Къде да отидем до Пловдив?

Тук можете да споделяте къде и каква риба кълве в момента.

Модератор: Paublo_Eskobar

Публикувай отговор
frontline
новобранец
новобранец
Мнения: 8
Регистриран на: Вто Май 12, 2009 9:04 pm

Re: Къде да отидем до Пловдив?

Мнение от frontline »

butnik написа:
frontline написа:пясъка си дава доволно риба в момента макар че пада сяка секунда! чувам че някаква профилактика на стената ще правят?
А чувал ли си,че сега се полива масово по къра :wink:

сигурно сам чувал :wink: а ти сигурен ли си че нищо общо със стената няма тва падане?
Аватар
Кузмич
dreamer
Мнения: 885
Регистриран на: Пет Май 29, 2009 3:51 pm
Местоположение: Пловдив Петър Василев

Re: Къде да отидем до Пловдив?

Мнение от Кузмич »

bat kir4o написа:колега иди на бодрово има хубави шарани от 1 до 5кг и нагоре таксата е 4лв и ако искаш риба си е плащаш за шарана говоря ако не може да е пуснеш обратно има сянка и студена бира и скара :wink:
За бодровския-каракудата е без пари има и прилични амури. Много приятен язовир.
Колеги някои да има инфо за водоемите до село Оризово Чирпанско.
Мойсей: "Законът е всичко!"
Христос: "Любовта е всичко!"
Маркс: "Парите са всичко!"
Фройд: "Сексът е всичко!"
Айнщайн: "Всичко е относително..."


Аз по принцип съм музикален помияр...
SONY
учете се от него
учете се от него
Мнения: 4590
Регистриран на: Пет Фев 01, 2008 9:46 am
Местоположение: Пловдив

Re: Къде да отидем до Пловдив?

Мнение от SONY »

За Оризово съм чувал,че излиза доста каракуда.
Аз пък да питам някой има ли инфо за Горна Махала,Песнопой или Ръжево Конаре? Някой да се похвали с линчета? :roll:
TICA FAN
Аватар
Кузмич
dreamer
Мнения: 885
Регистриран на: Пет Май 29, 2009 3:51 pm
Местоположение: Пловдив Петър Василев

Re: Къде да отидем до Пловдив?

Мнение от Кузмич »

SONY написа:За Оризово съм чувал,че излиза доста каракуда.
Аз пък да питам някой има ли инфо за Горна Махала,Песнопой или Ръжево Конаре? Някой да се похвали с линчета? :roll:
И мен живо ме итересува Ръжево Конаре. Вмомента с приятели обсъждаме къде ще ги морим утре. Решили сме да се възползваме от билетите и да не плащаме такси. Другия вариант е на Отец Паисиево изравнителите.
Мойсей: "Законът е всичко!"
Христос: "Любовта е всичко!"
Маркс: "Парите са всичко!"
Фройд: "Сексът е всичко!"
Айнщайн: "Всичко е относително..."


Аз по принцип съм музикален помияр...
SONY
учете се от него
учете се от него
Мнения: 4590
Регистриран на: Пет Фев 01, 2008 9:46 am
Местоположение: Пловдив

Re: Къде да отидем до Пловдив?

Мнение от SONY »

Кузмич,дай малко повече инфо за това на Отеца.За сефте го чувам.Да нямаш предвит дупките на Песнопой?
TICA FAN
Аватар
Кузмич
dreamer
Мнения: 885
Регистриран на: Пет Май 29, 2009 3:51 pm
Местоположение: Пловдив Петър Василев

Re: Къде да отидем до Пловдив?

Мнение от Кузмич »

SONY написа:Кузмич,дай малко повече инфо за това на Отеца.За сефте го чувам.Да нямаш предвит дупките на Песнопой?
не са дупките това са изравнители на язовир Домлян. Играят ролята на компенсатори...
Около 500 м преди да влезнеш в село Отец П... в дясно има отбивка ,черен път по него около 2 км. Те са свързани с канал. Има костур ,кефал ,каракуда и уклеика(чаушан). Рибата е доста капризна , кълве преди да идеш и след като си тръгнеш :D :rolleyes:
Утре може да го посетим ако те интересува звънни на 0888104303 или 0878136366.
Мойсей: "Законът е всичко!"
Христос: "Любовта е всичко!"
Маркс: "Парите са всичко!"
Фройд: "Сексът е всичко!"
Айнщайн: "Всичко е относително..."


Аз по принцип съм музикален помияр...
SONY
учете се от него
учете се от него
Мнения: 4590
Регистриран на: Пет Фев 01, 2008 9:46 am
Местоположение: Пловдив

Re: Къде да отидем до Пловдив?

Мнение от SONY »

Мерси за инфото.Ако ходите,ще чакам да дадеш прясно инфо,ако може и със снимков материял. :wink: Инак и аз може да съм там някъде утре в този район.Ще проверя дали има останали линове.
TICA FAN
Аватар
Кузмич
dreamer
Мнения: 885
Регистриран на: Пет Май 29, 2009 3:51 pm
Местоположение: Пловдив Петър Василев

Re: Къде да отидем до Пловдив?

Мнение от Кузмич »

Днес след като затворих компа към 16,30 тръгнахме да търсим некви дупки краи с. Крислово. Намерихме някакви водоеми и заметнахме. Обаче се оказа, че сме на платеното краи с. Труд. На ония пич пазача му казах ,че 10лв за 2 часа няма да му дам и сгънахме въдиците. Имаше един колега които бе хванал на дъно 2 шарана съответно по 6 и 2 кг и една кофа каракуда. Такса 10 лв и каквото хванеш е твое. С очите си видях ,че има каракуда и шаран казаха също ,че се вади и амур и щука. Аз лично за 45 мин изкарах 7 каракуди общо 1,800. Смятам да го посетя по-сериозно тия дни.
Мойсей: "Законът е всичко!"
Христос: "Любовта е всичко!"
Маркс: "Парите са всичко!"
Фройд: "Сексът е всичко!"
Айнщайн: "Всичко е относително..."


