие,треа да се отчете с армаган та да му направя звезден хороскоп,че постоянно обикалям планетите във вселената и май не съм в час! :rolleyes:
Аватар
Ashmodean8004
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 330
Регистриран на: Нед Юли 24, 2011 11:33 pm

Re: Сом на тролинг

Мнение от Ashmodean8004 »

Как съм се подготвил тая година, както казва бати Емо - воблери да си ебе м- мата, нов кораб си взимам тез дни, пръчки, макари, влакна и т.н. Да ви питам аз от миналата година си влача с повод флурокарбон та мисълта ми е ако дойде големия надежден ли е, няма ли да ме предаде, какъв ви е погледа пичове не е ли по добре и по надеждно без повод?
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Сом на тролинг

Мнение от Troli Rapala »

Ashmodean8004 написа:Как съм се подготвил тая година, както казва бати Емо - воблери да си ебе м- мата, нов кораб си взимам тез дни, пръчки, макари, влакна и т.н. Да ви питам аз от миналата година си влача с повод флурокарбон та мисълта ми е ако дойде големия надежден ли е, няма ли да ме предаде, какъв ви е погледа пичове не е ли по добре и по надеждно без повод?
Оправяй се сам брато,че мразим конкуренцията с нови такъми! :twisted: Предпочитам чистата линия,но и аз съм навил нови влакна с повод от флуорокарбон за всеки случай! :roll: Вече съм забравил какво е предимството на флуорото пред моното да кажем? :oops: :cry: Ритни ме,не моем се сетим на две ракии,коя линия е по-абразивно устойчива? :oops: :cry: :drinkers:Най-умно е да си с различни линии и да се нагодиш според обстановката! :wink:
Аватар
capetano
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 731
Регистриран на: Пон Окт 17, 2011 4:28 pm
Местоположение: София

Re: Сом на тролинг

Мнение от capetano »

Ashmodean8004 написа:..какъв ви е погледа .. не е ли по добре ..
Бих ти отговорил, но тук или трябва да мислиш като великите, или.. си идиот! ;) :lol:
По принцип не съм безчувствен, боли ме за много хора... Просто местата които ме болят, са различни...
Контев написа:"Рибите се откачат най-вече, когато не са добре закачени!"
:D
Cat_fish
новобранец
новобранец
Мнения: 43
Регистриран на: Пет Юли 02, 2010 9:46 am

Re: Сом на тролинг

Мнение от Cat_fish »

Troli Rapala написа:Момчета,гответе се за Велики битки и Големи сомове тая година,че по китайския календар започна годината на "Голямата черна змия"=в превод на Български означава=Големи сомове на тролинг! :wink: :drinkers: Пуси-първи,па после сте вие! :oops: :drinkers: Некой ако иска да ме бие,треа да се отчете с армаган та да му направя звезден хороскоп,че постоянно обикалям планетите във вселената и май не съм в час! :rolleyes:
здр Троли първи съм аз кога дасе видими дами направиш хороскоп :D :wink:
Аватар
Ashmodean8004
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 330
Регистриран на: Нед Юли 24, 2011 11:33 pm

Re: Сом на тролинг

Мнение от Ashmodean8004 »

Троли ме усети, че крада занаят! :)
Troli Rapala
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6494
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 9:49 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: Сом на тролинг

Мнение от Troli Rapala »

Ashmodean8004 написа:Троли ме усети, че крада занаят! :)
Не само занаят,ами и воблери крадеш! 8) Но Троли не спи и ще те дебне кви ги вършиш през годината на "Черния сом"! :wink: Смей да заковеш голем и веднага ти пращам 200човека да ти гледат сеира,па кой с квото може да помага! :roll: :drinkers:
Аватар
Ashmodean8004
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 330
Регистриран на: Нед Юли 24, 2011 11:33 pm

Re: Сом на тролинг

Мнение от Ashmodean8004 »

Troli Rapala написа:
Ashmodean8004 написа:Троли ме усети, че крада занаят! :)
Не само занаят,ами и воблери крадеш! 8) Но Троли не спи и ще те дебне кви ги вършиш през годината на "Черния сом"! :wink: Смей да заковеш голем и веднага ти пращам 200човека да ти гледат сеира,па кой с квото може да помага! :roll: :drinkers:
:finga: ще черпим!
Аватар
тони котев
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 178
Регистриран на: Пон Май 17, 2010 10:10 am

Re: Сом на тролинг

Мнение от тони котев »

Ashmodean8004" Да ви питам аз от миналата година си влача с повод флурокарбон та мисълта ми е ако дойде големия надежден ли е, няма ли да ме предаде, какъв ви е погледа пичове не е ли по добре и по надеждно без повод?
Моят флуорокарбон е 0.52, скъпичък(50м-64лв. от ибей разбира се, тука е 85лв.), но нямам проблеми.
julian nachevski
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 156
Регистриран на: Пет Юли 25, 2008 6:03 pm

Re: Сом на тролинг

Мнение от julian nachevski »

Дори и без флуоркарбон рибите пак си взимат примамките. Чиста линия без много възли и снадки е наѝ-добре. Повече внимание може да се обръща на примамките. И наи- вече на тези доказали се през годините....Успех на всички колеги и тази година рекордите да са двоино по-големи....
моята риба няма кой да я хване
Публикувай отговор

Обратно към “Тролинг”