Кътина ???

Този подфорум е създаден с цел да научаваме всичко за дадени водоеми, както каква риба има, така също и удобни места за риболов.

Модератор: sapuna

Аватар
Trias
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1064
Регистриран на: Съб Юни 03, 2006 12:36 am
Местоположение: София

Кътина ???

Мнение от Trias »

Днес ходих до там и гледам от всякъде заградено :shock: Някой знае ли нещо ? Преди ставаше за подледен риболов през зимата , а напролет излизаше уклейка на втичалото . Иначе не беше кой знае какво , но все пак близо до града и зеленичко . Май става дума за поредния еврогьол... :D
Аватар
Диканаров
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2583
Регистриран на: Пет Мар 17, 2006 6:01 pm
Местоположение: софия

Кътина

Мнение от Диканаров »

Колега Триас, и аз ходих там и видях същото нещо. От запитването ми се установи, че някакъв баровец го е купил и ще прави голф-игрище. Преди там беше разрешено да се лови и през забранения период. Винаги този водоем се цитираше във вестниците. Та кой и как е продал държавната земя със запълнената от вода бивша кариера от лигнитни въглища не знам. Сигурно е същата далавера, както с Малкия водоем на с. Долни Богоров. Жалко там ловях отлични раци. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Аватар
Trias
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1064
Регистриран на: Съб Юни 03, 2006 12:36 am
Местоположение: София

Мнение от Trias »

Голф игрище значи :twisted: Ето защо е оградена такава голяма площ около водоема ! А аз си мислех , че просто ще става платен . Ма тая ограда много семпла за голф-игрище - от борови колове и телена мрежа :roll: Най-вероятно предназначението и е за т.н. отцепване на района от нежелани елементи и свободни електрони 8) Смятам , че е целесъобразно да се пуснат и обучени кученца , на диета ! Както и да е , и тоя гьол го отписваме !
Публикувай отговор

Обратно към “Водоеми и реки”