Смляхме ги!

Модератори: bobopeli, sapuna

Аватар
gotra
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 768
Регистриран на: Вто Мар 24, 2009 9:32 pm
Местоположение: Кърджали

Смляхме ги!

Мнение от gotra »

Здравейте колеги!Аз съм най-малкия рибар от gotra. След успешното приключване на учебната година дойде време за любимото ми занимание.През зимата се готвих усилено с теми от форума.
Днес заедно с баща ми направихме един риболовен излет, с телескоп на плувка. Постигнахме много добър резултат. Риболовът протече идеално до момента в, който жегата стана нетърпима и се оттеглихме. Следващият път мисля да се пробвам и за шаран на дъно.Ще го побъркам. Малко снимки:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Всеки ден, в който не си на риба или на лов, е загубен! Ъ. Хемингуей
Аватар
jean11
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 269
Регистриран на: Вто Фев 27, 2007 3:56 pm
Местоположение: В.Търново

Re: Смляхме ги!

Мнение от jean11 »

Симпатяга си и браво за улова!Обаче, в мивката -НЕЕЕ!Това във форума е най-голямото зло:РИБА В МИВКА!
Дърпай и не му отпускай!
baikras111
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 116
Регистриран на: Съб Юли 11, 2009 11:04 am

Re: Смляхме ги!

Мнение от baikras111 »

:smt023
Аватар
Златев
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1192
Регистриран на: Чет Мар 05, 2009 2:10 pm
Местоположение: Варна

Re: Смляхме ги!

Мнение от Златев »

Браво, младеж! Летни каракуди на плувка - това си остават едни от най-яките детски спомени!
Аматьорски Спининг Клуб "С Брат ми"
Аватар
Stamen1986
новобранец
новобранец
Мнения: 35
Регистриран на: Пон Сеп 07, 2009 12:12 am

ЧЕ

Мнение от Stamen1986 »

Браво младеж, навремето нямаше такива форуми да споделям прекрасните моменти по реката, като този, който ти си имал. ОБАЧЕ, ще ти дам един приятелски съвет, събирай си рибката в живарника и като хванеш толкова много риба, накрая на излета се снимай с нея, ако искам да си хапнеш вземи си най-големите рибки и другите ги пусни да плуват обратно. Защото другият път ще искаш да отидеш и пак да хванеш толкова. Като бях малък, нямаше кой да ми дава тези съвети, но ти сега има от кой да се научиш, защото тук във форума има много културни хора. Аз днес хванах 10 риби и всичките ги пуснах обратно с изключение на една, която занесох на котката пред блока, че е майка, да я зарадвам. Поздравявам те за успешният улов! :)
Аватар
Menkata
фен клуб-скобар
Мнения: 512
Регистриран на: Пон Юни 26, 2006 12:57 pm
Местоположение: Тетевен

Re: Смляхме ги!

Мнение от Menkata »

Поздрави малък ,за добрия риболов.И аз съм минал по този път.Някои хора връщат всичката риба,ти в случая може да си хапваш както мен,аз адски много обичам особено таранки.Наистина е малко грозно снимана умряла риба в мивка.Като гледам си спазил нормата на рибата това е важно.Взимаш колкото може да хапнеш закона си е закон.Не ядеш ли риба просто е върни.И не на последно място малките рибки се пускат за да може,на другата година да ги хванеш пак ,но удоволствието от риболова ти ще двойно по - голям. :)
По-добре с жена на риба, отколкото сам на работа.
Аватар
bobo_33333
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3218
Регистриран на: Пон Май 02, 2011 9:54 am

Re: Смляхме ги!

Мнение от bobo_33333 »

Браво колега,все така да ги дърпаш,за напред и по големи...
...ама по добре не се блъскай да качваш снимки,че само критики :) ще има,
рано те почнаха-ма да не ти пука и свиквай :wink:
Скоро ще те откажат и да споделяш :lol:
Аз там съм пораснал...
Аватар
vladobe
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 168
Регистриран на: Съб Авг 11, 2012 8:22 pm
Местоположение: гр. София

Re: Смляхме ги!

Мнение от vladobe »

Страхотен излет! Няма нищо по-хубаво от това да ловиш с баща си :)
"Не е важно какъв си - важното е да си добър човек!"
Ванга
ИзображениеИзображение
Аватар
gotra
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 768
Регистриран на: Вто Мар 24, 2009 9:32 pm
Местоположение: Кърджали

Re: Смляхме ги!

