Жребчево

Този подфорум е създаден с цел да научаваме всичко за дадени водоеми, както каква риба има, така също и удобни места за риболов.

Модератор: sapuna

Публикувай отговор
Аватар
Franko
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 629
Регистриран на: Пон Окт 10, 2005 9:15 am
Местоположение: пловдив

Re: Жребчево

Мнение от Franko »

Skorpi написа:Малее как една червеноперка бре ,тоя да не хвърля обратно на водата това ми е трудно да го повярвам :shock: :shock:
Купи си от Таньо(садката) два шарана и с единия се раздели още през първата вечер,както и аз със стръвта си-видра ни обра.
Инак си мяташе на пружини ама такъв му късмета.Местото беше срещу садките на циментовата съборетина.
http://www.vbox7.com/play:1dbd3caf
Кой знае на къде?Кой знае до кога?....
Аватар
afgany
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 312
Регистриран на: Чет Яну 11, 2007 11:31 am

Re: Жребчево

Мнение от afgany »

след Дарданелите в дясно в залива, от брега излизат хубави костури и някоя друга щука само рано сутрин и надвечер. Костура дава най-добре на рибка на плувка, на спининг трудно се лъжат, Щуката не е едра но има. Костура като цяло е по плиткажите все още, не си губете времето да обикаляте по скалите.
Аватар
Skorpi
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1226
Регистриран на: Чет Яну 27, 2005 1:28 pm
Местоположение: St -Zagora

Re: Жребчево

Мнение от Skorpi »

Ма на тоя хич не му върви :P
Бестрашния умира веднъж, страхливецът-хиляди пъти
Изображение
Аватар
val
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 737
Регистриран на: Пет Ное 17, 2006 9:16 pm
Местоположение: stara zagora
Обратна връзка:

Re: Жребчево

Мнение от val »

Инфо от вчера:
Мястото “залива на църквата”. През деня сравнително слаб риболов на костур и щука. Привечер 4 бели от 1кг. до 1.5. Рибата е гонела добре но със спининга не са се справили. :oops:
SONY
учете се от него
учете се от него
Мнения: 4590
Регистриран на: Пет Фев 01, 2008 9:46 am
Местоположение: Пловдив

Re: Жребчево

Мнение от SONY »

Здравейте,колеги.Някой може ли да каже,къде по-това време е най-удачно да се търси платиката Жребчево?
TICA FAN
gogolisec
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2335
Регистриран на: Пет Фев 02, 2007 5:40 pm

Re: Жребчево

Мнение от gogolisec »

val написа:Инфо от вчера:
Мястото “залива на църквата”. През деня сравнително слаб риболов на костур и щука. Привечер 4 бели от 1кг. до 1.5. Рибата е гонела добре но със спининга не са се справили. :oops:
А нещо за (полу)острова..? :prayer: :prayer: :smt017
"... А една рибешка изненада е повече от секс с красива манекенка :D "
Dimityr gaidarov
новобранец
новобранец
Мнения: 29
Регистриран на: Вто Сеп 22, 2009 1:44 pm
Местоположение: Сливен

Re: Жребчево

Мнение от Dimityr gaidarov »

така като ви гледам коментарите колеги работата е много зле. .тая седмица и аз ще ходя на Жребчево и дано да имам касмет .. :roll:
Изображение
delevifam
новобранец
новобранец
Мнения: 8
Регистриран на: Съб Май 24, 2008 5:23 pm

Re: Жребчево

Мнение от delevifam »

Колега,Вал,отляво на черквата под дърветата имаше ли колеги да вкарват на вътре за шаран.
Аватар
Franko
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 629
Регистриран на: Пон Окт 10, 2005 9:15 am
Местоположение: пловдив

Re: Жребчево

Мнение от Franko »

gogolisec написа:
val написа:Инфо от вчера:
Мястото “залива на църквата”. През деня сравнително слаб риболов на костур и щука. Привечер 4 бели от 1кг. до 1.5. Рибата е гонела добре но със спининга не са се справили. :oops:
А нещо за (полу)острова..? :prayer: :prayer: :smt017
от полуострова на горе :arrow:.... към аза.Посока стената-много зле.Въпрос на дни и седмици.
Днес не дава,утре е добре. :wink:
http://www.vbox7.com/play:1dbd3caf
Кой знае на къде?Кой знае до кога?....
gatio gatev49
новобранец
новобранец
Мнения: 21
Регистриран на: Съб Фев 14, 2009 12:25 pm

