Какво кълве на яз. Александър Стамболийски

Тук можете да споделяте къде и каква риба кълве в момента.

Модератор: Paublo_Eskobar

Публикувай отговор
Аватар
nicko67
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 201
Регистриран на: Вто Апр 21, 2009 10:15 am
Местоположение: ГАБРОВО

Re: Какво кълве на яз. Александър Стамболийски

Мнение от nicko67 »

Днес от 10 сутринта до 19 вечерта нито един човек от тези които бяхме наредени покрай гьола не само че рибка не извади, ами и чукване нямаше.Пълно мъртвило.В 19 ч един колега хвана първото уклейче и след него и ние похванахме малко.От каракуда и помен няма.Ето ви и малко снимки на една част от капотиралите се.

Изображение


Изображение

Изображение


Изображение
Ето ги и ИАРА които безсрамно събудиха заспалия под сянката циганин.
След това минаха на проверка за билети и от нашата страна.



Изображение

Общо взето колеги не си губете времето и не пръскайте луди пари за гориво и захранки, явно там ловят само "можещите" пък ние дето не можем днес бяхме се събрали по целия бряг и само гледахме дано видим някой от тях та да ни научи!!!
gugu
новобранец
новобранец
Мнения: 22
Регистриран на: Пет Апр 22, 2011 9:59 pm

Re: Какво кълве на яз. Александър Стамболийски

Мнение от gugu »

Ако всички ловят то риба няма да остане в Стамболиеца.Ама още малко и ще мирясете 17.04.2012.
gugu
новобранец
новобранец
Мнения: 22
Регистриран на: Пет Апр 22, 2011 9:59 pm

Re: Какво кълве на яз. Александър Стамболийски

Мнение от gugu »

И СИ СЪБИРАЙТЕ БОКЛУЦИТЕ ЗАЩОТО ОСРАХТЕ ЦЕЛИЯ ВОДОЕМ.
genadi49
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 138
Регистриран на: Пон Авг 09, 2010 6:21 pm

Re: Какво кълве на яз. Александър Стамболийски

Мнение от genadi49 »

nicko67 написа:Днес от 10 сутринта до 19 вечерта нито един човек от тези които бяхме наредени покрай гьола не само че рибка не извади, ами и чукване нямаше.Пълно мъртвило.В 19 ч един колега хвана първото уклейче и след него и ние похванахме малко.От каракуда и помен няма.Ето ви и малко снимки на една част от капотиралите се.

Изображение


Изображение


Ами,ако бяхте дошли на Трите камъка,щяхте да погледате ''Риболов на каракуда с ваглер на далечна дистанция'' :lol: А иначе местата са със записване. :lol: И не е само до можене,а до време,място,условия и т.н и редовно ходене.И на слука! :drinkers:
Изображение


Изображение
Ето ги и ИАРА които безсрамно събудиха заспалия под сянката циганин.
След това минаха на проверка за билети и от нашата страна.



Изображение

Общо взето колеги не си губете времето и не пръскайте луди пари за гориво и захранки, явно там ловят само "можещите" пък ние дето не можем днес бяхме се събрали по целия бряг и само гледахме дано видим някой от тях та да ни научи!!!
Аватар
bobo_33333
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3218
Регистриран на: Пон Май 02, 2011 9:54 am

Re: Какво кълве на яз. Александър Стамболийски

Мнение от bobo_33333 »

Ами,ако бяхте дошли на Трите камъка,щяхте да погледате ''Риболов на каракуда с ваглер на далечна дистанция'' :lol: А иначе местата са със записване. :lol: И не е само до можене,а до време,място,условия и т.н и редовно ходене.И на слука! :drinkers:
Или на Габаревско дере :lol: :lol: :lol:
Аз там съм пораснал...
Аватар
svetlio86
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 445
Регистриран на: Вто Юли 11, 2006 9:25 am
Местоположение: Варна морето

Re: Какво кълве на яз. Александър Стамболийски

Мнение от svetlio86 »

Дайте някакво свежо инфо за Стамболииски , че тая вечер идвам на гости в Севлиево и утре смятам надвечер да се поразходя и да пробвам за някоя и друга рибка!!! Искам още да знам дали рибата взе да се влияе от захранка или не!
П.С. Благодаря предварително за информацията!
Най си ми е добре,когато съм сред природата :)....................................................За Риба с бутилка бира
Аватар
kita20008969
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 375
Регистриран на: Вто Апр 11, 2006 9:36 pm
Местоположение: gabrovo
Обратна връзка:

Re: Какво кълве на яз. Александър Стамболийски

Мнение от kita20008969 »

svetlio86 написа:Дайте някакво свежо инфо за Стамболииски , че тая вечер идвам на гости в Севлиево и утре смятам надвечер да се поразходя и да пробвам за някоя и друга рибка!!! Искам още да знам дали рибата взе да се влияе от захранка или не!
П.С. Благодаря предварително за информацията!
На гости в Севлиево и надвечер за риба!!!????....Ами те Севлиевци по това време, връщат амбалажа от обяд.Я си карай гостито, за риба сутрин от 6 до 9.....
Между габровци
- А бе Пешо,що пиеш тия хапчета,да не си болен??
- Не бе,утре им изтича срока на годност.
Аватар
bobo_33333
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3218
Регистриран на: Пон Май 02, 2011 9:54 am

