Щука около Пловдив

Тук можете да споделяте къде и каква риба кълве в момента.

Модератор: Paublo_Eskobar

Публикувай отговор
Аватар
Вуйчо-Ваньо
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1327
Регистриран на: Нед Фев 21, 2010 10:11 am
Местоположение: Пловдив

Re: Щука около Пловдив

Мнение от Вуйчо-Ваньо »

danev69 написа: Едрата все още се скатава някъде,ама за сметка на това и дребната се изпокри някъде. :roll: По думите на пазача за събота и неделя има изкарана само една щука.
Лошо!Много лошо!!!Ква стана тя?Цяла пролет я чакаме да си хвърли хайвера,а тя сега вместо да се храни като невидяла,взела че се изпокрила. :lol: :lol: :lol: Ще вземе да обажда,ама кога ще стане това - един Господ знае. :lol:

ПП:Все пак,някой ако ходи - да драсва някой ред,че да сме информирани кво става. :D
Изображение
Изображение
Аватар
batjoro76
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 144
Регистриран на: Пет Дек 04, 2009 11:38 am
Местоположение: Пловдив

Re: Щука около Пловдив

Мнение от batjoro76 »

Аз бях в петък(на Труд) ,но за шаран.Имаше само двама колеги които мятаха спинингите и пазача каза ,че са изкарали 2 щуки(колко е вярно??).Ама при положение ,че навсякъде ври от каракуда (идеален размер за хапване от щуката),незнам дали ще подгони воблер.
Аватар
Spatia
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 296
Регистриран на: Сря Авг 01, 2007 7:18 pm
Местоположение: Димитровград

Re: Щука около Пловдив

Мнение от Spatia »

А бе то на частни язовири почти винаги пазачите казват, че другите хващали... ;

batjoro76 написа:Аз бях в петък(на Труд) ,но за шаран.Имаше само двама колеги които мятаха спинингите и пазача каза ,че са изкарали 2 щуки(колко е вярно??).Ама при положение ,че навсякъде ври от каракуда (идеален размер за хапване от щуката),незнам дали ще подгони воблер.
Наслука!
badema
новобранец
новобранец
Мнения: 50
Регистриран на: Чет Сеп 02, 2010 9:26 pm
Местоположение: Кричим
Обратна връзка:

Re: Щука около Пловдив

Мнение от badema »

Тук имало някакви щуки
http://forum.nariba.com/viewtopic.php?f=140&t=46263
Аватар
vank05
новобранец
новобранец
Мнения: 1
Регистриран на: Пет Яну 21, 2011 11:54 am

Re: Щука около Пловдив

Мнение от vank05 »

Колеги някой може ли да ми каже на полицейския рибарник в с.Труд каква е таксата и дали уловената риба се плаща ??? Благодаря предварително .
Аватар
Вуйчо-Ваньо
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1327
Регистриран на: Нед Фев 21, 2010 10:11 am
Местоположение: Пловдив

Re: Щука около Пловдив

Мнение от Вуйчо-Ваньо »

vank05 написа:Колеги някой може ли да ми каже на полицейския рибарник в с.Труд каква е таксата и дали уловената риба се плаща ??? Благодаря предварително .
Таксата е 10 лева на човек и нищо не се доплаща.
Изображение
Изображение
burg
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 651
Регистриран на: Пон Дек 15, 2008 5:49 pm
Местоположение: Пeтър Бургов -ПЛОВДИВ

Re: Щука около Пловдив

Мнение от burg »

Нещо темата замря - спряхте да ходите ли :smt017 - или Ви мързи да пишете :smt024.
Чудя се утре накъде да забия :cry: а и времето май пак ще се прецаква -http://sinoptik.bg/?lid=100728193 - гадна работа..... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Аватар
katri
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 790
Регистриран на: Сря Яну 11, 2006 4:05 pm
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Щука около Пловдив

Мнение от katri »

