Язовир Бебреш

Този подфорум е създаден с цел да научаваме всичко за дадени водоеми, както каква риба има, така също и удобни места за риболов.

Модератор: sapuna

Аватар
Павел Иванов
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14913
Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 12:29 pm
Местоположение: София

Re: Язовир Бебреш

Мнение от Павел Иванов »

От събота натам е разрешен но предполагам не целият . Както споменах като отиваш там мини през месните горски и ги питай от къде и до къде .
Спинингиста , разсширени вени нямаааааааа !

Риболовът е за разтоварване а не за натоварване!
Павел Иванов
Аватар
MiTaKa™
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1396
Регистриран на: Пет Фев 09, 2007 9:34 pm
Местоположение: От СоФиЯ Бе БаТе
Обратна връзка:

Re: Язовир Бебреш

Мнение от MiTaKa™ »

Другата седмица ,ще отида да огледам към устието и наедно заливче, как е положението мисля края на месеца да направя един излет 5 дневен
Изображение
Аватар
il4o6o
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 237
Регистриран на: Съб Юли 04, 2009 12:41 pm
Местоположение: илия софия

Re: Язовир Бебреш

Мнение от il4o6o »

чакаме разказа ти :D
пускайте ги,за да хващате
Аватар
MiTaKa™
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1396
Регистриран на: Пет Фев 09, 2007 9:34 pm
Местоположение: От СоФиЯ Бе БаТе
Обратна връзка:

Re: Язовир Бебреш

Мнение от MiTaKa™ »

Разказ ще има , но вие споделете още инфо места тактики , ще имали ефект от разпъване с лодка за шаран или от ръка да мятам :wink:
Изображение
Аватар
MiTaKa™
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1396
Регистриран на: Пет Фев 09, 2007 9:34 pm
Местоположение: От СоФиЯ Бе БаТе
Обратна връзка:

Re: Язовир Бебреш

Мнение от MiTaKa™ »

Днес се разходих до Язовира , :shock: рядко красив и чист водоем , природата запълваше красивата гледка .
Ходих до залива след стената специално да видя как е патя ,понеже колата ми е нисичка и да поразпитам колегите за самия риболов.
Хората се оплакваха , но това неможе да ме накара да не направя планувания от мен излет.
Шаран никой не беше хванал , тегав ще е риболова там но ще се ходи .
Очаквам и ваши мнения и препоръки ,
Изображение
Аватар
topsoft
фен клуб-скобар
Мнения: 1330
Регистриран на: Пет Юни 12, 2009 12:25 pm

Re: Язовир Бебреш

Мнение от topsoft »

Ходих до залива след стената специално да видя как е патя ,понеже колата ми е нисичка
Колега, разкажи за пътя малко по-подробно моля, че все ходя от близката страна, а от другата незнам как да стигна.
Изображение

Изображение
M_tech1 написа:П.П.Някой да знае къде изкупуват риба,че тези трудно ги раздадох даже?
http://www.fotosviat.bg
Аватар
MiTaKa™
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1396
Регистриран на: Пет Фев 09, 2007 9:34 pm
Местоположение: От СоФиЯ Бе БаТе
Обратна връзка:

Re: Язовир Бебреш

Мнение от MiTaKa™ »

Като се пуснеш от магистралата си караш по пътя за Язовира и, малко след като го подминеш завиваш в ляво и караш само по този път дефакто под стената на бебреш.
Има малко изкачвания и няколко спускания и се отклоняваш към рекичката , която я минаваш или през нея или през (мостчето), което е малко тегаво понеже пътя е изоровен и има остри камъни (аз закачих) и малко след него си директно на залива :D
Изображение
Аватар
jasonsmith
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 857
Регистриран на: Нед Ное 15, 2009 10:17 pm
Местоположение: София, западните покрайнини :)

Re: Язовир Бебреш

Мнение от jasonsmith »

