Щуки на стример

Модератори: bobopeli, sapuna

Бат Стан
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1333
Регистриран на: Нед Май 15, 2005 11:17 am

Re: Щуки на стример

Мнение от Бат Стан »

jagger1 написа: Ще трябва да си навъртя и малко стримерчета за тази цел :D .
Желая много слука през годината :smt023
Благодаря, и на теб всичко най-добро и много риби. Ако ще си правиш сам стримерите, или си вземи един за мостра, или виж внимателно монтажните листове. Подбери едри и тежки куки, за да имаш тегло на примамката без допълнително утежняване.
Аватар
jagger1
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1187
Регистриран на: Сря Яну 26, 2011 10:06 pm
Местоположение: София

Re: Щуки на стример

Мнение от jagger1 »

Бат Стан написа:
jagger1 написа: Ще трябва да си навъртя и малко стримерчета за тази цел :D .
Желая много слука през годината :smt023
Благодаря, и на теб всичко най-добро и много риби. Ако ще си правиш сам стримерите, или си вземи един за мостра, или виж внимателно монтажните листове. Подбери едри и тежки куки, за да имаш тегло на примамката без допълнително утежняване.
Благодаря. Ще експериментирам. От 3 години сам си изработвам мухи, но със стримерите съм малко по-назад. Ще се вслушам в съветите. След експериментите - ще споделя във форума. А ако успея и аз да пусна едно клипче, ще е супер. Успех на всички. :smt023
Риболовът е като песен, която можеш да слушаш цял живот. И колкото повече я слушаш, толкова повече ти се пее. Няма насита, няма спиране. А ако тази песен се запее и с приятели, тогава концерта е доживотен.
Бат Стан
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1333
Регистриран на: Нед Май 15, 2005 11:17 am

Re: Щуки на стример

Мнение от Бат Стан »

jagger1 написа: Благодаря. Ще експериментирам. От 3 години сам си изработвам мухи, но със стримерите съм малко по-назад.
И аз съм така, в смисъл че си правя основно нимфи и груби сухи мухи. Не мисля, че бих се справил с изработване на Пайк Бъни, ако преди това някой не ме хване за ушите да ми покаже. Успех в експериментирането!
Публикувай отговор

Обратно към “Моят риболовен излет”