Ми то по време на забраната не остана къде да се ходи за щука , колега.Около Пловдив възможностите са Труд,Белозем,Дрангово или Оризово.На Оризово по това време на годината за да влезеш до местата трябва да имаш най-малкото джип 4Х4 :).Останалите места ги пробвах всичките и положението е повече от отчайващо, затова май ще окача спинингарката и тапите на перона най-малко до август месец.
Риболовец,а не рибар съм аз!!
limbata1
новобранец
новобранец
Мнения: 30
Регистриран на: Вто Яну 18, 2011 9:55 am

Re: Щука около Пловдив

Мнение от limbata1 »

Колеги :Преди Войводиново самото село ако идвате от Пловдив,след хотел Рачич има газ станция точно след нея свийте наляво има табела ,карайте табелите ви водят ,преминете моста на големия канал и не спирайте на тези отляво и дясно за който говори колегата 3лв на пръчка и си заплащаш рибата този ви се пада одясно на моста ,а този отляво е забранен ,от моста продължавате само направо ,пътя е вече черен но много добър ,прави ляв завой след около 500м,идва ви малка разрушена къща подминете я и съответно от дясната страна ви е водоема ,целия е заграден с оградна мрежа има бяла табелка на вратата:щука,шаран ,амур ,сом -собственика е младо момче от Войводиново съвет за щуката има направени два навеса на втория навес правих борбата ,в двора разрешава да си вкарате автомобила ,след неговия има друг водоем с сини табели не ви съветвам да го посещавате.

Общо в комплекса са 5 водоема.
Аватар
katri
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 790
Регистриран на: Сря Яну 11, 2006 4:05 pm
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Щука около Пловдив

Мнение от katri »

ей сега гледайте какво става - куцо и сакато ще се юрне за щука във Войводиново :) - поредната реклама на платен гьол рибата ,на който е изловена и ни пускат на баберек :lol:
Риболовец,а не рибар съм аз!!
kef4e
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 217
Регистриран на: Пон Фев 09, 2009 12:14 pm

Re: Щука около Пловдив

Мнение от kef4e »

katri написа:ей сега гледайте какво става - куцо и сакато ще се юрне за щука във Войводиново :) - поредната реклама на платен гьол рибата ,на който е изловена и ни пускат на баберек :lol:
100% е 8)
limbata1
новобранец
новобранец
Мнения: 30
Регистриран на: Вто Яну 18, 2011 9:55 am

Re: Щука около Пловдив

Мнение от limbata1 »

Катри ами не ходи там ,аз нямам общо с собственика просто нито му правя реклама ами просто давам инфо ,а не давам негативи ,съответно за това сме тук да споделяме ,а не да крием информация .
burg
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 651
Регистриран на: Пон Дек 15, 2008 5:49 pm
Местоположение: Пeтър Бургов -ПЛОВДИВ

Re: Щука около Пловдив

Мнение от burg »

tinkovetc
новобранец
новобранец
Мнения: 88
Регистриран на: Вто Окт 21, 2008 6:58 pm

Re: Щука около Пловдив

Мнение от tinkovetc »

някои да има инфо за труд (полицеиския) че смятам да ходя в понеделник
мерси предварително
Аватар
Вуйчо-Ваньо
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1327
Регистриран на: Нед Фев 21, 2010 10:11 am
Местоположение: Пловдив

Re: Щука около Пловдив

Мнение от Вуйчо-Ваньо »

tinkovetc написа:някои да има инфо за труд (полицеиския) че смятам да ходя в понеделник
мерси предварително
Последно един приятел ходи там и каза,че хванал само две маломерни щукички.Не знам защо стана така:чакахме,чакахме да се появи едрата щука във водоема а тя взе,че се скри и дребната.В последно време от там все валат или някоя маломерка.Мирни риби излизат дребни до средни каракуди в не много големи количества.
ПП:По - горе в темата бях писал между другото за един колега,който разпъваше дънарки с лодка и хвана два едри амура.Последния път като бях там същия човек беше на същото място и хвана :lol: два бели амура,единия от които 7 кг.Който го може го може!
ПП2:Като се върнеш от Труд пиши за резултата.
Изображение
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Къде и какво кълве в момента.”