Жребчево

Този подфорум е създаден с цел да научаваме всичко за дадени водоеми, както каква риба има, така също и удобни места за риболов.

Модератор: sapuna

Публикувай отговор
Аватар
maranzika
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1502
Регистриран на: Съб Сеп 16, 2006 7:10 pm
Местоположение: Монреал(Канада)

Re: Жребчево

Мнение от maranzika »

ДА.
naskox7
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 425
Регистриран на: Съб Апр 11, 2009 9:40 pm

Re: Жребчево

Мнение от naskox7 »

да там е ;) Някой скоро ( тая седмица ) да е ходил до язовира ??? Хищника още ли е в плиткото и водата качва ли се ?? Наслука :smt023
Изображение
Аватар
Skorpi
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1226
Регистриран на: Чет Яну 27, 2005 1:28 pm
Местоположение: St -Zagora

Re: Жребчево

Мнение от Skorpi »

Аз вчера направих едно излетче на боклуцитте тоя път си хванах малко повече но основно едра баба и платика каракуда само 1 тя заблудена трябва да беше :P съжелявам че няма снимки ама жената забра фотото в Гърция :P
Между другото водата продължава да пада макар и малко но пада, нали спираха да го точат :(
А от хищника само два костура нещо не му се гонеше ....
Бестрашния умира веднъж, страхливецът-хиляди пъти
Изображение
sakissss
новобранец
новобранец
Мнения: 1
Регистриран на: Чет Окт 22, 2009 12:02 pm

Re: Жребчево

Мнение от sakissss »

zdraveite na vsi4ki!! ........
Здравей,форумните правила изискват да се пише на кирилица,запознай се с тях :wink:
slivnalia
pepsisf
новобранец
новобранец
Мнения: 5
Регистриран на: Вто Авг 26, 2008 2:55 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Жребчево

Мнение от pepsisf »

Здравейте
тази седмица имам намериние да посетя този прекрасен гьол за 4-5 дена. Досега съм ходил само един път и не съм много на ясно с местата за риболов по него. Искам да попитам може ли някой да ми каже къде е подходящо за шаран и някакви препоръки ако имате.
мерси предварително
Pepsisf®
Аватар
Skorpi
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1226
Регистриран на: Чет Яну 27, 2005 1:28 pm
Местоположение: St -Zagora

Re: Жребчево

Мнение от Skorpi »

Последно време отзивите са повече от трагични тук таме някое костурче всичко останало се е покрило яко :(
Бестрашния умира веднъж, страхливецът-хиляди пъти
Изображение
Аватар
Живко Василев
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1142
Регистриран на: Пон Авг 18, 2008 1:36 pm
Местоположение: Бургас

Re: Жребчево

Мнение от Живко Василев »

Инфо от Римския мост: Вчера бях там. Още по тъмно имаше хора да си пазят места. Излиза каракуда и повечето е маломерна.

Поздрави!
Изображение
Член на ексклузивния клуб к.а.п.о.
Ако не се чете да увелича малко
Iblis
новобранец
новобранец
Мнения: 53
Регистриран на: Чет Дек 11, 2008 3:15 pm
Местоположение: гр. Стара Загора

Re: Жребчево

Мнение от Iblis »

Здравейте, инфо от 28.11.09 двадесетина костурчета около 15см, една мерна бяла и туй то ;) Ловил съм от брега. :) Мястото на север от шаранджийските места, които са веднага след Паничерево
Аватар
S.Koychev
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 803
Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 11:26 pm
Местоположение: Ямбол

Re: Жребчево

Мнение от S.Koychev »

На римския мост по принцип кога се активизира рибата?? По Хоби ТВ гледах репортаж сниман миналата зима на някакъв канал който или се влива или излиза от Жребчево и колегите изкарваха доста риба, ама неразбрах къде е тоя канал :( Ако може някой колега да помогне :)
Ribarche
Аватар
smoky
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 166
Регистриран на: Сря Сеп 13, 2006 1:03 pm
Местоположение: Сливен

Re: Жребчево

Мнение от smoky »

Базирайки се на моя скромен опит от предишни години при първото по сериозно застудяване трябва да започне да се концентрира там рибата и за започне активният риболов. В момента, доколкото разбрах излиза предимно дребна каракуда, която си е обичаен улов за това място. Пролетно време преди забраната рибата се събира да хвърля хайвер след моста, в устието на язовира и се прави доста запомнящ се риболов.
DimityrK
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 137
Регистриран на: Вто Авг 12, 2008 10:31 am
Местоположение: гр.Нова Загора

Re: Жребчево

Мнение от DimityrK »

Сега на Римския мост/разлятата част/се хващат каракуди и шаран около 1,5 кг.защото пак са изпуснали Николаевския язовир.А инача днес от лодка до стената пълно капо.Силикони и воблери на глава ама нъц...
Спасе
новобранец
новобранец
Мнения: 74
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 8:12 am
Местоположение: София

Re: Жребчево

Мнение от Спасе »

Изображение
Влязохме от към устието. Над 5 часа обикаляне и смяна на всякакви силикони и железа само това се обади.
Язовира е с много ниско ниво. По-дълбоко от 2,5м. не открих по целия залив. Изключение правеха няколко дупки където се беше събрала рибата. Един колега беше метнал над 10 тапи, но с изключение на едно повличане без да се закачи с друго не се похвали. Направи ми впечатление че рибата беше на 2 метра дълбочина. Независимо от дълбочината, а обиколихме и по язовира, цели ята с различни размери седяха на около 2 метра.
plps
новобранец
новобранец
Мнения: 98
Регистриран на: Съб Апр 04, 2009 10:04 am
Местоположение: Ямбол

Re: Жребчево

Мнение от plps »

Benicio написа:На римския мост по принцип кога се активизира рибата?? По Хоби ТВ гледах репортаж сниман миналата зима на някакъв канал който или се влива или излиза от Жребчево и колегите изкарваха доста риба, ама неразбрах къде е тоя канал :( Ако може някой колега да помогне :)
Канала е на около 15 км след село Паничерево посока Гурково. Това е единствения мост, а инфо дребна каракуда и маломерен шаран. :smt023
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
Живко Василев
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1142
Регистриран на: Пон Авг 18, 2008 1:36 pm
Местоположение: Бургас

Re: Жребчево

Мнение от Живко Василев »

Здравейте колеги! До острова се стига все още, но риба няма. На ,,Римския Мост,, излиза дребна карауда и уклей.

Поздрави!
Изображение
Член на ексклузивния клуб к.а.п.о.
Ако не се чете да увелича малко
jivko.min
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 170
Регистриран на: Сря Яну 21, 2009 7:38 pm
Местоположение: Сливен/Лариса/Гьрция

Re: Жребчево

Мнение от jivko.min »

Да поясня колегата ,каракудки, колкото=среден прьст, а уклея,колкото кутре.
Публикувай отговор

Обратно към “Водоеми и реки”