Щука около Пловдив

Тук можете да споделяте къде и каква риба кълве в момента.

Модератор: Paublo_Eskobar

Публикувай отговор
Аватар
katri
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 790
Регистриран на: Сря Яну 11, 2006 4:05 pm
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Щука около Пловдив

Мнение от katri »

13 980 кг
- това не може да е истина......?
Риболовец,а не рибар съм аз!!
limbata1
новобранец
новобранец
Мнения: 30
Регистриран на: Вто Яну 18, 2011 9:55 am

Re: Щука около Пловдив

Мнение от limbata1 »

Бат Петьо и на теб ти е ред голямата Берта :D :drinkers:
limbata1
новобранец
новобранец
Мнения: 30
Регистриран на: Вто Яну 18, 2011 9:55 am

Re: Щука около Пловдив

Мнение от limbata1 »

Дали е истина питайте журналистите от в. Марица теглена е пред тях ,аз само се радвам на такива слука .
Аватар
Вуйчо-Ваньо
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1327
Регистриран на: Нед Фев 21, 2010 10:11 am
Местоположение: Пловдив

Re: Щука около Пловдив

Мнение от Вуйчо-Ваньо »

Ехаа,това се казва слука.И то на Марица,а не на затворен водоем.Да му е честито на колегата и дай боже всекиму!!!
Изображение
Изображение
redjo1
новобранец
новобранец
Мнения: 3
Регистриран на: Сря Ное 24, 2010 5:59 pm

Re: Щука около Пловдив

Мнение от redjo1 »

:prayer: Браво
Аватар
danev69
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1447
Регистриран на: Сря Юли 01, 2009 6:18 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Щука около Пловдив

Мнение от danev69 »

:shock: :shock: :shock: Голям крокодил. Голямо браво на колегата за трофея и евала за майсторлъка да я извади.:smt023 Това и харесвам на Марица,няма риба,не ще,не дава и изведнъж БАМ 14кг щука. Такава риба осмисля страшно много валати. Дай Боже всекиму такава слука.
човек е толкова голям,колкото са големи мечтите му
Аватар
Кузмич
dreamer
Мнения: 885
Регистриран на: Пет Май 29, 2009 3:51 pm
Местоположение: Пловдив Петър Василев

Re: Щука около Пловдив

Мнение от Кузмич »

Коце много си прав тази риба осмисля доста валати.
Браво на колегата.
Мойсей: "Законът е всичко!"
Христос: "Любовта е всичко!"
Маркс: "Парите са всичко!"
Фройд: "Сексът е всичко!"
Айнщайн: "Всичко е относително..."


Аз по принцип съм музикален помияр...
burg
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 651
Регистриран на: Пон Дек 15, 2008 5:49 pm
Местоположение: Пeтър Бургов -ПЛОВДИВ

Re: Щука около Пловдив

Мнение от burg »

limbata1 написа:Бат Петьо и на теб ти е ред голямата Берта :D :drinkers:
"От твоите уста в Божиите уши" :D
Такива моменти в живота са рядкост и на всекиго от сърце желая да изпита подобна тръпка :smt117 :smt041 :smt041
kalata1912
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 135
Регистриран на: Вто Окт 07, 2008 7:25 am

Re: Щука около Пловдив

Мнение от kalata1912 »

уникална щука!! :shock: евала на колегата
evgeniboy
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 574
Регистриран на: Нед Май 20, 2007 7:53 pm

Re: за рибарника в с Труд

Мнение от evgeniboy »

ignatov78 написа:
deljan написа:Здравейте колеги , може ли да ми обясните как да стигна до рибарника в с. Труд за който говорите . Също така да споделите какви са условията , колко е входната такса , плаща ли се улова или е само вход ? Дали в тоя студ дето е сега има смисъл да се ходи или е по добре да се поизчака да се стопли ? И също така къде другаде освен на Марица може да се намери щука в района на Пловдив .

