Сливен и региона- къде,как и на какво!

Тук можете да споделяте къде и каква риба кълве в момента.

Модератор: Paublo_Eskobar

Публикувай отговор
starbaitsliven
новобранец
новобранец
Мнения: 2
Регистриран на: Сря Юли 31, 2013 10:17 pm

Re: Сливен и региона- къде,как и на какво!

Мнение от starbaitsliven »

carpsliven2 написа:Ми тва е все едно да видиш едно стадо с офце и да направиш капан и да си хванеш едната.. После да кажеш на овчаря че, не е негова земята дето ги пасе и така.. Нали се сещаш че, амурите не са паднали от небето .. нито ги е отглеждала някоя институция .. те са частна собственост..
п.п. Баластриерата е със спорен статут.. затва там ИАРА не се меси.. "там важи закона на джунглата" в момента течът процедури за нея.. и се съдят разни организации и собственици на имоти..
Отделно и ние си харесахме едно място и смятам да си го присвоя.. и понеже сме много няма сила която да ни спре :)
starbaitsliven
новобранец
новобранец
Мнения: 2
Регистриран на: Сря Юли 31, 2013 10:17 pm

Re: Сливен и региона- къде,как и на какво!

Мнение от starbaitsliven »

aide sega koito e merakliq da mu se s4upi vadicata v glavata da se probva na dupkata 6te stane veselo
kokomin
новобранец
новобранец
Мнения: 68
Регистриран на: Чет Фев 21, 2008 10:08 pm

Re: Сливен и региона- къде,как и на какво!

Мнение от kokomin »

Или аз съм тъп и не мога да ви разбера или не обяснявам както трябва.Момчето попита в рибарски форум за споделяне, в точният раздел и тема за информация за мечкаревските дупки ,а отговора беше да не пита защото ще го бият.Единствено това ме провокира да се включа в темата.Даже не ставаше въпрос за сливенската баластриера(на Мечкарево също има амури).Както писах и преди поздравления за това ,че си пуснал риба в дупката,но значи ли това ,че обикновенния риболовец който отива на свободен водоем и си хване риба там ще бъде бит.По същата логика всички ,които зарибяват на Жребчево със сом или на Малко шарково с шаран могат да предявят претенции към рибите и да бият хората.КОГАТО РЕШИ НАКОЙ ДА ЗАРИБЯВА ГО ПРАВИ ПО СОБСТВЕНО ЖЕЛАНИЕ И НЕ Е НУЖНО ДА ОЧАКВА ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО.Аз също имам не малък принос за опазване на рибата на сл.дупка но това е тема на друг разговор.Това са ми последните думи в този форум(спирам да философствам).Който иска знае къде да ме намери.
Аватар
carpsliven2
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1746
Регистриран на: Нед Окт 05, 2008 9:52 pm
Местоположение: Васил Николов - Сливен

Re: Сливен и региона- къде,как и на какво!

Мнение от carpsliven2 »

На мечкарево амурите всичките са пуснати от нас, на другите баластриери също и жребчево сомовете също участваме, на тунджата също.. писах ти че, сливенската е със спорен статут и със денонощна охрана.. Обласния знае, кмета знае и иара знае, .. тя ще бъде със статут само на спортен риболов и се дава на сливенския клуб.. Кво още не ти е ясно?
Рибите ще останат в нея на всяка цена..
Изображение
Колата да върви и рибата да кълве - друго неме интересува
Аватар
carpsliven2
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1746
Регистриран на: Нед Окт 05, 2008 9:52 pm
Местоположение: Васил Николов - Сливен

Re: Сливен и региона- къде,как и на какво!

Мнение от carpsliven2 »

kokomin написа:.Аз също имам не малък принос за опазване на рибата на сл.дупка но това е тема на друг разговор.Това са ми последните думи в този форум(спирам да философствам).Който иска знае къде да ме намери.
Докторе ти явно не живееш на наща планета, какво момче и ква информация правилна .. че то у всеки форум е пълно с бацили, една част от тия рибари е напаст бе.. то всеки път боклуци да чистим и с браконери и идиоти да се разправяме .. то и няма рибарници вече , щото крадът на хората рибата.. всичко върви към масово унищожение..
Ела ща заведа на една обиколка да ги видиш, колко си фърлят боклука и събират маломерни риби.. ти немойш дори да преброиш идиотите бе .. те са повече от врабчетата..
Колко професионални мрежи извадихме зимата, ами токаджии .. ами кви ли не бяха.. и кво им направи ИАРА? и страх ли ги е от тях.. даже се разсмиват като чуят ИАРА..
И защо всяка зима ние трябва да ги спираме? Защо? Между другото не сме закачили никой нормален риболовец.. пък и отдавна ми е писнало да се разправям със селяндури.. даже лично аз мисля да се отказвам от каузата.. този народ не заслужава хубава земя!
Изображение
Колата да върви и рибата да кълве - друго неме интересува
stanilov
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 333
Регистриран на: Нед Фев 17, 2008 4:53 pm
Местоположение: град Ямбол

Re: Сливен и региона- къде,как и на какво!

