Качествени чепарета

Модератори: Димо Михалев, dobria1

Публикувай отговор
Аватар
Borkata
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1553
Регистриран на: Вто Окт 21, 2008 5:56 pm
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Re: Качествени чепарета

Мнение от Borkata »

glarusa написа:Само да попитам....50м за 40-тина лв. или просто си сбъркал... Иначе са хубави чепаретата.
Такава цена не е учудваща за тази марка.Това е може би марката произвеждаща най-добрият флуорокарбон в света начело с Татсу.Не искам да звучи надуто но за направата на моите чепарета аз използвам само нея и не смятам да преставам да го правя.Ето някои мои влакна които дойдоха днес и ще бъдат използвани за т.нар. нощни чепарета..
Изображение
Последно промяна от Borkata на Сря Авг 08, 2012 3:11 pm, променено общо 1 път.
http://www.chepare.com/" onclick="window.open(this.href);return false; Качествени чепарета Borkata
Изображение
Аватар
Borkata
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1553
Регистриран на: Вто Окт 21, 2008 5:56 pm
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Re: Качествени чепарета

Мнение от Borkata »

Бях обещал на едно друго място да пусна снимки на един материал,който веднага ми се наби на очи и с който евентуално може да се имитира нещо естествено.Пускам ги и тук,разбира се.Днес пристигна и още като го пипнах ми стана ясно,че с него ще се работи лесно и ще се получават красиви неща.Лично на мен автоматично ми влиза в комплекта "не мога без него" :D надявам се да се хареса и на вас.Това е изкуствена т.нар. гризли коса като под гризли имат предвид райетата.Тези дни ще направя и няколко чепарета с нея и ще пусна снимки и на тях.

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Ако някой се интересува от селъра аз я закупих от тук..
http://stores.ebay.com/designsbyshyvonne
като пристигна за по-малко от седмица но за лош късмет влезе в митница и и платих ддс,което не е проблем но в бъдеще ще го помоля,да пише по-малки суми на инвойса,за да не стават белИ :D Всъщност разнообразието на тази коса е голямо и може да се вземе и от други места,факт е обаче ,че е страхотна.
п.п. Пристигна с всички прилежащи към нея фиби и фибички за закрепване на тиквата та сега седя и се чудя дали да не си я закича и аз на плешивата манерка 8)
http://www.chepare.com/" onclick="window.open(this.href);return false; Качествени чепарета Borkata
Изображение
Аватар
glarusa
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3908
Регистриран на: Пон Окт 06, 2008 5:25 pm
Местоположение: гр.Бургас

Re: Качествени чепарета

Мнение от glarusa »

Изглежда супер...чакам да видя навързани куки!
Въпрос: По какво си приличат опашката на кучето и опашката пред някоя администрация?
Отговор: В основата на всяка опашка стои гъз!

Умберто Еко: „България?! Там тези които мислят за бъдещето емигрират.“
Аватар
Иван Байчев
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 129
Регистриран на: Пет Мар 18, 2011 7:11 pm
Местоположение: Добрич

Re: Качествени чепарета

Мнение от Иван Байчев »

....
п.п. Пристигна с всички прилежащи към нея фиби и фибички за закрепване на тиквата та сега седя и се чудя дали да не си я закича и аз на плешивата манерка 8)[/quote]
:D :D :D Интересно ще е да се види . :lol: :lol: :lol: Ама ако може пусни и някоя снимка . :wink: :wink: :wink:
Аватар
redovi555
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 261
Регистриран на: Вто Окт 05, 2010 2:53 pm
Местоположение: Варна

Re: Качествени чепарета

Мнение от redovi555 »

:D малко идеи за предстоящата инвазия на рибите
Аватар
Borkata
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1553
Регистриран на: Вто Окт 21, 2008 5:56 pm
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Re: Качествени чепарета

Мнение от Borkata »

Супер :drinkers: И аз все се каня да сложа от тези силиконовите топченца на някой чернокопски чепарета да ги тествам ама все немога да се наканя.Ти някакви по-сериозни впечатления имаш ли от тях?
http://www.chepare.com/" onclick="window.open(this.href);return false; Качествени чепарета Borkata
Изображение
Аватар
atanasov1589
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 330
Регистриран на: Сря Юли 21, 2010 2:50 pm
Местоположение: Варна

