Щука около Пловдив

Тук можете да споделяте къде и каква риба кълве в момента.

Модератор: Paublo_Eskobar

Публикувай отговор
Аватар
danev69
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1447
Регистриран на: Сря Юли 01, 2009 6:18 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Щука около Пловдив

Мнение от danev69 »

tinkovetc написа:някои да има инфо за труд (полицеиския) че смятам да ходя в понеделник
мерси предварително
Малко инфо от мен за полицейския на Труд. Вчера от 8,30 до 15,30 много въртяне с най-различни примамки ,ама без нито един удар. Спинингисти бяхме общо 6 човека. Само един колега изкара две малки писалки и това е. Според мен при голямото количество каракуда щуката има естествена храна в изобилие и затова не обръща никакво внимание на изкуствените примамки. В петък с един колега посетихме рибарник Бадема. Честно да ви кажа останах приятно изненадан от това,което видях там. Собственика е направил едно много приятно местенце за отдих и риболов. Има невероятно количество риба,постоянно някъде скачат риби. За щуките нещата не са по-различни от другите платени рибарници,при наличието на много мирна риба щуката постоянно е преяла. Хубавото на този рибарник е,че щуките са трудни за хващане на изкуствени примамки,ама пък при положение ,че има животни по 5-6кг си струва да се въртят много валати. Ние отидохме във 15.00 ч. в най-голямата жега и най вероятно затова не закачихме нищо. Водата е с цвят на чай и затова е за препоръчване да се върти с по ярки примамки. По дъното има доста закачки,ама с по здрав конец няма проблем. Аз въртя с 20 лб ПП. и нямам проблеми със закачките. Наслука на всички.
човек е толкова голям,колкото са големи мечтите му
tinkovetc
новобранец
новобранец
Мнения: 88
Регистриран на: Вто Окт 21, 2008 6:58 pm

Re: Щука около Пловдив

Мнение от tinkovetc »

специално за рибарник бадема мога само суперлативи да кажа .Ходя почти през ден и задължително въртя блесните и празно няма .За около 2 часа въртене имам по 6-7 удара от който 3-4 изкарвам .Най голямата изкарана до сега от мене е 6кг а масовите са около 1.5 -2кг .Абе много съм доволен от гьола
Аватар
danev69
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1447
Регистриран на: Сря Юли 01, 2009 6:18 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Щука около Пловдив

Мнение от danev69 »

tinkovetc написа:За около 2 часа въртене имам по 6-7 удара от който 3-4 изкарвам .Най голямата изкарана до сега от мене е 6кг а масовите са около 1.5 -2кг .
Би ли споделил,на какви примамки имаш най-много удари и по кое време на деня? Няма ли някоя снимка,да изплакнем окото? Май цвета на примамките е от решаващо значение за щуките на Бадема.
човек е толкова голям,колкото са големи мечтите му
Аватар
kocet0
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 265
Регистриран на: Пет Ное 10, 2006 8:04 pm
Местоположение: Plovdiv

Re: Щука около Пловдив

Мнение от kocet0 »

Ако може повече инфо за местоположението на "Бадема" и как се стига до там ... може и на лично ... мерси предварително :)
SPINING FOREVER ;)
Аватар
Вуйчо-Ваньо
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1327
Регистриран на: Нед Фев 21, 2010 10:11 am
Местоположение: Пловдив

Re: Щука около Пловдив

Мнение от Вуйчо-Ваньо »

kocet0 написа:Ако може повече инфо за местоположението на "Бадема" и как се стига до там ... може и на лично ... мерси предварително :)
:arrow: http://www.ribarnik-badema.log.bg/
Изображение
Изображение
tinkovetc
новобранец
новобранец
Мнения: 88
Регистриран на: Вто Окт 21, 2008 6:58 pm

Re: Щука около Пловдив

Мнение от tinkovetc »

използвам само една примамка защото тя има найголям успех на гьола а и не се закача
това са един вид блесни (незацепяики) .Само че не класическите клатушки а повече приличат на воблер но с единична кука жълт корем и червен гръб .Аз лично ги намирам много трудно.Но имах добри резултати и на двоина въртяща блесна
tinkovetc
новобранец
новобранец
Мнения: 88
Регистриран на: Вто Окт 21, 2008 6:58 pm

Re: Щука около Пловдив

Мнение от tinkovetc »

