Откриване на "Сопот" 12.06.

Модератори: bobopeli, sapuna

ivan_tsochev
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 235
Регистриран на: Нед Апр 04, 2010 8:45 pm
Местоположение: Троян

Откриване на "Сопот" 12.06.

Мнение от ivan_tsochev »

Здравейте, колеги! Решихме да открием сезона на "Сопот". Както можеше да се очаква беше манифестация, още от петъка много лагери с палатки по сенчестите места. Както и да е рано-рано на 12-ти си намерихме едно хубаво местенце в горната част на язовира - в района на устието, където се е получил доста широк разлив. Даваше прилично, предимно дребна каракуда и костури и множество малки шаранчета стотинаграмови. Пускахме ги всичките до едно, но за жалост до нас имаше една голяма група , чиито коли бяха с плевенски номера и не пуснаха нито едно шаранче. Толкова ме беше яд, колко пъти им правихме забележки, но те - все едно че не чуват. Не ми стискаше да тръгна на саморазправа с тях, понеже групата им беше над 10 човека, а ние бяхме само двамата с баща ми. А пък и не исках да си развалям излета. Споделям ви го само това, за да си излея мъката така да се каже. А онези се кефиха - "Хванах шаран, хванах шаран". Като се правят на велики защо не хванаха някой трофеен, а ловят от зарибителя. Идиоти. А пък как не дойдоха от ИАРА да проверят, толкоз много хора имаше на язовира за проверяване. Като оставим това настрана колегите с лодките, които бяха се вмъкнали между залятите от водата върби в района на устието хванаха доста едри каракуди от 0,5 до 1 кг. До скоро. И наслука на всички.
Lakom
новобранец
новобранец
Мнения: 92
Регистриран на: Сря Май 05, 2010 5:16 pm

Re: Откриване на "Сопот" 12.06.

Мнение от Lakom »

Има много тъпи хора, ше кажеш че като си изпържат рибата ще се наядат, пък и за да можеш да си купиш въдица значи и риба можеш да си купиш която да изядеш, въдицата не е средство за изхранване !!! :!: :!: :!:
lyusienka написа: може да ми банете и този профил
:D
ivan_tsochev
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 235
Регистриран на: Нед Апр 04, 2010 8:45 pm
Местоположение: Троян

Re: Откриване на "Сопот" 12.06.

Мнение от ivan_tsochev »

Tака е, но за жалост някои хора не го оценяват това. Все едно, че с аумрели от глад и и тези маломерни риби са единственото им средство за изхранване.А пък и на тези малки шаранчета вкусовите им качества не се различават по нищо от тези на каракудите със същия размер, които се ловиха паралелно с тях.
Lakom
новобранец
новобранец
Мнения: 92
Регистриран на: Сря Май 05, 2010 5:16 pm

Re: Откриване на "Сопот" 12.06.

Мнение от Lakom »

За жалост някои хора се раждат глупави, а като се намерят няколко такива и си допадат.Давам пример (иван и андрей) пример за двама глупави които са се събрали и си допадат :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :D :d
lyusienka написа: може да ми банете и този профил
:D
Аватар
jorkata76
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 168
Регистриран на: Пон Сеп 14, 2009 6:24 pm
Местоположение: Стамболийски

Re: Откриване на "Сопот" 12.06.

Мнение от jorkata76 »

Колеги аз на такива "екземпляри" им казвам тъпи селски парчета,те мислят само за момента но не и за в бъдище.То се е видяло че нашето поколение не можем да се нарадваме на добра риба като изключа частните водоеми,но за бога пазете рибата поне за НАШИТЕ ДЕЦА!
Andrey_76
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 488
Регистриран на: Съб Сеп 05, 2009 5:03 am
Местоположение: ТРОЯН
Обратна връзка:

Re: Откриване на "Сопот" 12.06.

Мнение от Andrey_76 »

Колега трябваше да звънеш на ИАРА. Чудно как не са минали.Аз бях на Дъбника и си минаха на проверка.
Надявам се да са се наяли с тези шаранчета.
Кажи на някой,че има 300 милиарда звезди във Вселената и той ще ти повярва.Кажи му ,обаче че пейката е с неизсъхнала боя и той ще я пипне,за да се убеди,че е така.
Публикувай отговор

Обратно към “Моят риболовен излет”