Re: Качествени чепарета

Мнение от atanasov1589 »

тези черните са страшни -само ,че според моите наблюдения много се оплитат куките когато топчето е от горе,аз заради това ги нанизвам върху възела
Аватар
dobria1
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1561
Регистриран на: Сря Юни 24, 2009 9:58 pm
Местоположение: Варна

Re: Качествени чепарета

Мнение от dobria1 »

BorisK написа:Ти някакви по-сериозни впечатления имаш ли от тях?
Аз имам обаче,и мнението ми че са супер качествени и имат голям ефект,НО ефекта е ..........
НАЙ МИ Е ДОБРЕ ЛЯТО КАТО Е!!!
Изображение
Аватар
Borkata
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1553
Регистриран на: Вто Окт 21, 2008 5:56 pm
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Re: Качествени чепарета

Мнение от Borkata »

Но ефекта е?? Преди като си купувах чепарета от магазина си вземах от сестрата на Мишел :D Та тя правеше едни мешавици от юрдек и ламе и слагаше отгоре по един малък шлаух пак фосфорисциращ.Правеше проби жената.В интерес на истината добре се представиха.Абе незнам колко добре беше,защото не съм сравнявал с кой знае какви други по-различни ама определено хванах доста риби :D
http://www.chepare.com/" onclick="window.open(this.href);return false; Качествени чепарета Borkata
Изображение
Аватар
redovi555
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 261
Регистриран на: Вто Окт 05, 2010 2:53 pm
Местоположение: Варна

Re: Качествени чепарета

Мнение от redovi555 »

и двата вида и за сафрид и чернокоп са доказани миналата година нямат грешка, с чернокопското резултата с колегите в лодката беше 5 към 1 разбира се куките малко по нарядко 8 куки през 25 санта
Аватар
dobria1
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1561
Регистриран на: Сря Юни 24, 2009 9:58 pm
Местоположение: Варна

Re: Качествени чепарета

Мнение от dobria1 »

BorisK написа:Но ефекта е?? :D

Няма да коментирам че пак ще излезе че си НАЛАГАМ МНЕНИЕТО така че ти си майстора и би трябвало да знаеш ефекта от топчетата,не да питаш другите.
Макар че както казва рибохващача на републиката "всеки сам знае как да е..е жена си" така че всеки сам си преценява :wink:
НАЙ МИ Е ДОБРЕ ЛЯТО КАТО Е!!!
Изображение
plamen1980
новобранец
новобранец
Мнения: 89
Регистриран на: Пет Авг 10, 2012 1:04 pm

Re: Качествени чепарета

Мнение от plamen1980 »

колко куки трябва да има за да работи добре
Аватар
Borkata
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1553
Регистриран на: Вто Окт 21, 2008 5:56 pm
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Re: Качествени чепарета

Мнение от Borkata »

Аз избягвам да слагам повече от класическото 10-11 куки освен ако не ми поръчат изрично.Разстоянието между бидемите ми е около 17 см.Много хора ловят и с повече но на мен лично не ми е удобно.
http://www.chepare.com/" onclick="window.open(this.href);return false; Качествени чепарета Borkata
Изображение
Аватар
glarusa
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3908
Регистриран на: Пон Окт 06, 2008 5:25 pm
Местоположение: гр.Бургас

Re: Качествени чепарета

Мнение от glarusa »

Според мен зависи от възможностите на пръчката...Ако може да хвърляш с 1,5м. чепаре, навържи си куки за 1,5 м. чепаре...Зависи от много неща..Дали и мястото на което си е удачно за изхвърляне на по-дълго чепаре...Примерно ако зад гърба ти е скала..Няма как да изтласкаш 3 м. чепаре... :)
Въпрос: По какво си приличат опашката на кучето и опашката пред някоя администрация?
Отговор: В основата на всяка опашка стои гъз!

Умберто Еко: „България?! Там тези които мислят за бъдещето емигрират.“
plamen1980
новобранец
новобранец
Мнения: 89
Регистриран на: Пет Авг 10, 2012 1:04 pm

Re: Качествени чепарета

Мнение от plamen1980 »

Имам предвид ако използвам класическия монтаж на бомбарда но вместо червеи сложа 2-3-4 куки от чепаре дали ще работи.
Публикувай отговор

Обратно към “Изкуствени примамки”