Жребчево

Този подфорум е създаден с цел да научаваме всичко за дадени водоеми, както каква риба има, така също и удобни места за риболов.

Модератор: sapuna

Публикувай отговор
Krasi-ribata
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 472
Регистриран на: Пон Мар 03, 2014 10:17 am

Re: Жребчево

Мнение от Krasi-ribata »

Ще имам други по важни бизнес дела колега.А и времето не е подходящо. НАСЛУКА ако участваш защото миналата година те нямаше.
g60_fan
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 109
Регистриран на: Пет Окт 01, 2010 3:38 pm

Re: Жребчево

Мнение от g60_fan »

Колеги някой ходил ли е да пробва щуката в близост до хотел "Аглика Палас",който е на северния бряг на няколко км от стената? Има ли по-плитки участъци там или е само дерета
Аватар
afgany
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 312
Регистриран на: Чет Яну 11, 2007 11:31 am

Re: Жребчево

Мнение от afgany »

g60_fan написа:Колеги някой ходил ли е да пробва щуката в близост до хотел "Аглика Палас",който е на северния бряг на няколко км от стената? Има ли по-плитки участъци там или е само дерета
Повече дълбочини е там, но има и някой друго заливче мисля, особенно сега с високото ниво..
stanilov
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 333
Регистриран на: Нед Фев 17, 2008 4:53 pm
Местоположение: град Ямбол

Re: Жребчево

Мнение от stanilov »

Здравейте колеги , тези дни мисля да посетя Жребеца - моля за инфо за Боклуците или някой ако е ходил на друго място да сподели какво е положението .Определено съм за мирни риби.Благодаря предварително!
stanilov
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 333
Регистриран на: Нед Фев 17, 2008 4:53 pm
Местоположение: град Ямбол

Re: Жребчево

Мнение от stanilov »

stanilov написа:Здравейте колеги , тези дни мисля да посетя Жребеца - моля за инфо за Боклуците или някой ако е ходил на друго място да сподели какво е положението .Определено съм за мирни риби.Благодаря предварително!
"Благодаря на всички колеги за отзивчивоста ! " :-D
Аватар
afgany
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 312
Регистриран на: Чет Яну 11, 2007 11:31 am

Re: Жребчево

Мнение от afgany »

Щука на спининг се хваща, за предпочитане са скалистите места с дълбочини и заливите, в големите плиткажи е по-трудно от брега, бързо движещи се прмамки, 2.2 кг за сега ми е най-голямата, от преди 4 дена.. иначе онзи ден срещнах едни момчета закачили 7 кг шаран на църквата докато влачели.. това знам за мирната риба )
stanilov
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 333
Регистриран на: Нед Фев 17, 2008 4:53 pm
Местоположение: град Ямбол

Re: Жребчево

Мнение от stanilov »

afgany написа:Щука на спининг се хваща, за предпочитане са скалистите места с дълбочини и заливите, в големите плиткажи е по-трудно от брега, бързо движещи се прмамки, 2.2 кг за сега ми е най-голямата, от преди 4 дена.. иначе онзи ден срещнах едни момчета закачили 7 кг шаран на църквата докато влачели.. това знам за мирната риба )
ok :drinkers:
ANTONE
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 111
Регистриран на: Вто Сеп 27, 2011 1:30 am

Re: Жребчево

Мнение от ANTONE »

Здравейте,някой може ли даде актуална информация за риболова на язовира или на Тунджа около Римския мост.Знам че конкретни отговори не очаквам да получа,но поне да знам дали си заслужава дестинацията или да се ориентирам в друга посока .Благодаря предварително!
danarq
новобранец
новобранец
Мнения: 13
Регистриран на: Чет Авг 30, 2012 4:51 pm

Re: Жребчево

Мнение от danarq »

Преди няколко дни двама поэнати ходиха на римския мост,много слаб риболов,дори и хора нямало преэ деня,само 3-4 души.
sara2
новобранец
новобранец
Мнения: 76
Регистриран на: Пон Юли 21, 2008 3:58 pm

Re: Жребчево

Мнение от sara2 »

Знам, че тази седмица на Жребеца пред "Боклуците" са хванали два сома и една доста голяма щука. Има и изтървана риба момчето. Хванати са на дълбокогазещ Strike pro Challenger 14 см. костур.
gaddin4o
новобранец
новобранец
Мнения: 17
Регистриран на: Пет Сеп 11, 2009 8:06 am

Re: Жребчево

Мнение от gaddin4o »

Вчера на Ямурджа много слаб риболов на мирни риби, пълно е с народ никой нищо не вади.
Аватар
maikall
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 107
Регистриран на: Пет Апр 06, 2012 5:40 pm

Re: Жребчево

Мнение от maikall »

Здравейте и от мен посетих миналата седмица Римския мост и излезе много хубав морунаж.Утре мисля пак да пробвам и дано имам слука. Само да вметна че риболова беше на щека
Korekom
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 156
Регистриран на: Съб Юли 26, 2014 5:50 pm

Re: Жребчево

Мнение от Korekom »

Днес на Римския мост (то и навсякъде наоколо) много народ. Намерихме места все пак - бяхме там към 8 сутринта.
Слаб риболов имахме общо-взето предимно на плувка. Червеноперки предимно и малки платики. Около нас също слабо ловяха. Имаше двама колеги до нас с щеки и имаха по-чести удъри.
За малко да си тръгна капо - това ми удари следобеда към 4 часа на пружина
Изображение
и с това се и прибрах.
Bezrodniy
новобранец
новобранец
Мнения: 2
Регистриран на: Пет Окт 17, 2014 9:39 pm

Re: Жребчево

Мнение от Bezrodniy »

Здравейте колеги.Преди малко се варнах от Жребеца,бях до хотел ''кончето'' няколко малки платики и един каракуд, хора фулл никои нищо не вади слаба работа
Аватар
krezo_bg
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 212
Регистриран на: Пет Яну 06, 2006 1:13 pm
Местоположение: Нова Загора-точен адрес Сливен

Re: Жребчево

Мнение от krezo_bg »

На 18 (събота),Римски мост) разлятото(преди съоръжението-савака)Пружинки и фидери на глава каракуди ,по-точно каракудки,морунажи също толкова големи и сулки също толкова големи на малки рибета.
на щека до нас колега прилични кустури на земен черъв.
Водата е доста паднала дънерите и пъновете са половин метър на горе,бой около метър .
На слука колеги.
Уточнявам:14:30 на мястото и до дъжда до към 18:30.
Публикувай отговор

Обратно към “Водоеми и реки”