яз.Пясъчник

Модератори: bobopeli, sapuna

HAZART
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1288
Регистриран на: Нед Окт 23, 2005 9:51 pm
Местоположение: Васко Бояджиев/ПЛОВДИВ/АСЕНОВГРАД/ДЕВИН/

яз.Пясъчник

Мнение от HAZART »

Вчера 17.07 бях на Пясъка на тролинг резултат -валат.Но има нещо което ме зарадва,когато видяхме,че не излиза закотвихме лодката в едно заливче и извадихме "перата". След леко захранване хванахме за 30-40мин. над 20 шаранчета(бебета),които внимателно откачихме и пуснахме.Така,че СПОКО язовира ще го бъде ,има малки, значи има и големи. П.П. видяхме видра колкото куче(мам.....и)
ТОВА,ЧЕ БРАКОНИЕРИТЕ СА НА СВОБОДА,НЕ Е ТЯХНА ЗАСЛУГА А Е НАША ГРЕШКА.

Изображение
ribata92
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 502
Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 2:55 pm
Местоположение: Пловдив

Мнение от ribata92 »

Ами има то във форума мисля,че има и тема преди около 2 месеца го зарибиха с 500 000 малки шаранчета.Тъй че ако иска човек може би ще може да си хване с килограми,но няма смисъл...
То риба има ама водата е повече.
gogolisec
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2335
Регистриран на: Пет Фев 02, 2007 5:40 pm

Мнение от gogolisec »

Колко са пуснали никой не можа да разбере, но хубавото е, че ги има.
Аз ходих там от 09.07 до 16.07 и също очаквах да хвана поне едно от тях, за да се убедя, че наистина ги има, но уви нито едно. Още с пристигането заварихме трима колеги от Пловдив, които казаха, че са виждали как ги мрежарят тези шаранчета и после ги продавали на сред града...! Ужас, дано не е вярно,че то ако е, тогава какво правим!!! Само плащаме билети и ходим на частните водоеми, ако искаме да хванем нещо по-така! Скапана държава и управа! :( :( :(
"... А една рибешка изненада е повече от секс с красива манекенка :D "
Аватар
butnik
рибар фанатик
рибар фанатик
Мнения: 8262
Регистриран на: Съб Сеп 30, 2006 7:35 pm
Местоположение: Франкфурт на Майн
Обратна връзка:

Мнение от butnik »

тези шаранчета не са с парите от твоя билет,споко.ако четеш редовно форума щеше да знаеш повече за това.и много скоро ще има кой да отговаря за тях.
Винаги прощавайте на враговете си-за тях няма нищо по-дразнещо от това.....
gogolisec
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2335
Регистриран на: Пет Фев 02, 2007 5:40 pm

Мнение от gogolisec »

Значи да разбирам, че е зарибен от евентуален бъдещ арендатор(и) и за нас ще има пак голата тояга - така ли???
"... А една рибешка изненада е повече от секс с красива манекенка :D "
Публикувай отговор

Обратно към “Моят риболовен излет”