25 кг шаран изкаран на яз.Кържали

Модератори: bobopeli, sapuna

Аватар
qno_zloo
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2553
Регистриран на: Вто Апр 26, 2005 2:38 pm
Местоположение: София- Мариан Лозев
Обратна връзка:

Re: 25 кг шаран изкаран на яз.Кържали

Мнение от qno_zloo »

Венелин Радушев написа:
INCUBUS написа:След като се изляха най-различни емоции и бяха изказани общо взето всички гледни точки,най-учтиво бих помолил за заключване на темата.Още повече,че болшинството от изказалите се никога не са живели в Родопите,не знаят как точно се стига до яз.Кърджали и никога не са ловили риба в него.
Да не сте сложили фейс контрол на пътищата към язовира?! :lol: Иначе го знам къде е и съм ловил риба в него....
...incubis, мен що не си гледаш работата/....
Аз ако хвана такава риба, ще направя едно единствено нещо и то( със цел да не се изяде или хване в мрежа) е следното, запазвам я жива и здрава и я подарявам на някои платен водоем. :wink:
Така две неща ще постигна, едно че хората ще говорят(а това е на Мариан шарана, дето го е подарил), другото е че си сигорен че ще се грижат за рибока ти.
..с други боклуци освен Шимано, не ловя;)

Изображение
Аватар
Митев
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6591
Регистриран на: Чет Фев 22, 2007 6:13 pm
Местоположение: Добрич

Re: 25 кг шаран изкаран на яз.Кържали

Мнение от Митев »

Всеки риболовец сам преценява дали да задържи улова/когато е в границите допустими от закона/ или да го релийзне - не трябва да си налагаме мнението над останалите , според моето виждане също не ми е приятно за загубата на този екземпляр , но такава е действителноста :twisted:
С оглед създалото се напрежение между колегите и предотвратяване на по-нататъшното му задълбочаване - ключ :!:
Заключено

Обратно към “Моят риболовен излет”