Re: Какво кълве на яз. Александър Стамболийски

Мнение от bobo_33333 »

kita20008969 написа:
svetlio86 написа:Дайте някакво свежо инфо за Стамболииски , че тая вечер идвам на гости в Севлиево и утре смятам надвечер да се поразходя и да пробвам за някоя и друга рибка!!! Искам още да знам дали рибата взе да се влияе от захранка или не!
П.С. Благодаря предварително за информацията!
На гости в Севлиево и надвечер за риба!!!????....Ами те Севлиевци по това време, връщат амбалажа от обяд.Я си карай гостито, за риба сутрин от 6 до 9.....
:lol: :lol: :lol:
Ний пък се следобяд отиваме :roll: ,по вечеря,на варена царевица :wink:
Сега варя мамалигата(качамак)
Аз там съм пораснал...
Аватар
nicko67
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 201
Регистриран на: Вто Апр 21, 2009 10:15 am
Местоположение: ГАБРОВО

Re: Какво кълве на яз. Александър Стамболийски

Мнение от nicko67 »

Преди да се установим на мястото където са снимките ходихме и на трите камъка.Обиколихме да видим какво е положението с наличието на риба в живарниците-и техните бяха още в колите та си мисля че ако е пълнил живарник някой сигурно го е държал скрит отзад в храстите да не го видят другите че хваща :lol: .И понеже инфото беше че тръгвала след като се омете търпаната чакахме до 20.30 ама още я беше страх.Та така.И сутрин рано и вечер късно да отидеш не кълве ли рибата сложи и ако щеш и нокът от куца сойка за захнанка и стръв, пак няма да яде.
За редовното ходене наистина сте прави.За да хванеш 1 път някоя и друга заблудена риба трябва поне 9 пъти да се капотираш та да ти е сладък риболова.Хайде на здраве на всички колеги и Весели Великденски Празници! :drinkers:
stas
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 220
Регистриран на: Съб Яну 22, 2011 8:52 pm

Re: Какво кълве на яз. Александър Стамболийски

Мнение от stas »

Ний пък се следобяд отиваме :roll: ,по вечеря,на варена царевица :wink:
Сега варя мамалигата(качамак)[/quote]
Ти сериозно ли...?
vasko102530
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 316
Регистриран на: Сря Апр 22, 2009 10:22 am

Re: Какво кълве на яз. Александър Стамболийски

Мнение от vasko102530 »

Бобо е сериозен човек бре.що се осъмняваш :D
stas
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 220
Регистриран на: Съб Яну 22, 2011 8:52 pm

Re: Какво кълве на яз. Александър Стамболийски

Мнение от stas »

vasko102530 написа:Бобо е сериозен човек бре.що се осъмняваш :D
Не се съмнявам, напротив. Преди няколко години едни възрастни и опитни колеги най- вероятно от Севлиево (бяха със зелен Москвич) постигнаха завиден успех с дънен монтаж- хранилка с качамак и малки топчета стиропор. Чак те се изненадаха, а пък аз искрено им се зарадвах.
А на колегите, които не са имали успех с улова на каракуда ще кажа- Момчета, не унивайте, "повредата не е във вашия телевизор". Всичко се свежда до избор на място, а дашните места са трудно достъпни. Но ако се доберете някакси до такова, прост монтаж с подвижна плувка, ваглер, слайдер или каквото си харесате, 3, 4 или 5 грамова оливетка, кука не по- малка от 10 номер, йедър глист, несъмнено ще ви донесе успех. На слука!
Аватар
bobo_33333
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3218
Регистриран на: Пон Май 02, 2011 9:54 am

Re: Какво кълве на яз. Александър Стамболийски

Мнение от bobo_33333 »

nicko67 написа:Преди да се установим на мястото където са снимките ходихме и на трите камъка.Обиколихме да видим какво е положението с наличието на риба в живарниците-и техните бяха още в колите та си мисля че ако е пълнил живарник някой сигурно го е държал скрит отзад в храстите да не го видят другите че хваща :lol: .И понеже инфото беше че тръгвала след като се омете търпаната чакахме до 20.30 ама още я беше страх.Та така.И сутрин рано и вечер късно да отидеш не кълве ли рибата сложи и ако щеш и нокът от куца сойка за захнанка и стръв, пак няма да яде.
За редовното ходене наистина сте прави.За да хванеш 1 път някоя и друга заблудена риба трябва поне 9 пъти да се капотираш та да ти е сладък риболова.Хайде на здраве на всички колеги и Весели Великденски Празници! :drinkers:
Човек ,ти да не си сбъркал язовира,на трите камъка няма храсти отзад а си е сипей-камъни.
Лови си се от сутрин до мрак,дава цял ден ,без каквито и да е захранки
А за капотирането,няма как да стане ,освен ,ако не отидеш... :shock:
Аз там съм пораснал...
Аватар
nicko67
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 201
Регистриран на: Вто Апр 21, 2009 10:15 am
Местоположение: ГАБРОВО

Re: Какво кълве на яз. Александър Стамболийски

Мнение от nicko67 »

Тези ги разправяй на всички тия с колите които бяха там и нищо не хванаха дано ти повярват че дава цял ден :lol: :lol: :lol:.Моите очи видяха друго.А за язовира виж снимките дано познаеш мястото достатъчно добре се вижда къде е.Знам че е сипей на камъните това за храстите си беше шега но явно не си я схванал добре.Няма лошо,както казах който може хваща който не може прахосва бензина.
Аватар
kita20008969
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 375
Регистриран на: Вто Апр 11, 2006 9:36 pm
Местоположение: gabrovo
Обратна връзка:

Re: Какво кълве на яз. Александър Стамболийски

Мнение от kita20008969 »

Е това е положението днес, петък 13 до обед. Много народ и почти никаква риба.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Между габровци
- А бе Пешо,що пиеш тия хапчета,да не си болен??
- Не бе,утре им изтича срока на годност.
Публикувай отговор

Обратно към “Къде и какво кълве в момента.”