Мнение от stanilov »

Ееееех колеги, по добре да не бях питал - срам и позор!
Аватар
carpsliven2
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1746
Регистриран на: Нед Окт 05, 2008 9:52 pm
Местоположение: Васил Николов - Сливен

Re: Сливен и региона- къде,как и на какво!

Мнение от carpsliven2 »

stanilov написа:Ееееех колеги, по добре да не бях питал - срам и позор!
Ооо колега извинявай .. наистина е срамно.. как може да не ти дадем информация .. та тва наистина е срамно.. ела да те заведем и да ти кажем как да си хванеш 2-3 риби по 7-8 кила ..
даже ако искаш да ти разчистим водораслите , да може по лесно да ги вадиш.. само кажи кога си свободен .. да ти запазим хубу място.. щот се напълни със селяндури "чели информация" дет искат да праят буркани.. ща наредим някъде между тях..
Има още малко амури .. идвай докато не са ги изгребали..
Изображение
Колата да върви и рибата да кълве - друго неме интересува
сирака
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 732
Регистриран на: Чет Авг 19, 2010 8:59 pm
Местоположение: гр.Ямбол

Re: Сливен и региона- къде,как и на какво!

Мнение от сирака »

Тцтцтцтц,като не искате не отговаряйте,но не се правете на голямата работа.Не само вие зарибявате водоеми.Смешни ставате.
Изображение
В тоз гьол,риба няма!
stanilov
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 333
Регистриран на: Нед Фев 17, 2008 4:53 pm
Местоположение: град Ямбол

Re: Сливен и региона- къде,как и на какво!

Мнение от stanilov »

carpsliven2 написа:
stanilov написа:Ееееех колеги, по добре да не бях питал - срам и позор!
Ооо колега извинявай .. наистина е срамно.. как може да не ти дадем информация .. та тва наистина е срамно.. ела да те заведем и да ти кажем как да си хванеш 2-3 риби по 7-8 кила ..
даже ако искаш да ти разчистим водораслите , да може по лесно да ги вадиш.. само кажи кога си свободен .. да ти запазим хубу място.. щот се напълни със селяндури "чели информация" дет искат да праят буркани.. ща наредим някъде между тях..
Има още малко амури .. идвай докато не са ги изгребали..
Благодаря за поканата все пак , за сега нямам намерение да идвам , запазвам си правото за друг път.Щях да забравя - нали затова е този форум за да обменяме някакво инфо- но както и да е оставам без коментар , че много се нажежи обстановката !
grandal_331
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1779
Регистриран на: Пон Яну 08, 2007 9:02 pm
Местоположение: Сливен

Re: Сливен и региона- къде,как и на какво!

Мнение от grandal_331 »

Все пак заповядай на мястото! През деня има милиони оси,нощем милиарди комари! Пък "Легендарния" не е чак толкоз лошав-даже и не му стиска да дойде като съм на локвата,само вика от отсрещния бряг! :D
Аватар
eddy
новобранец
новобранец
Мнения: 37
Регистриран на: Пон Мар 26, 2012 4:48 pm

Re: Сливен и региона- къде,как и на какво!

Мнение от eddy »

Вие акъл имате ли?
grandal_331
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1779
Регистриран на: Пон Яну 08, 2007 9:02 pm
Местоположение: Сливен

Re: Сливен и региона- къде,как и на какво!

Мнение от grandal_331 »

Че акъл нямаме,за тва спор не може да има! На фона на всички глупотевини които са изписани да кажа! Сливенската дупка е със свободен статут за риболов и при спазване на закона няма никакъв проблем! Това,че се осъществява контрол от определени лица извън прословутата ИАРА е само за добро! Преди няколко дни бях там с колега-мн. горещо,дребните линчета са страшна напаст,кълват на всичко! На слънчак извадих щука към две кила...............и това е :D Живи и здрави!
voblep4o
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 136
Регистриран на: Сря Авг 17, 2011 2:55 pm
Местоположение: Ямбол

Re: Сливен и региона- къде,как и на какво!

Мнение от voblep4o »

Те дребните линчета от преди 7-8 години ги помня и сякаш не растат. На Крушаре е същата работа ......
Винаги идва момента в който си казваш " Кепа ми дойде малък".
Аватар
carpsliven2
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1746
Регистриран на: Нед Окт 05, 2008 9:52 pm
Местоположение: Васил Николов - Сливен

Re: Сливен и региона- къде,как и на какво!

Мнение от carpsliven2 »

Че как си стоял нощем там бе грандал .. мен ме е страх да седа там .. през ноща духа силен вятър :lol:
Изображение
Колата да върви и рибата да кълве - друго неме интересува
grandal_331
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1779
Регистриран на: Пон Яну 08, 2007 9:02 pm
Местоположение: Сливен

Re: Сливен и региона- къде,как и на какво!

Мнение от grandal_331 »

Че отде знаеш дали съм стоял нощем? Или пак си бил на отсрещния бряг и не ти е стискало да се обадиш :axe: Няма да се плашиш от тъмното или от мене!Пушката си я пазя само за "грозен дивеч"-ти си фъркато :smt051
Публикувай отговор

Обратно към “Къде и какво кълве в момента.”