Жребчево

Този подфорум е създаден с цел да научаваме всичко за дадени водоеми, както каква риба има, така също и удобни места за риболов.

Модератор: sapuna

Публикувай отговор
nedyalko1
новобранец
новобранец
Мнения: 68
Регистриран на: Пон Май 18, 2009 9:19 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Жребчево

Мнение от nedyalko1 »

Някой може ли да ми каже в коя част на язовира ще се провежда състезанието по тролинг през уикенда?
Аватар
pezz
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 281
Регистриран на: Чет Сеп 30, 2010 9:29 pm
Местоположение: гр.Твърдица

Re: Жребчево

Мнение от pezz »

nedyalko1 написа:Някой може ли да ми каже в коя част на язовира ще се провежда състезанието по тролинг през уикенда?
Тръгват от острова,участниците са разделени на две.Едната половина тръгва към стената,а другата половина към устието.
ЗА ДОБРИЯ ШОФЬОР ЛОША КОЛА НЯМА
djingiz
новобранец
новобранец
Мнения: 62
Регистриран на: Сря Фев 24, 2010 5:10 pm
Местоположение: В.Търново

Re: Жребчево

Мнение от djingiz »

На 5 и 6 бях на язовира водата продължава да спада,рибата кълвеше доста слабо за два дена 2 платики по 300г.;2 каракуди по 500г. 3 морунажа по400г. и едно шаранче 300г което получи целувка иси плува обратно в язовира. Незнам защо никои не пише язовира беше препълнен от народ. Мястото където бях е малко след църквата посока към стената стената. :D
Аватар
vanboxer
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 261
Регистриран на: Сря Мар 03, 2010 12:21 pm
Местоположение: Варна

Re: Жребчево

Мнение от vanboxer »

Вече във няколко поста колегите се чудят, защо след като язовира е препълнен с народ никой не пише.Мисля , че това е напълно нормално, поради факта че повечето от тези хора не са виждали или не могат да работят с компютър.Голяма част от тях(местните риболовци) са почти всекидневно за риба и съм сигурен, че дори и не им е минавало през главата че има такова "животно" рибарски форум.Това се отнася и за колегите от Габровския и Търновския регион в пенсионна възраст.Те наистина ходят за риба,а не стоят по цял ден пред компютъра.Има и такива , който бият стотици километри,стоят по няколко дни и нищо не хващат и после просто няма с какво да се похвалят във форума.
Лично аз съм израстнал на този язовир и преди години всекидневно бях там.Сега ми се случва рядко да го посетя, но старите места винаги се отчитат подобаващо.Почти винаги споделям и тук.Жребчево колкото е красив и даващ язовир, толкова е и труден и нелогичен.
ЖРЕБЧЕВСКИ ВЪЗПИТАНИК
Аватар
Redimido
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1139
Регистриран на: Сря Май 16, 2012 4:29 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Жребчево

Мнение от Redimido »

vanboxer написа:Вече във няколко поста колегите се чудят, защо след като язовира е препълнен с народ никой не пише.Мисля , че това е напълно нормално, поради факта че повечето от тези хора не са виждали или не могат да работят с компютър.Голяма част от тях(местните риболовци) са почти всекидневно за риба и съм сигурен, че дори и не им е минавало през главата че има такова "животно" рибарски форум.Това се отнася и за колегите от Габровския и Търновския регион в пенсионна възраст.Те наистина ходят за риба,а не стоят по цял ден пред компютъра.Има и такива , който бият стотици километри,стоят по няколко дни и нищо не хващат и после просто няма с какво да се похвалят във форума.
Лично аз съм израстнал на този язовир и преди години всекидневно бях там.Сега ми се случва рядко да го посетя, но старите места винаги се отчитат подобаващо.Почти винаги споделям и тук.Жребчево колкото е красив и даващ язовир, толкова е и труден и нелогичен.
Приятел, няколко пъти подред давам информация, ден по ден за риболова ми там. Просто те мързи да четеш може би...не знам каква информация търсиш и от какво се оплакваш.
Аватар
vanboxer
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 261
Регистриран на: Сря Мар 03, 2010 12:21 pm
Местоположение: Варна

Re: Жребчево

Мнение от vanboxer »

Redimido написа:
vanboxer написа:Вече във няколко поста колегите се чудят, защо след като язовира е препълнен с народ никой не пише.Мисля , че това е напълно нормално, поради факта че повечето от тези хора не са виждали или не могат да работят с компютър.Голяма част от тях(местните риболовци) са почти всекидневно за риба и съм сигурен, че дори и не им е минавало през главата че има такова "животно" рибарски форум.Това се отнася и за колегите от Габровския и Търновския регион в пенсионна възраст.Те наистина ходят за риба,а не стоят по цял ден пред компютъра.Има и такива , който бият стотици километри,стоят по няколко дни и нищо не хващат и после просто няма с какво да се похвалят във форума.
Лично аз съм израстнал на този язовир и преди години всекидневно бях там.Сега ми се случва рядко да го посетя, но старите места винаги се отчитат подобаващо.Почти винаги споделям и тук.Жребчево колкото е красив и даващ язовир, толкова е и труден и нелогичен.
Приятел, няколко пъти подред давам информация, ден по ден за риболова ми там. Просто те мързи да четеш може би...не знам каква информация търсиш и от какво се оплакваш.
Приятел,нещо май си се объркал.Четеш между редовете :lol: .Аз нищо не търся.Жив и здрав!
ЖРЕБЧЕВСКИ ВЪЗПИТАНИК
gandalf-1
новобранец
новобранец
Мнения: 3
Регистриран на: Съб Авг 13, 2011 12:22 am

