Жребчево

Този подфорум е създаден с цел да научаваме всичко за дадени водоеми, както каква риба има, така също и удобни места за риболов.

Модератор: sapuna

Публикувай отговор
Аватар
Redimido
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1139
Регистриран на: Сря Май 16, 2012 4:29 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Жребчево

Мнение от Redimido »

Айде и аз се запътих към Жребеца...една седмица мисля да изкарам. Какво ново? Водата пада ли? Риба има ли? ;)
masterin
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 341
Регистриран на: Нед Авг 26, 2012 9:17 pm
Местоположение: Бургас

Re: Жребчево

Мнение от masterin »

Здравейте и от мен.В неделя и аз мисля да отпатувам към жребеца ще сме там 1 седмица на боровата гора.мисля да гоня предимно шаран и амур.някой ще каже ли какво е нивото в момвнта там.ако някой иска нека заповяда при нас
Аватар
Redimido
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1139
Регистриран на: Сря Май 16, 2012 4:29 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Жребчево

Мнение от Redimido »

На кое викаш Боровата гора? На това до Паничерево ли?
Аватар
stefan4etoo
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1212
Регистриран на: Пон Яну 17, 2011 8:06 pm
Местоположение: Велико Търново

Re: Жребчево

Мнение от stefan4etoo »

Redimido написа:На кое викаш Боровата гора? На това до Паничерево ли?
Да :wink: след моста над реката в ляво :drinkers:
masterin
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 341
Регистриран на: Нед Авг 26, 2012 9:17 pm
Местоположение: Бургас

Re: Жребчево

Мнение от masterin »

Точно там
borgir6661
новобранец
новобранец
Мнения: 44
Регистриран на: Пет Окт 29, 2010 7:15 pm

Re: Жребчево

Мнение от borgir6661 »

borislav58 написа:
borgir6661 написа:Zdraveite koleki nov sam v trolinga I me interesuva kak e sega polojenieto izliza li ne6to na vla4ene I ot kade e nai podhodq6to za bivak I za puskane na lodkata
Колега първо смени езика на писане (Кирилица ) после ще разбереш всичко за язовира .
Така никой няма да ти отговори .


П.п.Латиницата е за фейзбук


сори колеги но съм с андроид И нямах кирилица сега инсталирах И вече може ли да получ инфо
Аватар
kesh
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 318
Регистриран на: Пет Май 08, 2009 2:36 pm

Re: Жребчево

Мнение от kesh »

За съжаление инфо няма да получиш, най-вероятно. На този язовир ходят хиляди хора всеки ден, някои от тях посещават форума, някои не. Някои имат слука, други не, но факт е че споделящите полезно инфо в тази тема, чиято цел е уж точно това, се броят на пръстите на едната ръка. Криенето на места и тактики по държавните водоеми се е превърнало във фикс идея за някои колеги. Е, разбира се има и пичове, които ще ти дадат ценни съвети, най-вероятно на лични, но така или иначе рибата сам ще си я ловиш, така че отивай смело, избирай място от дотук писаното в темата и после ти дай инфо :)
Когато човек е на лов или риболов, Господ не му брои дните!
borgir6661
новобранец
новобранец
Мнения: 44
Регистриран на: Пет Окт 29, 2010 7:15 pm

Re: Жребчево

Мнение от borgir6661 »

колеги неме интересува кои места дават риба просто ме интересува дали излиза хишник на тролинг И наи вече някое хубаво местенце сред боровете за кънпинг защото несам ходил досега на язовира
Аватар
Redimido
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1139
Регистриран на: Сря Май 16, 2012 4:29 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Жребчево

Мнение от Redimido »

Вече втори ден съм тука...върви тегав риболов към момента...тук таме някой костур - зачетен, според Руская рибалка. :) Бабушки се събират на платишка захранка на рояци и можеш да си прекараш деня дърпайки 80-100 грамови рибета. Тук таме някой морунаж и платика на фидер, но много редки. Нивото пада с по метър, метър и половина на ден, рибата се прибира в дълбокото. И така, имам още 6 дена да разуча добре терена и да си извадя финални заключения...
Аватар
valkata34
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 175
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 10:19 pm

Re: Жребчево

Мнение от valkata34 »

Имайте предвид,че тази събота и неделя ще има състезание по тролинг и ще има 150лодки.
masterin
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 341
Регистриран на: Нед Авг 26, 2012 9:17 pm
Местоположение: Бургас

Re: Жребчево

Мнение от masterin »

на боровата гора как е нивото на водата дали е паднало много някой може ли да каже?
nedyalko1
новобранец
новобранец
Мнения: 68
Регистриран на: Пон Май 18, 2009 9:19 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Жребчево

Мнение от nedyalko1 »

В неделя направих едно риболовче на боклуците от сутринта до обяд. Резултата - прилични бабушки и каракуди на дистанция с плувка на сладка царевица, а освен тях имаше и малка изненада от 2-3 бебешочета шаранчета, всичката риба е жива и здрава, ще зарадва някого ама няма да е вече тази година предполагам. Пробвах и на дъно за шарко на пружина с косъм, но там горе-долу колкото да отбия номера.
Аватар
Redimido
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1139
Регистриран на: Сря Май 16, 2012 4:29 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Жребчево

Мнение от Redimido »

Ден трети...днес е понеделник и на язовира е значително по-спокойно. Хората са 1/10 от тия вчера. Аз пак осъмнах край водата, не мога да спя и това е, с такъв язовир наблизо. Както казах вчера, риболова се очертава да е на далечна дистанция, тъй като дори и на дълбочина приличните риби не се държат до брега, мача вече излезе от играта, поне за местата, които съм набелязал. Останаха фидерите и шаранджийките...да не забравим и спининга :) До обяд кълвеше яко платика - среден калибър 500 -1000 грама, на мач само бабушка и морунаж на бял всичко. После платиката спря на бял и започна да дава на торен и земен червей - добре че се усетих. Днес нямаше костур, обаче Ели развъртя спининга и отчете една щука - в 11 часа...Аз пък на фидер се отчетох с едно шаранче - 2,3 кг, според кантарчетата къде ги пускам в продажбите..на земен червей. Къде по обяд събрахме и решихме да си дадем почивка, още повече, че довечера ще имаме гости от Сливен на прясна рибка и салатка...запазихме няколко платики и костури - другото си плува. И така рапорт - даден.

Изображение

Изображение

Изображение
masterin
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 341
Регистриран на: Нед Авг 26, 2012 9:17 pm
Местоположение: Бургас

Re: Жребчево

Мнение от masterin »

Колега ти къде си на краварника ли?
Аватар
Redimido
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1139
Регистриран на: Сря Май 16, 2012 4:29 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Жребчево

Мнение от Redimido »

masterin написа:Колега ти къде си на краварника ли?
Е те това е излишна подробност, според мен...поне не и за всеобщо споделяне ;)
Публикувай отговор

Обратно към “Водоеми и реки”