а какво стана със щуките на оризово някои да даде инфо
Аватар
vasety
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 138
Регистриран на: Вто Сеп 01, 2009 11:05 am

Re: Щука около Пловдив

Мнение от vasety »

Колега на Оризово в понеделник бяхме. Пазачът каза че общо взето щуката върви повече от каракудата, но уви хванахме само 3-4 червеноперки за цял ден.. Иима много вода. На пърцичт кей му остава 70–80 см и ще го залее... Като падне водата може и да тръгне щуката нооо сега ако имаш излишни 6лв по-добре ги дай на мен :mrgreen:
Аватар
sme6ko83
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 283
Регистриран на: Сря Апр 02, 2008 9:05 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Щука около Пловдив

Мнение от sme6ko83 »

Някой ходил ли е скоро на Труд (полицейския)? Интересуват ме каракудата и шарана!
Аватар
Вуйчо-Ваньо
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1327
Регистриран на: Нед Фев 21, 2010 10:11 am
Местоположение: Пловдив

Re: Щука около Пловдив

Мнение от Вуйчо-Ваньо »

sme6ko83 написа:Някой ходил ли е скоро на Труд (полицейския)? Интересуват ме каракудата и шарана!
Мен също ме интересуват.А също така ме интересуват щуката и костура.Някой ако знае нещо да пише.
Изображение
Изображение
Атанас Катцарски
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 502
Регистриран на: Пон Юни 06, 2011 7:21 am

Re: Щука около Пловдив

Мнение от Атанас Катцарски »

Е то костур има на Антона колкото искаш,за какво на Труд? :axe:
limbata1
новобранец
новобранец
Мнения: 30
Регистриран на: Вто Яну 18, 2011 9:55 am

Re: Щука около Пловдив

Мнение от limbata1 »

В събота на Овчеполци с колегата Миро от 6.00 до 8.00 сутринта резултата една хубавица 3 кг от него на тапа ,просто нямахме време бяхме на работа .На отсрещната страна колегите на воблер по същото време имаха успех и горе долу същата щука .В неделя все едно нямаше риба в водоема пак от 5.00 до 9.30 един мерен костур само около 400 гр. По гонитбата уверявам ви риба има в водоема но защо не пипа нямам и идея .Към 9.00 видяхме на повърхноста на около 5 метра от брега истинска царица на щуките да си развява перката над водата пореше като моторница.Снимки ще кача малко по касно поради големината им.Въртях какви ли не воблери и блесни реултат нулев.
burg
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 651
Регистриран на: Пон Дек 15, 2008 5:49 pm
Местоположение: Пeтър Бургов -ПЛОВДИВ

Re: Щука около Пловдив

Мнение от burg »

С удоволствие, помагам в качването на снимките на моят-приятел спинингист, колегата pavel2061 който на 21.08.2011 около 11часа е извадил тази красавица с размер -96 см и тегло 7кг,-на клатеща блесна ''Jaxon'':
Изображение
Изображение
Водоема е платен и за да не прозвучи като реклама, ще се въздържа от коментар къде е уловена.
Дай-боже, всекиму да усети тръпката в борбата с такъв екземпляр :smt023
Аватар
danev69
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1447
Регистриран на: Сря Юли 01, 2009 6:18 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Щука около Пловдив

Мнение от danev69 »

:smt023 Много яка щука.:smt023 Без значение къде е хваната,снимки с такива трофейни риби ,заслужава да се видят от всички.Поздрави на колегата pavel2061,за трофея. Дай боже всекиму такава слука.
човек е толкова голям,колкото са големи мечтите му
Аватар
Кузмич
dreamer
Мнения: 885
Регистриран на: Пет Май 29, 2009 3:51 pm
Местоположение: Пловдив Петър Василев

Re: Щука около Пловдив

Мнение от Кузмич »

Супер риба.
Адаш драсни ми малко инфо за водоема на лични, ако не те затруднява.
Нещо ми се ходи за такива риби на спининг.
Мойсей: "Законът е всичко!"
Христос: "Любовта е всичко!"
Маркс: "Парите са всичко!"
Фройд: "Сексът е всичко!"
Айнщайн: "Всичко е относително..."


Аз по принцип съм музикален помияр...
Публикувай отговор

Обратно към “Къде и какво кълве в момента.”