MiTaKa™ написа:Като се пуснеш от магистралата си караш по пътя за Язовира и, малко след като го подминеш завиваш в ляво и караш само по този път дефакто под стената на бебреш.
Има малко изкачвания и няколко спускания и се отклоняваш към рекичката , която я минаваш или през нея или през (мостчето), което е малко тегаво понеже пътя е изоровен и има остри камъни (аз закачих) и малко след него си директно на залива :D
Аз понеже грам не го знам пътя, т.е. слизаш от магистралата по пътя за Ботевград, и след това се отклоняваш към язовира, или от София посока Варна слизаш преди тунела в дясно?
Аватар
yaata
фен клуб-скобар
Мнения: 202
Регистриран на: Вто Авг 31, 2010 9:46 am
Местоположение: гр.София - Милен Стоянов

Re: Язовир Бебреш

Мнение от yaata »

Значи точно преди втория тунел, след Витиня, вдясно е отбивката и слизаш надолу към язовира - това е стария път за Ботевград.След като подминеш водоема и се падаш под стената трябва да има път вляво, който води право към стената и се озоваваш точно под нея, като подминаваш некви изоставени постройки и после надясно и излизаш на стената, като пътя за залива продължава от дясната й страна леко нагоре- според мен трудно може да се обърка.Това е най-прекия път от София, иначе ако трябва да се минава през целия Ботевград и после към Врачеш май беше става много дълго. Дано не съм объркал нещо. :drinkers:
Наши учени откриха нова риба - Гад! Не кълве и това е!
Аватар
jasonsmith
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 857
Регистриран на: Нед Ное 15, 2009 10:17 pm
Местоположение: София, западните покрайнини :)

Re: Язовир Бебреш

Мнение от jasonsmith »

Даа, и аз имам някакъв такъв спомен че съм чел как се стига дотам. В неделята мислех да мина да го видя, но понеже се прибирах по другата лента на магистралата, нямаше къде да обърна, но скоро ще мина да го видя... :) :drinkers:
Аватар
MiTaKa™
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1396
Регистриран на: Пет Фев 09, 2007 9:34 pm
Местоположение: От СоФиЯ Бе БаТе
Обратна връзка:

Re: Язовир Бебреш

Мнение от MiTaKa™ »

Да това е пътя , аз малко сложно се изразих .
Иначе от другия вторник съм там , докато не извадя шаран няма да се прибера :lol:
Изображение
Аватар
il4o6o
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 237
Регистриран на: Съб Юли 04, 2009 12:41 pm
Местоположение: илия софия

Re: Язовир Бебреш

Мнение от il4o6o »

MiTaKa™ написа:Да това е пътя , аз малко сложно се изразих .
Иначе от другия вторник съм там , докато не извадя шаран няма да се прибера :lol:
вземи си топли дрехи за през зимата :lol:
пускайте ги,за да хващате
Аватар
jasonsmith
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 857
Регистриран на: Нед Ное 15, 2009 10:17 pm
Местоположение: София, западните покрайнини :)

Re: Язовир Бебреш

Мнение от jasonsmith »

il4o6o написа:
вземи си топли дрехи за през зимата :lol:
ахахах :lol:
MiTaKa™ написа:Иначе от другия вторник съм там , докато не извадя шаран няма да се прибера :lol:
Еми екстра, дано да излезе некой йедър... :drinkers:
Аватар
MiTaKa™
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1396
Регистриран на: Пет Фев 09, 2007 9:34 pm
Местоположение: От СоФиЯ Бе БаТе
Обратна връзка:

Re: Язовир Бебреш

Мнение от MiTaKa™ »

Забавно ви е на вас , но като извадя няколко десетки , друго ще говорите :lol: .
Към месец събирам инфо за този водоем , и шанса за шаран е доста малък ( пък риби има) , но ще дам всичо от себе си , подготвил съм 30 кг царевица , 2-3кг коноп, и толкова пелети . Мисля да пусна 2 на косъм и една на олово с две куки , поне такава ще бъде тактиката в началото след ден два ще видим как ще е положението , а и дано костура излиза на плувка , че касите с бира бързо ще свършат
Изображение
Аватар
akoto13
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 497
Регистриран на: Съб Май 16, 2009 11:50 am
Местоположение: София

Re: Язовир Бебреш

Мнение от akoto13 »

Митак подготовката я почнах.Сериозно ще се подходи.Ще ги поцепиме :D :D (дано не само касите с бирата)
На вратата пише: "ЖЕНИ". Влизам и гледам - тоалетна!
Публикувай отговор

Обратно към “Водоеми и реки”