Риболов на амури и шарани на Расник(Перник)

Тук можете да споделяте къде и каква риба кълве в момента.

Модератор: Paublo_Eskobar

ivakopk
новобранец
новобранец
Мнения: 45
Регистриран на: Вто Ное 16, 2010 6:43 pm

Риболов на амури и шарани на Расник(Перник)

Мнение от ivakopk »

Колеги миналата седмица на яз.Расник(Пернишко) направихме един 3дневен излет.Резулата беше-1 амур 12кг,един амур 8кг, и 5 шаранчета между 2 и 3 кила.Амурчетата ги хванахме на протеинови топчета,а шараните 2 се хванаха на косъм и 2 на добрата стара пружина :fishing2: .
За първи път правех риболов там,но ми допадна,следващия път като ида(което ще е скоро) ще кажа как е положението :)
CyberMan
новобранец
новобранец
Мнения: 34
Регистриран на: Сря Юни 10, 2015 10:10 am

Re: Риболов на амури и шарани на Расник(Перник)

Мнение от CyberMan »

Предполагам е платено ?
ivakopk
новобранец
новобранец
Мнения: 45
Регистриран на: Вто Ное 16, 2010 6:43 pm

Re: Риболов на амури и шарани на Расник(Перник)

Мнение от ivakopk »

CyberMan написа:Предполагам е платено ?

Ми то....колега тук в тоя край на България платени май почти не останаха.Предпочитам да отида на платен да дам 15лв за въдиците и да си направя кефа,от колкото да ида някъде,примерно на Лобош да седя цял ден и на края да сам хванал 3 костура и 5 уклея.....Перимерно миналата година ходих за 1 седмица на Дяково-над 25 кила царевица изсипахме не знам си колко подхранка се изхвърли и в крайна смедка 10тина каракуди и това беше.За това вече предпочитам да си платя,поне знам,че има риба в водоема :) :fishing10:
CyberMan
новобранец
новобранец
Мнения: 34
Регистриран на: Сря Юни 10, 2015 10:10 am

Re: Риболов на амури и шарани на Расник(Перник)

Мнение от CyberMan »

Е разбирам те :) иначе на Лобош това което казваш и в най-лошия ми ден не ми се е случвало на всеки излет там особено май-октомври рибата която не само аз вадя ами всеки са килограми е разбирасе предимно каракуди :)
CyberMan
новобранец
новобранец
Мнения: 34
Регистриран на: Сря Юни 10, 2015 10:10 am

Re: Риболов на амури и шарани на Расник(Перник)

Мнение от CyberMan »

И все пак да си задам въпроса като хората :) Какво се плаща и как се плаща (Въдици , риба ) ,удобно ли е за ходене на палатка виждам че ти си ходил за 3 дни предполагам нощем все още е много студено ?
ivakopk
новобранец
новобранец
Мнения: 45
Регистриран на: Вто Ное 16, 2010 6:43 pm

Re: Риболов на амури и шарани на Расник(Перник)

Мнение от ivakopk »

CyberMan написа:Е разбирам те :) иначе на Лобош това което казваш и в най-лошия ми ден не ми се е случвало на всеки излет там особено май-октомври рибата която не само аз вадя ами всеки са килограми е разбирасе предимно каракуди :)

E попринцип дадох пример то на Лобош каквато и риба да хвана не бих я хапнал,то ла**ата на цял Перник там се изливат :D
djaba64
новобранец
новобранец
Мнения: 4
Регистриран на: Пон Фев 06, 2017 11:06 am

Re: Риболов на амури и шарани на Расник(Перник)

Мнение от djaba64 »

доста 4есто ходих на водоема,от юни до септември2016.собственика пуска по 4-5 шарана по 2-3кг.на седмица другите седът в живарни .дори сам виждал да ги хвърля мъртви.между другото имам 4увство 4е прави нещо и рибата не кълве дори каракудата из4езна.после изпуска водоема непрестано.
djaba64
новобранец
новобранец
Мнения: 4
Регистриран на: Пон Фев 06, 2017 11:06 am

Re: Риболов на амури и шарани на Расник(Перник)

Мнение от djaba64 »

арендатора не пуска риба,пуска по 4-5шарана на седмица дори каракудата из4езна,изпуска нивото и рибата не кълве.ходил съм поне 30 пъти и е много зле.старият арендатор пускаше риба и кълвеше но в момента са само пияници и мушеници.
Публикувай отговор

Обратно към “Къде и какво кълве в момента.”