Язовир Конуш

Модератори: bobopeli, sapuna

gogi
новобранец
новобранец
Мнения: 15
Регистриран на: Нед Дек 03, 2006 9:57 am

Язовир Конуш

Мнение от gogi »

Здравейте колеги, вчера на 25.06.2007г. с двама мой приятели бяхме на язовира кам 4.00 сутрента избрахме си място и хвърлихме въдиците в гъола. Захранихме и към 7.00 имаше първия удяр - шаранче 1.00 кг. И след това като се започна горе доло през половин един час удяр. Шарани по 1-2 кг. Най - интересното ми беше че единия мой колега хвана на дънна толстолоп 4-5 кг. Хващахме на накисната царевица. :) успех на всички :)
Gogata
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 216
Регистриран на: Пет Фев 02, 2007 9:13 pm
Местоположение: Разград

Мнение от Gogata »

Толостолоб му е клъвнал! Изненадан съм! :o :shock: :roll:
Аватар
angler
новобранец
новобранец
Мнения: 82
Регистриран на: Съб Май 05, 2007 6:36 pm
Местоположение: Велико Търново

Мнение от angler »

Gogata написа:Толостолоб му е клъвнал! Изненадан съм! :o :shock: :roll:
Възможно е и аз съм чувал за такива случаи,самоче на топче стереопор.
Наслука!!!!!!!
Аватар
dewey
новобранец
новобранец
Мнения: 58
Регистриран на: Пон Юни 25, 2007 3:28 pm
Местоположение: Кърджали

Мнение от dewey »

А къде се намира този язовир ? И платен ли е ?
Аватар
AL KAPONE
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3072
Регистриран на: Чет Фев 15, 2007 2:56 pm
Местоположение: от Село

Re: Язовир Конуш

Мнение от AL KAPONE »

gogi написа:Здравейте колеги, вчера на 25.06.2007г. с двама мой приятели бяхме на язовира кам 4.00 сутрента избрахме си място и хвърлихме въдиците в гъола. Захранихме и към 7.00 имаше първия удяр - шаранче 1.00 кг. И след това като се започна горе доло през половин един час удяр. Шарани по 1-2 кг. Най - интересното ми беше че единия мой колега хвана на дънна толстолоп 4-5 кг. Хващахме на накисната царевица. :) успех на всички :)
:lol: Приятелю, става малко неразбираемо репортажчето, поради простата причина, че в България има две села с това име : 1. СЕЛО КОНУШ - до АСЕНОВГРАД, ПЛОВДИВ 2. СЕЛО КОНУШ до ХАСКОВО за Кълдхали :smt017 Дай ЖОКЕР на публиката за кой язовир става въпрос .... ако желаеш разбирасе :roll: СЕЛО КОНУШ до ХАСКОВО има 4 язовира и една река :idea: Инак добра слука и успех на всеки излет .....Поздрав
Когато се издигаш, приятелите ти разбират кой си.
Когато падаш, разбираш кои са приятелите ти.
gogi
новобранец
новобранец
Мнения: 15
Регистриран на: Нед Дек 03, 2006 9:57 am

Язожир Конош

Мнение от gogi »

Намира се до Асеновград и е платен 10 кинта квото си хванеш
Аватар
MAESTROTO
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 304
Регистриран на: Пон Май 28, 2007 5:43 pm
Местоположение: Varna

Мнение от MAESTROTO »

Това село е известно и оркестъра си:Конушенски народен оркестър с ръководител кларинетиста Никола Илиев.
На язовира ходих през април,точно преди забраната.Ама тогава не кълвеше нищо друго освен каракудите и часовниците.Но казаха,че е зарибен добре с шаран,бял амур и толстолоб.
Кефа цена няма!
Публикувай отговор

Обратно към “Моят риболовен излет”