Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Този подфорум е създаден с цел да научаваме всичко за дадени водоеми, както каква риба има, така също и удобни места за риболов.

Модератор: sapuna

Заключено
borenceto86
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 176
Регистриран на: Чет Сеп 12, 2013 10:38 am

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от borenceto86 »

DOK7ORA написа:Добър ден колеги.Някой да има инфо от тия дни за 777 ?
Аз бях преди 1 месец там... Нощен риболов 3 въдици и нищо само на плувката вадех дребосък...И колегите около мен се оплакваха нищо не бяха хванали само един колега, за цял ден 1 сомче.... май май са спрели да пускат риба там.. бях на първия прожектор
lazo65
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 175
Регистриран на: Вто Авг 30, 2011 9:09 am
Местоположение: Божурище

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от lazo65 »

milenminds написа:Колеги да споделя малко информация за Пожарево. От петък водоема отново работи. Зарибен е доста прилично с около 500 кг. риба. Изчистен е от раци. Има сом, шаран и бял амур. Не мога да дам детайли, защото само минах от там и си поговорих с колега, който точно беше пристигнал.
Колега, а какъв е регламента сега ?
milenminds
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 231
Регистриран на: Пон Юни 30, 2014 4:40 pm

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от milenminds »

lazo65 написа:
milenminds написа:Колеги да споделя малко информация за Пожарево. От петък водоема отново работи. Зарибен е доста прилично с около 500 кг. риба. Изчистен е от раци. Има сом, шаран и бял амур. Не мога да дам детайли, защото само минах от там и си поговорих с колега, който точно беше пристигнал.
Колега, а какъв е регламента сега ?
Колега, пича с който говорих нямаше идея, защото не бяха минали да го таксуват. Ще събера впечатления след 1 седмица, защото другия уикенд мисля да посетя водоема и ще споделя актуални детайли.
rujkata
новобранец
новобранец
Мнения: 51
Регистриран на: Чет Авг 27, 2009 7:32 pm
Местоположение: София

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от rujkata »

Здравейте колеги днес ходих до Пожарево. Таксата е 10 кинта на въдица, каквото си хванеш за теб е, но с пазача като си говорех ми каза че от понеделник до сега са хванати 4-5 шарана по около 1.5 кг. Поприказвах с един колега, който беше хвърлил 3 дънарки, но не беше много обнадежден за този язовир. Колегата каза, че доста често се разхождал до там и не е имало голяма слука при риболов. Аз лично мисля да поизчакам с излетите там, още повече, че арендаторите му са тези на Веринско. Тези колеги, който са ходили доста на Веринско се сещат какво искам да кажа. Наслука на всички.
Only God Can Judge Me!!! PEACE!!!
Valio_ribata
новобранец
новобранец
Мнения: 96
Регистриран на: Вто Дек 08, 2009 11:14 pm

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от Valio_ribata »

Колега арендатора който стопанисва Веринско,преди държеше и Пожарево.Значи стария собственик се е върнал.
Аватар
stridata
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 449
Регистриран на: Пет Фев 19, 2010 8:03 pm
Местоположение: София

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от stridata »

rujkata написа:Здравейте колеги днес ходих до Пожарево. Таксата е 10 кинта на въдица, каквото си хванеш за теб е, но с пазача като си говорех ми каза че от понеделник до сега са хванати 4-5 шарана по около 1.5 кг. Поприказвах с един колега, който беше хвърлил 3 дънарки, но не беше много обнадежден за този язовир. Колегата каза, че доста често се разхождал до там и не е имало голяма слука при риболов. Аз лично мисля да поизчакам с излетите там, още повече, че арендаторите му са тези на Веринско. Тези колеги, който са ходили доста на Веринско се сещат какво искам да кажа. Наслука на всички.
Само като се замислиш за регламента и трябва да ти стане ясно!!!
Бегай далече!
Можеш да извадиш човека от селото, но селото от човека НИКОГА!
Изображение
Аватар
ILEGAL
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 298
Регистриран на: Съб Юли 06, 2013 8:28 pm

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от ILEGAL »

Здравейте, колеги. Някой с прясно инфо от Оняново? Къде е по добре за мирни риби, преди стената вдясно или на устието (откъм Раковица)? Мисля да разходя мача дотам в петък :mrgreen: , имам ли шанс за каракуди и баби? Благодаря предварително :drinkers:
lazo65
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 175
Регистриран на: Вто Авг 30, 2011 9:09 am
Местоположение: Божурище

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от lazo65 »

rujkata написа:Здравейте колеги днес ходих до Пожарево. Таксата е 10 кинта на въдица, каквото си хванеш за теб е, но с пазача като си говорех ми каза че от понеделник до сега са хванати 4-5 шарана по около 1.5 кг. Поприказвах с един колега, който беше хвърлил 3 дънарки, но не беше много обнадежден за този язовир. Колегата каза, че доста често се разхождал до там и не е имало голяма слука при риболов. Аз лично мисля да поизчакам с излетите там, още повече, че арендаторите му са тези на Веринско. Тези колеги, който са ходили доста на Веринско се сещат какво искам да кажа. Наслука на всички.
Колега 10лв. за 12ч или за 24часа риболов ?
rujkata
новобранец
новобранец
Мнения: 51
Регистриран на: Чет Авг 27, 2009 7:32 pm
Местоположение: София

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от rujkata »

Колега ако си сутринта на язовира до другата сутрин, но ако си на обяд или вечерта на другия ден на обяд пак те таксуват. Не е точно 24 часа. Незнам каква им е логиката.
Only God Can Judge Me!!! PEACE!!!
Аватар
pac_master_boy
новобранец
новобранец
Мнения: 60
Регистриран на: Чет Юли 18, 2013 2:17 pm
Местоположение: София

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от pac_master_boy »

Колеги, някой има ли информация за Тараторското?
Изображение Изображение
Аватар
MiTaKa™
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1396
Регистриран на: Пет Фев 09, 2007 9:34 pm
Местоположение: От СоФиЯ Бе БаТе
Обратна връзка:

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от MiTaKa™ »

За Пожарево трябва да се изчака поне 6-7 месеца , да се посъбере риба (ако пускат всяка седмица), понеже я бяха изгребали доста сериозно .И с 10 пускания по 200кг риба е ясно , че всеки ще е капо още дълго време там
Изображение
power123
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 119
Регистриран на: Нед Ное 20, 2011 8:46 am

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от power123 »

Колко пара искат на Суходол за пръчка ?
Аватар
Калин–Стоянов
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 687
Регистриран на: Чет Юли 07, 2011 5:01 pm
Местоположение: Кърджали

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от Калин–Стоянов »

power123 написа:Колко пара искат на Суходол за пръчка ?
10 лв. за 12 часа и 12 или 15 лв. за 24 часа.
glmv
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 310
Регистриран на: Съб Юли 14, 2012 9:15 pm

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от glmv »

А някой с прясна информация от Суходол?
power123
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 119
Регистриран на: Нед Ное 20, 2011 8:46 am

Re: Риболов в Софийска област-язовири,кариери,реки....

Мнение от power123 »

За Суходол ще дам инфо в понеделник. В колко часа най-рано мога да отида да си хвана място.
Заключено

Обратно към “Водоеми и реки”