Аз по принцип съм музикален помияр...
geno77
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 123
Регистриран на: Нед Авг 06, 2006 12:14 am
Местоположение: Пловдив

Re: Къде да отидем до Пловдив?

Мнение от geno77 »

а да дадеш малко по точна информация?каде по точно е това на труд?
SONY
учете се от него
учете се от него
Мнения: 4590
Регистриран на: Пет Фев 01, 2008 9:46 am
Местоположение: Пловдив

Re: Къде да отидем до Пловдив?

Мнение от SONY »

Това са едни рибарници,точно след клетките ако не се лъжа.Продължава се право успоредно на канала и се стига до тях.Собственика и на двата водоема е един и същ.Има същата риба,каквато и в клетките.А още по надоло,има и един друг на който се плаща по 3 лв. на човек,също има шаран,щука и каракуда.Гьолчето е доста обрасло,но се образуват тук таме хубави места.Каракудата за жалост е доста дребна.
TICA FAN
geno77
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 123
Регистриран на: Нед Авг 06, 2006 12:14 am
Местоположение: Пловдив

Re: Къде да отидем до Пловдив?

Мнение от geno77 »

мен ме интересува това с такса и без да се плаща рибата.благодаря заинформацията. :D
Аватар
Кузмич
dreamer
Мнения: 885
Регистриран на: Пет Май 29, 2009 3:51 pm
Местоположение: Пловдив Петър Василев

Re: Къде да отидем до Пловдив?

Мнение от Кузмич »

SONY написа:Това са едни рибарници,точно след клетките ако не се лъжа.Продължава се право успоредно на канала и се стига до тях.Собственика и на двата водоема е един и същ.Има същата риба,каквато и в клетките.А още по надоло,има и един друг на който се плаща по 3 лв. на човек,също има шаран,щука и каракуда.Гьолчето е доста обрасло,но се образуват тук таме хубави места.Каракудата за жалост е доста дребна.
точно това е. Те са няколко водоема един след друг. Първият е с такса 10 лв и взимаш почти всичко каквото хванеш имаше залепена бележка с условията на фурогона ,където св плаща нещо беше "каракудата +шарана+1 щука+1 амур нещо такова. Вторият е на същия чорбаджия но там имало маики и не дават да се лови.
Ние влезнахме от към село Крислово и излезнахме от към с. Труд. От Труд е по-хубав пътя ,последната спирка на маршрутка 5 в селото там завиваш на дясно и накрая на селото тръгваш успоредно на канала и си право на водоема. Абе има фурогони питаи там ,а и цъкни на Google Earth виждат се мн добре. http://picbg.net/u/36899/30177/341994.jpg еи тея в дясно от селото. Дано да съм помогнал с хаотичните си писания.
Утре коментар за изравнителите на Отец Паисиево , че ми се приспа.
Мойсей: "Законът е всичко!"
Христос: "Любовта е всичко!"
Маркс: "Парите са всичко!"
Фройд: "Сексът е всичко!"
Айнщайн: "Всичко е относително..."


Аз по принцип съм музикален помияр...
SONY
учете се от него
учете се от него
Мнения: 4590
Регистриран на: Пет Фев 01, 2008 9:46 am
Местоположение: Пловдив

Re: Къде да отидем до Пловдив?

Мнение от SONY »

Чакаме инфото за Отеца. :wink: :wink:
TICA FAN
Аватар
Кузмич
dreamer
Мнения: 885
Регистриран на: Пет Май 29, 2009 3:51 pm
Местоположение: Пловдив Петър Василев

Re: Къде да отидем до Пловдив?

Мнение от Кузмич »

здравеите. Относно излета ми на 16.08. които беше пълно фиаско ,с две думи уловихме само 2 риби. Оказа се че тези водоеми са малко особенни т.е. те са изравнители или компенсатори на водата която идва от Домлян и тече по мрежа от канали с които се полива, та ако се полива усилено водата постоянно си мени нивото и температурата при което рибата не иска и да пипне. Колегата изкара на блесна един костур , а пък аз улових една каракуда. Иначе са много хубави водоеми (те са два свързани с около 150 метров канал). Намират се на около 400 метра преди началото на с.Отец Паисиево от главния път се отбива по черен такъв и се кара около 1 км до един у-образен разклон там се хваща десния ръкав и след още толкова разтояние се стига до първия водоем. На Google Earth като се набере Отец Паисиево се виждат добре и двата м/у другото в началото на селото до сами пътя има един язовир за ,които казаха че началото на другия месец ще пускат да се лови- такса 5лв отделно се плащала и рибата кило шаран 5лв. Има само шарани. Ако има и други въпроси питаите.
Мойсей: "Законът е всичко!"
Христос: "Любовта е всичко!"
Маркс: "Парите са всичко!"
Фройд: "Сексът е всичко!"
Айнщайн: "Всичко е относително..."


Аз по принцип съм музикален помияр...
SONY
учете се от него
учете се от него
Мнения: 4590
Регистриран на: Пет Фев 01, 2008 9:46 am
Местоположение: Пловдив

Re: Къде да отидем до Пловдив?

Мнение от SONY »

Благодарим за полезното инфо.Трябва да ги пробвам някой път.
Аз продължавам усилено да търся инфо за Махалата.
TICA FAN
Публикувай отговор

Обратно към “Къде и какво кълве в момента.”