Може и на лични да ми отговаряте ако прецените .
Здравей ,колега. Най-лесния начин да стигнеш до въпросния рибарник е: От Карловско шосе влизаш в селото от улицата на спирката и продължаваш само напред. След като свърши селото пак продължаваш напред по черен път и след около половин километър стигаш до рибарника. Входната такса е 10 лв., в рибарника има щука,костур,шаран,каракуда-улова не се заплашща. В момента излиза щука,ама в повечето случаи е маломерна. Успех!
За четирите поредни дупчици (20x20) ли става въпрос , с караванката на тях точно до последния цех в ляво , дето днес ходих да видя как е хавата и нямаше кой да ме напсува на тях...ни пазач, ни дявол!!!??
Аватар
batjoro76
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 144
Регистриран на: Пет Дек 04, 2009 11:38 am
Местоположение: Пловдив

Re: за рибарника в с Труд

Мнение от batjoro76 »

evgeniboy написа:За четирите поредни дупчици (20x20) ли става въпрос , с караванката на тях точно до последния цех в ляво , дето днес ходих да видя как е хавата и нямаше кой да ме напсува на тях...ни пазач, ни дявол!!!??
Колега ,нещо си объркал дупките :)
evgeniboy
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 574
Регистриран на: Нед Май 20, 2007 7:53 pm

Re: за рибарника в с Труд

Мнение от evgeniboy »

batjoro76 написа:
evgeniboy написа:За четирите поредни дупчици (20x20) ли става въпрос , с караванката на тях точно до последния цех в ляво , дето днес ходих да видя как е хавата и нямаше кой да ме напсува на тях...ни пазач, ни дявол!!!??
Колега ,нещо си объркал дупките :)
М даааа то все така става :D добре де минава ли се покрай тези 4 гьолчета или е съвсем друг път...ако може някой поне на ЛС да ми обясни по-точно, за да не разводняваме темата.
evgeniboy
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 574
Регистриран на: Нед Май 20, 2007 7:53 pm

Re: Щука около Пловдив

Мнение от evgeniboy »

Значи, сега гледах картата....явно съм бил не на мястото , а малко преди него....ама един мангал каза , че това бил язовира и друг надолу нямало!!! Пък и да вземат да си сложат една табела...ето ние днес бяхме 3 човека , което прави 30 лева....не вярвам да е по-скъпа...ама то и това е въпрос на мениджмънт!!!
Аватар
deljan
новобранец
новобранец
Мнения: 32
Регистриран на: Пон Май 03, 2010 5:46 pm

Re: Щука около Пловдив

Мнение от deljan »

Евала на колегата с 13-те кила !!! :D На всекиго такава слука пожелавам , но кажете сега някой ходил ли е някаде хванал ли е нещо .Стига сме го хвалили майстора , че ще вземе да уручаса :rolleyes: Аз в неделя бях на Марица на 6-ти километър до колкото мога да се ориентирам къде е това , и така резултата : валат плюс скъсана блесна (най - хубавата ми ) . Общо взето вода "чок" - Риба "йок" :( . Имаше няколко щуки които видях близо до брега дребнички и само една добра , но за цял след обяд нито урар нито на тапата , нито на блесна , силиконка , туистър и даже след 2-3 часа въртяне и клатушката си остана не захапвана :oops:
ПС : Нека някой да обясни от къде до къде е това на което му викате 6-ти - 9-ти километър , аз бях от след колелото на Пазарджишко до едно като бент . И ако някой иска да сподели някоя тънкост също ще бъда благодарен , че съм аматйор по Марица още , нито дупки знам , нито чалъми , само на късмета си се доверявам . Може и на лични . :D
Аватар
Вуйчо-Ваньо
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1327
Регистриран на: Нед Фев 21, 2010 10:11 am
Местоположение: Пловдив

Re: Щука около Пловдив

Мнение от Вуйчо-Ваньо »

Някой има ли прясно инфо за полицейския на Труд? :twisted: Само Баба Марта да не вземе с това "хубаво" време да го замръзи пак. :lol: :lol: :lol:
Изображение
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Къде и какво кълве в момента.”