Re: Жребчево

Мнение от gatio gatev49 »

Колеги,с удоволствие чета за този хубав язовир, за местата където ловите, но тъй като само един път съм го посещавал тези наименования не ми говорят нищо. Располагам с няколко карти ,които извадих от интернет но там има много малко наименования. Смятам ,че би било полезно за много колеги,ако някой колега с добро познаване на яз.Жребчево си направи труда да побликува карта със съответните наименования на местностите около язовира и по известните места за риболов. Предварително благодаря. :prayer: :prayer: :prayer:
Аватар
val
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 737
Регистриран на: Пет Ное 17, 2006 9:16 pm
Местоположение: stara zagora
Обратна връзка:

Re: Жребчево

Мнение от val »

http://www.obshtina-gurkovo.com/RIOCV.html
Това ми попадна днес и е добре да се прочете. Много ми хареса датата на решението. :D
Аватар
krokibg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6920
Регистриран на: Пон Юли 03, 2006 10:46 am
Местоположение: Пловдив

Re: Жребчево

Мнение от krokibg »

Вал,някаи е подал молба с намерение за инвестиция.Иска да прави понтон на Жребчево и поради това, е внесъл в общинския съвет да се отмени ОВОС,защото по принцип е задължителен.Явно някои много силен ще го строи щом отменят ОВОСа !!! Това разбрах аз от прочетеното.Демек,няма нужда от правенето на Оценка Въздеиствието върху Околната Среда и понтона няма да цапа,но нищо не казват за тези дето ще серат от него,ще хвърлят мръсотии,кофички от мляко,торбички и други подобни. :lol: :lol: :lol: Честито на Инвеститора :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ела да видиш като започна да се вдига водата при мен,какво стана,стотици бутилки,торбички и всякакви гадости до пластмасови туби се разкарват из водата.Такава гадна нациика дме че трепането ни е малко :lol: :lol: :lol: :wink:
Глупаците и завистниците нямат изтребване,като хлебарките са !!!

Аз нямам проблем с хората,те имат проблем с мене !!!!!
Аватар
val
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 737
Регистриран на: Пет Ное 17, 2006 9:16 pm
Местоположение: stara zagora
Обратна връзка:

Re: Жребчево

Мнение от val »

Не зная какво да мисля. Дано не се сбъднат черните ми помисли. Не ми се помисля за каква мръсотия ще се оформя около този иначе добър бизнес план.
Апела към всички ми е: Независимо колко риба сте хванали или само сте почивали: прибирайте си боклука с Вас, за да остане яз.Жребчево чист.
П.П. не съм длъжен постоянно да се прибирам с повече ПВЦ-та, отколкото съм донесъл.
Наскоро посетих топлото на ТЕЦ 2, там където се плаща двойно и би трябвало да е що годе чисто. БОКЛУКА си стоеше на камари. Плъхове и мишочи безброй. И като се замислиш всичкия тоя боклук е от колеги ми става болно.
Аватар
ivelin_1976
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 838
Регистриран на: Сря Май 28, 2008 9:00 am
Местоположение: гр.Ямбол

Re: Жребчево

Мнение от ivelin_1976 »

val написа:
Наскоро посетих топлото на ТЕЦ 2, там където се плаща двойно и би трябвало да е що годе чисто. БОКЛУКА си стоеше на камари. Плъхове и мишочи безброй........
Мама им гадини, нагризаха ми дъното на палатката :axe: :axe: :axe:
shimano ANTARES BX FEEDER HEAVY Изображение
Аватар
Romanista
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 195
Регистриран на: Чет Апр 16, 2009 8:35 am
Местоположение: Петър Чапанов,Пловдив

Re: Жребчево

Мнение от Romanista »

Колеги малко да ми помогнете, че не мога да се ориентирам.Залятото селище с църквата там, където съм заградил на снимкта ли се намира?

Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Водоеми и реки”