Сливен и региона- къде,как и на какво!

Тук можете да споделяте къде и каква риба кълве в момента.

Модератор: Paublo_Eskobar

Публикувай отговор
Аватар
mikonbg
новобранец
новобранец
Мнения: 3
Регистриран на: Сря Авг 03, 2011 9:12 pm
Местоположение: гр.Сливен

Re: Сливен и региона- къде,как и на какво!

Мнение от mikonbg »

Благодаря за топлото посрещане,то доста прочетох из сайтовете но друго си е практиката...затова няма нищо лошо да почерпя малко опит от вас...сега имам грижи с колата си но скоро ще съм ...online... :)
и се надявам да правим излети заедно за да се запознаем!
Аватар
dimitar_dv
фен клуб-скобар
Мнения: 519
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 2:33 pm
Местоположение: Сливен/Димитър Василев
Обратна връзка:

Re: Сливен и региона- къде,как и на какво!

Мнение от dimitar_dv »

Днес на Самуиловската дупка за 5 часа(от 8,30-до 13,30) 39 бабки,един върхар,един костур.Общо всето съм доволен,но по мое мнение рибата не беше много активна.
НАСЛЕДНИК НА ПАВЕЛ ПАВЛОВ
slivnalia
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3343
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 6:29 pm
Местоположение: Стоян Петров- Сливен

Re: Сливен и региона- къде,как и на какво!

Мнение от slivnalia »

http://www.facebook.com/events/129397993919527/" onclick="window.open(this.href);return false; хайде вие сте ,идеята е ясна :wink:
Изображение
сирака
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 732
Регистриран на: Чет Авг 19, 2010 8:59 pm
Местоположение: гр.Ямбол

Re: Сливен и региона- къде,как и на какво!

Мнение от сирака »

Браво!
Изображение
В тоз гьол,риба няма!
slivnalia
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3343
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 6:29 pm
Местоположение: Стоян Петров- Сливен

Re: Сливен и региона- къде,как и на какво!

Мнение от slivnalia »

Браво, ама желание няма :( Аз и няколко колеги утре все пак ще почистим :wink:
Изображение
Аватар
carpsliven2
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1746
Регистриран на: Нед Окт 05, 2008 9:52 pm
Местоположение: Васил Николов - Сливен

Re: Сливен и региона- къде,как и на какво!

Мнение от carpsliven2 »

http://iara.government.bg/?p=10059" onclick="window.open(this.href);return false;
Изображение
Колата да върви и рибата да кълве - друго неме интересува
dakolin4o.sl
новобранец
новобранец
Мнения: 97
Регистриран на: Пет Окт 21, 2011 5:37 pm

Re: Сливен и региона- къде,как и на какво!

Мнение от dakolin4o.sl »

:axe: :axe: :axe: :axe: :axe: :axe: :axe: :axe: Педераси да станат хуища дане видят дано.
Wikstil
новобранец
новобранец
Мнения: 80
Регистриран на: Нед Сеп 28, 2008 11:33 am

Re: Сливен и региона- къде,как и на какво!

Мнение от Wikstil »

Здравейте колеги от Сливен.Ще ви бъда благодарен ако ми дадете някаква информация за канала от Бинкос до Г.Александрово.Интересува ме в кой участък от канала може да се направи риболов тъй като предпочитам риболова в течение,и само този канал може да предложи такъв вариант.Няма значение големина,вид на рибите просто обичам риболова в течението.Благодаря на всички които ще помогнат за един релакс около канала.
Аватар
krasentotev
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 111
Регистриран на: Сря Мар 05, 2008 3:35 pm
Местоположение: Сливен

Re: Сливен и региона- къде,как и на какво!

Мнение от krasentotev »

По принцип сега излиза върхар и някоя друга червенопера ,по -добър става риболова към края на май ,излизат прилични кефали.Иначе канала държи разнообразна риба ,тъй като не е източван от много години(става въпрос за участъка от с.Бинкос до бившата кланница - до мекеуса - сега соларни панели).Аз лично съм най-доволен на скакалец и на песякиня с 12 номер права ,бяла кука и тънка корда,дълбочина 160-180см и плувката да лежи в края на панела .Рибата се предържа по панела, а не към средата.Надявам се да съм бил полезен.
Изображение

Изображение
Wikstil
новобранец
новобранец
Мнения: 80
Регистриран на: Нед Сеп 28, 2008 11:33 am

Re: Сливен и региона- къде,как и на какво!

