Сливен и региона- къде,как и на какво!

Тук можете да споделяте къде и каква риба кълве в момента.

Модератор: Paublo_Eskobar

Публикувай отговор
bayatov
фен клуб-скобар
Мнения: 444
Регистриран на: Пон Апр 28, 2008 1:56 pm
Местоположение: Sliven
Обратна връзка:

Re: Сливен и региона- къде,как и на какво!

Мнение от bayatov »

Уакахте се , няма ли кой да я разчисти тая тема ?!!!!
MILF - Man, I love fishing !
ПламенМ
новобранец
новобранец
Мнения: 33
Регистриран на: Нед Юни 16, 2013 4:57 pm
Местоположение: Сливен

Re: Сливен и региона- къде,как и на какво!

Мнение от ПламенМ »

Нещо ми "бяга"-около Мечкарево са няколко "дупки", на едната има табела, че риболова е забранен на на другите няма.На "Сливенската" няма такава табела но и място за риболов няма-пълно е от тъмни зори с народ!Хората ходят със семейстото си по тях и не съм чул да бият кякого....Па тия, "биячите", дано не налетят на мене,когато съм с жената там....лошо им се пише!!!
Аватар
dimitar_dv
фен клуб-скобар
Мнения: 519
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 2:33 pm
Местоположение: Сливен/Димитър Василев
Обратна връзка:

Re: Сливен и региона- къде,как и на какво!

Мнение от dimitar_dv »

Абе много лоши вичките бе:))) Само,че не съм сигурен дали темата ми е за риболов или за няккви лумпени дето искат да бият мирните въдичари....
И без заплахи ако може,че и на биячите могат да се намерят биячи
НАСЛЕДНИК НА ПАВЕЛ ПАВЛОВ
ПламенМ
новобранец
новобранец
Мнения: 33
Регистриран на: Нед Юни 16, 2013 4:57 pm
Местоположение: Сливен

Re: Сливен и региона- къде,как и на какво!

Мнение от ПламенМ »

Еее..Митак,нали знаеш, че в нашия град доста парвенюта се вземат насериозно :)
grandal_331
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1779
Регистриран на: Пон Яну 08, 2007 9:02 pm
Местоположение: Сливен

Re: Сливен и региона- къде,как и на какво!

Мнение от grandal_331 »

На две постнати мнения не бързай да се изхвърляш! Пък за обидната дума можеш поне да визираш някого от горе пишещите!Повечето са дали инфо от което ти си попил и ползвал! Нали така? Все пак-ДОБРЕ ДОШЪЛ :D
ПламенМ
новобранец
новобранец
Мнения: 33
Регистриран на: Нед Юни 16, 2013 4:57 pm
Местоположение: Сливен

Re: Сливен и региона- къде,как и на какво!

Мнение от ПламенМ »

grandal_331 написа:На две постнати мнения не бързай да се изхвърляш! Пък за обидната дума можеш поне да визираш някого от горе пишещите!Повечето са дали инфо от което ти си попил и ползвал! Нали така? Все пак-ДОБРЕ ДОШЪЛ :D
Добре заварил!
Прав си, не трябваше да си изпускам нервите....Съжелявам!
dakog
новобранец
новобранец
Мнения: 1
Регистриран на: Вто Яну 22, 2008 1:49 pm

Re: Сливен и региона- къде,как и на какво!

Мнение от dakog »

mnogo kalve na nafta tam i naftata e podobrila mnogo vkusa na 6arana i amura prosto e super
Аватар
каябаш
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 106
Регистриран на: Пон Апр 05, 2010 3:34 pm

Re: Сливен и региона- къде,как и на какво!

Мнение от каябаш »

Здравейте колеги, искам да попитам някой има ли актуална информация за язовира на Миролио до село Еленово, този който е в непосредствена близост до винарната? В рамките на 2 седмици ходих на тоя който преди самото село в дясно,както и сега се прибирам от там, като цяло нищо по едро от 3 килограма за шарана и кило и нещо за бялата риба.
Аватар
ydobrev75
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 613
Регистриран на: Съб Май 28, 2011 7:25 am
Местоположение: Нова Загора

Re: Сливен и региона- къде,как и на какво!

Мнение от ydobrev75 »

пълна скръб :!: даваш 5 лв и ............никакво кълване :!: проба на фидер,жива рибка и много,много воблери и блесни :twisted: може пък причината да е в мен :wink:
Аватар
carpsliven2
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1746
Регистриран на: Нед Окт 05, 2008 9:52 pm
Местоположение: Васил Николов - Сливен

Re: Сливен и региона- къде,как и на какво!