Мнение от gotra »

Моля критикарите да не развалят с изказванията си прекрасния ни излет със сина ми!Всичко е в рамките на закона и КОЛИЧЕСТВО И БИЛЕТИ!Не виждам каква е причината че сме взели уловената риба?Мисля че е въпрос на личен избор кой какво ще прави с улова!Поздрави на всички!
Всеки ден, в който не си на риба или на лов, е загубен! Ъ. Хемингуей
Аватар
anton jambol
фен клуб-скобар
Мнения: 366
Регистриран на: Вто Май 08, 2012 5:02 pm
Местоположение: ямбол

Re: Смляхме ги!

Мнение от anton jambol »

gotra написа:Моля критикарите да не развалят с изказванията си прекрасния ни излет със сина ми!Всичко е в рамките на закона и КОЛИЧЕСТВО И БИЛЕТИ!Не виждам каква е причината че сме взели уловената риба?Мисля че е въпрос на личен избор кой какво ще прави с улова!Поздрави на всички!
така си е излет със сина и малко рибки екстра сте си изкарали де да беше и моят син запален по риболова но уви пожелавам ви повече излети и с по едри рибки и малкия да ги скубе :lol: :lol: а от снимките се вижда че е в границите на разрешеното а \ праведниците \ да не изказват мненията си че много сам ги чувал че и виждал с големите торби :axe:
Хвани и пусни не бъди алчен
humfy
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 233
Регистриран на: Съб Апр 23, 2011 1:32 pm
Местоположение: Bulgaria

Re: Смляхме ги!

Мнение от humfy »

gotra написа:Моля критикарите да не развалят с изказванията си прекрасния ни излет със сина ми!Всичко е в рамките на закона и КОЛИЧЕСТВО И БИЛЕТИ!Не виждам каква е причината че сме взели уловената риба?Мисля че е въпрос на личен избор кой какво ще прави с улова!Поздрави на всички!
Надърпали сте ги, Браво! Но.....,не им отиват за фон на рибките тея плочки,можеше да ни ги спестите и да покажете само тези от теленяко :wink:
Не е заяждане,даже се радвам на ентусиазма на юнака :wink:
Старите
рибари никога не умират.. те просто така... си миришат.
Ivan_nikolov
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 259
Регистриран на: Съб Окт 02, 2010 12:10 pm
Местоположение: Белослав , обл. Варна

Re: Смляхме ги!

Мнение от Ivan_nikolov »

Няма смисъл от спам в темата на момчето. Едно БРАВО е достатъчно ! ;) Другия път пожелавам още по голям успех :)
Аватар
vladobe
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 168
Регистриран на: Съб Авг 11, 2012 8:22 pm
Местоположение: гр. София

Re: Смляхме ги!

Мнение от vladobe »

anton jambol написа:
gotra написа:Моля критикарите да не развалят с изказванията си прекрасния ни излет със сина ми!Всичко е в рамките на закона и КОЛИЧЕСТВО И БИЛЕТИ!Не виждам каква е причината че сме взели уловената риба?Мисля че е въпрос на личен избор кой какво ще прави с улова!Поздрави на всички!
така си е излет със сина и малко рибки екстра сте си изкарали де да беше и моят син запален по риболова но уви пожелавам ви повече излети и с по едри рибки и малкия да ги скубе :lol: :lol: а от снимките се вижда че е в границите на разрешеното а \ праведниците \ да не изказват мненията си че много сам ги чувал че и виждал с големите торби :axe:
Извинявам се за спам-а, колега, когато синът ти заспи му шепни в ухото ТИ СИ РИБААААР ТИ СИ НАЙ-ДОБРИЯТ РИБААР :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
"Не е важно какъв си - важното е да си добър човек!"
Ванга
ИзображениеИзображение
Аватар
koda33
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 913
Регистриран на: Съб Яну 15, 2011 7:16 pm
Местоположение: Панагюрище-София

Re: Смляхме ги!

Мнение от koda33 »

Поздравления )))
Георги Стефанов
спининг клуб "Стари Видри"
"Джуджетата тичаха и се смееха, защото тревата ги гъделичкаше по ташаците"
Аватар
dimmitov
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 473
Регистриран на: Пет Сеп 21, 2012 4:40 am
Местоположение: Пловдив

Re: Смляхме ги!

Мнение от dimmitov »

Най-важното е да спирате да отразявате излитетите си във форума ,независимо от критиките.Момчето има желание и трябва да се развива ,аз също ходя всеки път със сина ми и знам колко в важно това това за него.Във вашия случай единствения ми съвет към вас е ако има възможност рибата да се снима на водоема.Най хубавите снимки стават там,можеш да погледнеш галерията ми.И децата има после с какво да хвалят. Иначе всичко ОК.
НИКОЙ НЕ МОЖЕ ДА ИЗЛОВИ ВСИЧКАТА РИБА С ВЪДИЦА
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Моят риболовен излет”