Макарите SNAP

Модератор: sapuna

Аватар
Стонин МаХенд
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 480
Регистриран на: Сря Окт 23, 2013 2:52 pm
Местоположение: Орит
Обратна връзка:

Макарите SNAP

Мнение от Стонин МаХенд »

Здравейте.
Попадна ми макара на този бранд, но не откривам никъде подробно инфо, затова се обръщам към вас. Конкретно се интересувам от модела SNAP Perfect gt 340 3 Ball Bearings Longcast шпула, предполагам от началото или средата на 90-те. На пръв поглед ми изглежда много качествена и добре изпипана изработка за времето си, въпреки само 3-те си лагера (нали са модерни многото лагери), макарата върти много гладко и реди влакното перфектно.

Изображение

Ще ми е интересно да понауча повече изобщо за марката и т.н.
Явно нещо се е случило, спрели са да произвеждат, приели са друго име или.. не ми е ясно.
Благодаря много. Поздрави и късмет!
bashmak
новобранец
новобранец
Мнения: 6
Регистриран на: Вто Май 15, 2012 10:06 pm

Re: Макарите SNAP

Мнение от bashmak »

Доколкото знам SNAP или SNAP-ON е американска фирма за производсво на инструменти (гедории,звездогаечни и тем подобни) известни с много високото си качество,ако са се пробвали и на рибарски макари сигурно,ще е много добра. Ползвай си я със здраве.
bodjaka
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 103
Регистриран на: Чет Май 11, 2006 1:05 pm
Местоположение: Lovech
Обратна връзка:

Re: Макарите SNAP

Мнение от bodjaka »

Перфектни макари и не само.Говоря за качеството от преди 20 и кусур години.Може да ги срещнеш под много имена.Едното което ги обединява е Zebco.Има ги като Куантум Снап и Зебко.Едно и също е.Жалкото и при тях е като при повечето фирми качеството спадна драстично напоследък.Ползвам 3 такива за мач от повече от 20 години и не мисля да ги сменям някога.и 2 мача от техните пак горе долу от тогава.Между другото ако някой има такава и не я ползва съм отворен за предложения.
maverini
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 335
Регистриран на: Вто Дек 31, 2013 11:21 am
Местоположение: Плевен

Re: Макарите SNAP

Мнение от maverini »

Имал съм пет Тритона,ползвал съм ги само на Дунава,много здрави и мощни,като се има в предвид че са само с един лагер.
Публикувай отговор

Обратно към “Въдици и макари”