Мнение от carpsliven2 »

Там големите шарани кълвът на протеиново топче
Изображение
Колата да върви и рибата да кълве - друго неме интересува
Аватар
каябаш
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 106
Регистриран на: Пон Апр 05, 2010 3:34 pm

Re: Сливен и региона- къде,как и на какво!

Мнение от каябаш »

Един приятел който работи във винарната ми сподели снощи, че сега не вървяла изобще рибата там. Исках и там да пробвам да видя за какво става въпрос, но ще видиме къде ще закриеме сезона с братчеда.
tonikolev
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 141
Регистриран на: Сря Фев 09, 2011 7:11 pm

Re: Сливен и региона- къде,как и на какво!

Мнение от tonikolev »

[quote="carpsliven2"]Там големите шарани кълвът на протеиново топче
GOLQM MAISTOR SII............... :wink: VSI4KO ZNAE6
Аватар
mesket4eto
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 196
Регистриран на: Съб Ное 09, 2013 8:42 pm
Местоположение: Сливен

Re: Сливен и региона- къде,как и на какво!

Мнение от mesket4eto »

ПламенМ написа:Нещо ми "бяга"-около Мечкарево са няколко "дупки", на едната има табела, че риболова е забранен на на другите няма.На "Сливенската" няма такава табела но и място за риболов няма-пълно е от тъмни зори с народ!Хората ходят със семейстото си по тях и не съм чул да бият кякого....Па тия, "биячите", дано не налетят на мене,когато съм с жената там....лошо им се пише!!!
Миналата събота ги ощетах всичките Мечкаревски дупки, май няма нищо платено, народ-бол, не съм видял никой да събира такси, но и рибата не беше много активна, хванах само кострурчето от аватара ми :P
Кръв повръщам - риба не връщам!!!!!
Troli Rapala написа:Така де,но ми писна от реплики-"Купих си Екусима преди 3 дена и съм много доволен"! :shock:
!!!!!
Аватар
Redimido
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1139
Регистриран на: Сря Май 16, 2012 4:29 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Сливен и региона- къде,как и на какво!

Мнение от Redimido »

Такааа....от както се завърнах в Сливен не спирам да ходя за риба. Почти всеки ден снова между Жребчево и Сливен или Тунджа и дупките при Самуилово. Какво забелязвам към момента...ТЕГАВА РАБОТА!

Жребчево От към устието, масово играе рибата, мятат се големи екзпемляри - също толкова масово не кълве. Върхара се размножава и е пълен с хайвер.

На спининг също епизодични малки костурчета - в този случай говоря за от към Белия дом. Костурчетата вземат на спинъри и то 20-25 метра навътре.

Самуилово - почти всеки ден го прослушвам по няколко часа и въпреки линското време, което е сега, много малко хора успяват да се похвалят със зачетен улов. Често капото се избягва защото ще хванеш някой кефал на царевица или 2 линчета по половин педя. По принцип рибата се струва да се търси на земен там, понякога удрят каракуди - обаче много понякога. И дори и да ви удари, при толкова вода и огромни количества треволяци и закачки до 5-8 метър от брега - голям е шанса да не я извадите и да си попсувате на воля. Общо взето засега въпреки всичко го отписвам там, поне докато водата не спадне малко, защото 5 мин ловиш (чакаш да ти клъвне) и при първото вадене разплиташ по 15 мин или късаш. Става единствено за щека или по-дълъг директен и ако случайно уцелиш мястото, може и да те споходи. За съжаление аз не съм от тия дето ги спохожда както "пенсионер в тръстика". :lol:

Бинкос, река Тунджа - спининг - изреждам абсолютно всички примамки в кутията си и средните кефали им правят екскорт, но не хапят... А големите само ги заобикалят. Щука йок!

Самуилово, Крушаре - река Тунджа - спининг - редки костури, тук таме при някой, някой трофеен кефал. И дотам. Щука и сом - ни помен.

Ако някой може да ми каже, къде да си начеша крастата на диво, на мач и фидер да казва. Не ме интересува какво ще хващам - така или иначе не прибирам (много) :) И половин килограмови слънчаци да ловя - пак ще ми е кеф. Само да ги има и да са много, и да хапят! :)
Аватар
dido ov4arica
новобранец
новобранец
Мнения: 46
Регистриран на: Сря Фев 12, 2014 10:06 am

Re: Сливен и региона- къде,как и на какво!

Мнение от dido ov4arica »

каябаш написа:Здравейте колеги, искам да попитам някой има ли актуална информация за язовира на Миролио до село Еленово, този който е в непосредствена близост до винарната? В рамките на 2 седмици ходих на тоя който преди самото село в дясно,както и сега се прибирам от там, като цяло нищо по едро от 3 килограма за шарана и кило и нещо за бялата риба.
Има ли в язовира доста бяла риба или е инцидента
Публикувай отговор

Обратно към “Къде и какво кълве в момента.”