Нови извор

Този подфорум е създаден с цел да научаваме всичко за дадени водоеми, както каква риба има, така също и удобни места за риболов.

Модератор: sapuna

ribata92
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 502
Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 2:55 pm
Местоположение: Пловдив

Нови извор

Мнение от ribata92 »

Здравейте.Вчера пътувайки от Пловдив към Хасково видях един язовир точно преди село Нови извор.Язовира се пада вляво на пътя в посока Хасково.Интересува ме какви са условията на язовира :) .
То риба има ама водата е повече.
Аватар
pacho69
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 873
Регистриран на: Вто Апр 15, 2008 4:12 pm

Re: Нови извор

Мнение от pacho69 »

Миналата година 6 лв. на калпак, колкото искаш въдици, принципа е хващаш пускаш, ако искаш да задържиш рибата се плаща само Шаран, толстолоб, сом - другото е фри. Към язовира има прекрасен хотел с всичките му удобства, басейн и т.н.
По-голям шаран от рибаря няма...
Красимир Кюрпеков

Re: Нови извор

Мнение от Красимир Кюрпеков »

ribata92 написа:Здравейте.Вчера пътувайки от Пловдив към Хасково видях един язовир точно преди село Нови извор.Язовира се пада вляво на пътя в посока Хасково.Интересува ме какви са условията на язовира :) .
От пътя Пловдив - Хасково се намира поне на 20-25 км. От пътя Асеновград - Първомай табелата се пада вдясно и от отбивката е още 7-8 км . Това е за язовира за който е споменал колегата pacho 69. Явно колегата рибата92 се бърка или пита за някой друг язовир. :drinkers:
kenda_star
новобранец
новобранец
Мнения: 79
Регистриран на: Пон Юни 29, 2009 2:14 am
Местоположение: гр.първомай

Re: Нови извор

Мнение от kenda_star »

по пътя Пловдив-Хасково сигурно е преди с.Горски извор.Преди селото отляво има язовир под аренда,но не знам нищо.Чуваше се,че с такса,но не съм сигурен.
ribata92
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 502
Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 2:55 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Нови извор

Мнение от ribata92 »

kenda_star написа:по пътя Пловдив-Хасково сигурно е преди с.Горски извор.Преди селото отляво има язовир под аренда,но не знам нищо.Чуваше се,че с такса,но не съм сигурен.
А именно за Горски зивор ставаше въпрос :D
То риба има ама водата е повече.
Публикувай отговор

Обратно към “Водоеми и реки”