Инфо за яз. Батак

Тук можете да споделяте къде и каква риба кълве в момента.

Модератор: Paublo_Eskobar

Аватар
яз,Сопот
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 675
Регистриран на: Сря Юли 27, 2011 6:49 pm
Местоположение: Ловеч

Инфо за яз. Батак

Мнение от яз,Сопот »

Здравейте,колеги в петък ми престой пътъване с двудневен престой във Велинград,пък Батак е близо,но никога не съм бил там,та ако обичате споделете.Места, стръв,начин на риболов че ще скокна единия ден,следобеда.Благодаря Ви . :drinkers:
Риба къща няма.
Аватар
Kiril Dinov
новобранец
новобранец
Мнения: 16
Регистриран на: Чет Авг 30, 2012 7:25 pm
Местоположение: Русе
Обратна връзка:

Re: Инфо за яз. Батак

Мнение от Kiril Dinov »

яз,Сопот написа:Здравейте,колеги в петък ми престой пътъване с двудневен престой във Велинград,пък Батак е близо,но никога не съм бил там,та ако обичате споделете.Места, стръв,начин на риболов че ще скокна единия ден,следобеда.Благодаря Ви . :drinkers:
Инфо можеш да намериш тук :idea:
niki76
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 268
Регистриран на: Съб Сеп 20, 2008 10:39 am
Местоположение: гр.Пещера

Re: Инфо за яз. Батак

Мнение от niki76 »

Колега, избери си някой тих залив, приготви мача с фин такъм. Направи си захранка за червеноперка и бабушка, за стръв-бял и торен, за резерва кус-кус. Ако си носиш рибки, пусни и една на дъно за костур. Късмет.
Търси района на контра стената.
Още едно хвърляне и тръгвам.....
Аватар
gabroveca2604
новобранец
новобранец
Мнения: 56
Регистриран на: Съб Мар 31, 2012 5:49 pm
Местоположение: BG - Велинград

Re: Инфо за яз. Батак

Мнение от gabroveca2604 »

яз,Сопот написа:Здравейте,колеги в петък ми престой пътъване с двудневен престой във Велинград,пък Батак е близо,но никога не съм бил там,та ако обичате споделете.Места, стръв,начин на риболов че ще скокна единия ден,следобеда.Благодаря Ви . :drinkers:
Още веднъж ти се извинявам, че ти обещах, но служебните ми задължения ме провалиха. Дори на първо четене идеята ми бе да споделя излета с теб. Сори. Желая ти слука, въпреки , че е много ветровито и студено, и едва ли, но поне ще направиш един излет. Поздрави.
Аватар
msotiroff
фен клуб-скобар
Мнения: 74
Регистриран на: Нед Мар 18, 2007 2:43 pm
Местоположение: Пазарджик

Re: Инфо за яз. Батак

Мнение от msotiroff »

По - добре иди на яз.Доспат, не е много по - далече от Батак... В петък бях там от страната на Сърница, язовира е мн пълен, залял е картофените ниви при втичалото, образували са се заливи и излиза едра каракуда там. С 9 каракуди напълних една кофа за 4-5 часа риболов на пружина. Не съм ги мерил, но на око бяха по кило и отгоре. Принципно бях тръгнал за пастърва и не бях подготвен за караконджули, но и на това съм доволен в тоя силен вятър.
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Къде и какво кълве в момента.”