Re: Жребчево

Мнение от gandalf-1 »

Колеги, моля за инфо как е нивото - острова остров ли е още или вече се стига до него по суша
yavor70
новобранец
новобранец
Мнения: 26
Регистриран на: Нед Яну 23, 2011 1:22 pm

Re: Жребчево

Мнение от yavor70 »

В интерес на истината колегата vanboxer е един от малкото достоверни източници на информация за Жребчево, но е и напълно в реда на нещата да да не дава ЖПС координати на местата и времето където ходи.
xpu161
новобранец
новобранец
Мнения: 89
Регистриран на: Чет Фев 17, 2011 3:01 pm

Re: Жребчево

Мнение от xpu161 »

Аз съм от бъдещите пенсионери от Габровско, ама когато имам повод пиша и всеки ден чета Форума.
Прав е колегата, че писачите са малко.
Иначе не е зле да запомним, че всяка година мисля, че в края на август или началото на септември
се провежда състезание по тролинг "Mercury open" на Жребеца.
За 6-ти и 7-ми се бяхме насочили към Копринка, но получихме инфо от първия екип,
че ако някой не слънчаса, няма шанс да си намерим място и уикенда остана за ден на християнското семейство.
За феновете на тролинга:
http://forum.fishing-mania.com/viewtopic.php?t=59377" onclick="window.open(this.href);return false;
danikl

Re: Жребчево

Мнение от danikl »

Хайде някой да пусне нещо от състезанието :smt024 че и ние дето сме от далеко :arrow: да видим нещо хубаво :smt023
Аватар
С.Върбанов
учете се от него
учете се от него
Мнения: 7045
Регистриран на: Пон Яну 30, 2012 10:19 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Жребчево

Мнение от С.Върбанов »

Нищо интересно :wink:
Горчивината от лошото качество остава дълго след , като е преминало краткото удоволствие от ниската цена!

https://www.facebook.com/groups/227639040739150/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Ashmodean8004
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 330
Регистриран на: Нед Юли 24, 2011 11:33 pm

Re: Жребчево

Мнение от Ashmodean8004 »

С.Върбанов написа:Нищо интересно :wink:
Не съм съгласен с теб колега, напротив въпреки малкото риба състезанието си беше много добре подготвено, оспорвано до последния момент всеки можеше да стане първи! Евала на организаторите от Булстар де дабяха повечето вносители като тях да организират такива състезания. Състезание с награден фонд около 10 хил.лв на тая криза не е нищо интересно, само респект! Да не казвам че ни хранеха и поиха 2 дена, дори хляб бяха осигорили и 200 нови стола да имат хората къде да сядат!
sadechev
новобранец
новобранец
Мнения: 15
Регистриран на: Вто Ное 03, 2009 6:16 pm

Re: Жребчево

Мнение от sadechev »

От 15 до 18-ти бях на язовира срещу ракетната,излизат добри щуки и костури на воблер.На плувка хванахме доста червеноперка на бял червей.
Аватар
С.Върбанов
учете се от него
учете се от него
Мнения: 7045
Регистриран на: Пон Яну 30, 2012 10:19 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Жребчево

Мнение от С.Върбанов »

Ashmodean8004 написа:
С.Върбанов написа:Нищо интересно :wink:
Не съм съгласен с теб колега, напротив въпреки малкото риба състезанието си беше много добре подготвено, оспорвано до последния момент всеки можеше да стане първи! Евала на организаторите от Булстар де дабяха повечето вносители като тях да организират такива състезания. Състезание с награден фонд около 10 хил.лв на тая криза не е нищо интересно, само респект! Да не казвам че ни хранеха и поиха 2 дена, дори хляб бяха осигорили и 200 нови стола да имат хората къде да сядат!
Къде видя да коментирам организацията ? Палаза е пич , но това е друга тема !
Горчивината от лошото качество остава дълго след , като е преминало краткото удоволствие от ниската цена!

https://www.facebook.com/groups/227639040739150/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Ashmodean8004
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 330
Регистриран на: Нед Юли 24, 2011 11:33 pm

Re: Жребчево

Мнение от Ashmodean8004 »

Организацията си е основен елемент на състезанието, не искам да прозвучи като заяждане ама задаваш реторичен въпрос колега!
Публикувай отговор

Обратно към “Водоеми и реки”