Мнение от Wikstil »

Благодаря колега.Само ако може някой да ме насочи къде точно да търся канала около Бинкос тъй като района ми е непознат.Аз така или иначе ще го намеря но малко обяснение ще ми бъде от полза.Благодаря.
voblep4o
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 136
Регистриран на: Сря Авг 17, 2011 2:55 pm
Местоположение: Ямбол

Re: Сливен и региона- къде,как и на какво!

Мнение от voblep4o »

Здравейте колеги . Бих искал да питам излиза ли някаква риба на с.Крушаре на дупките , че в Ямбол на гребния нищо не бара от 2-3 дни . Гьола става тава към 6 часа надвечер , обаче рибата е толкова мудна че няма накъде . И така , се насочих към с.Крушаре , но чух през 3-ма човека че излизали каракуди от страната до реката там , под големите дървета. Има ли нещо такова или е само слух ? И да питам и за линовете. Дали излизат едрички вече , или са само онея дребосъци по 10 санта ?
Благодаря предварително.
Винаги идва момента в който си казваш " Кепа ми дойде малък".
Аватар
krasentotev
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 111
Регистриран на: Сря Мар 05, 2008 3:35 pm
Местоположение: Сливен

Re: Сливен и региона- къде,как и на какво!

Мнение от krasentotev »

Wikstil написа:Благодаря колега.Само ако може някой да ме насочи къде точно да търся канала около Бинкос тъй като района ми е непознат.Аз така или иначе ще го намеря но малко обяснение ще ми бъде от полза.Благодаря.
Ако идваш от Ямбол,хващаш пътя за София ама не през Нова Загора,не и през магистралата,а пътя който води към Шивачево и Твърдица. Не след дълго ,след около 15 километра ще стигнеш детелина която отклонява за Бинкос и Струпец.Тръгваш посока Струпец(внимавай ,че тази детелина е доста особена)и като стигнеш едно те образно кръстовище Струпец ти се пада на ляво а канала на Бинкос на дясно.Тръгваш на дясно и след километър ще видиш началото на канала или както е по-известно бента на Бинкос.От там на татък изборът за място си остава на теб .Ако нещо не ти е ясно дай имейл да ти посоча целия път и канала.
Изображение

Изображение
Аватар
eddy
новобранец
новобранец
Мнения: 37
Регистриран на: Пон Мар 26, 2012 4:48 pm

Re: Сливен и региона- къде,как и на какво!

Мнение от eddy »

Здравейте и мен ме интересуват водоемите разрешени по време на забраната в област Сливен или по-точно Крушарска дупка, Сливенска дупка, Мечкаревска дупка, както и канала от с. Бинкос до с. Горно Александрово? Цел на риболова е спининг и на леко, като предимно ще е за разходката и опознаването на местата може би.. Благодаря предварително!
Аватар
carpsliven2
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1746
Регистриран на: Нед Окт 05, 2008 9:52 pm
Местоположение: Васил Николов - Сливен

Re: Сливен и региона- къде,как и на какво!

Мнение от carpsliven2 »

Студени са още баластриерите и едва ли ще дадът риба .. На Сливенската бяхме 4 дена.. ама "катапултирахме" плитките части са превзети от водорасли.. а на дълбоките не кълве..
Поради унищожението на амурите.. водораслите"на този модел викат-водната чума" превзема много бързо баластриерите и когато достигнат максимума .. при гниенето си тровят водата и убиват живота в нея.. Амурите могат да спасят баластриерите .. ама амурите не могат да се спасят от рибарите :)

Така че, ако хванете амур в тревист водоем.. замислете се дали сте от спешна нужна да го вземете или да го върнете да си изпълнява задълженията :)
Изображение
Колата да върви и рибата да кълве - друго неме интересува
Аватар
eddy
новобранец
новобранец
Мнения: 37
Регистриран на: Пон Мар 26, 2012 4:48 pm

Re: Сливен и региона- къде,как и на какво!

Мнение от eddy »

Благодаря за информацията, а дали може някой нагледно/на карта да ми покаже кой водоем кой е понеже до сега не съм ходил натам..? :)
Публикувай отговор

Обратно към “Къде и какво кълве в момента.”