нещо по особено за сома може ли някой да даде мнение

Модератори: Димо Михалев, dobria1

Заключено
greitos
новобранец
новобранец
Мнения: 8
Регистриран на: Съб Мар 31, 2012 5:27 pm
Местоположение: плевен

нещо по особено за сома може ли някой да даде мнение

Мнение от greitos »

значи искам някой по навътре в нещата да даде мнение за сома ако има някакво по различно от обичайното видове стръв и пръчка и т. н.
Нещо по разли4но от това което дори и аз го знам като аматьор рибар тъй като няма какво да ви лъжа хода за удоволствието от риболова да си по4ина от всекидневието в къщи и други такива работи .
ще съм благодарен ако ми дадете насока в това отношение мерси предварително колеги и колежки .
Аватар
lachezar1
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 248
Регистриран на: Чет Яну 05, 2012 3:24 pm

Re: нещо по особено за сома може ли някой да даде мнение

Мнение от lachezar1 »

Ето колега тук има доста подробности за сома http://forum.nariba.com/viewtopic.php?f=129&t=16517 :D :D :D
Рибата е като жената,не я ли примамиш няма да клъвне... НАСЛУКА
Аватар
Иван Байчев
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 129
Регистриран на: Пет Мар 18, 2011 7:11 pm
Местоположение: Добрич

Re: нещо по особено за сома може ли някой да даде мнение

Мнение от Иван Байчев »

[quote="greitos"]значи искам някой по навътре в нещата да даде мнение за сома ако има някакво по различно от обичайното видове стръв и пръчка и т. н.
Нещо по разли4но от това което дори и аз го знам като аматьор рибар тъй като няма какво да ви лъжа хода за удоволствието от риболова да си по4ина от всекидневието в къщи и други такива работи .
ще съм благодарен ако ми дадете насока в това отношение мерси предварително колеги и колежки .[/quo
Малко си пообъркал разделите . Влез в сладководния и там ще намериш отговори на въпросите си.
greitos
новобранец
новобранец
Мнения: 8
Регистриран на: Съб Мар 31, 2012 5:27 pm
Местоположение: плевен

Re: нещо по особено за сома може ли някой да даде мнение

Мнение от greitos »

2.1 - Писането на български в сайта става само и единствено на кирилица! Забранено е изписането на български думи с латински букви, както и заместването на буквите "Ч", "Ш", "Щ" и други с цифрени означения като "4" и "6" или комбинации от други знаци.Такива теми и постове ще бъдат изтривани без предупреждение.При повторни нарушения, ще следва предупреждение, а при системни банн.

И тук е "Морски раздел" :idea: занапред гледай къде пускаш темите :!:
Заключено

Обратно към “Стръв и захранка”