Риболов на Бяло море

Модератори: emo vasilev, alekst

genbg
новобранец
новобранец
Мнения: 9
Регистриран на: Нед Юли 15, 2007 3:33 pm

Мнение от genbg »

не знам как моjе да сравнявате пaтищата в GR с пaтищата в БГ.
( смешно сравнение- трябва да си невероятен патриот )

за рибите как да ти каja какви размери има :)
(Лаврак, ципура, лефер, сарго) - хващат и Лаврак по 4-5 кг броиката. Jелание да има.
Аватар
chacho
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 258
Регистриран на: Нед Ное 06, 2005 11:20 am
Местоположение: Софето

Мнение от chacho »

Ivak бях на 30.11.07г за риба на Кавала а после и в Неа Перамос.Пълен провал мятахме касмастри и калатушки 28г като луди цял ден за лаврак без удар.Гърците се опитваха да ловят една дребна риба миос мисля че и е името на дъно в залива на Перамос!Зарган и сафрид ОХИ както казват.Много е рискована разходката сега до северна Гърция море голямо но рибата навътре :wink:
Животът е кратък-любовта към рибите вечна!!!
Аватар
Боро
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 127
Регистриран на: Пет Авг 26, 2005 12:07 pm
Местоположение: Варна

Мнение от Боро »

Тедо написа:и какво толкова има в "това" та да не питаме?
Ако прочетеш посочена тема http://forum.nariba.com/viewtopic.php?t ... 0%F6%E8%FF
ще видиш, че в нея има един конкретен въпрос за риболова на който вместо отговор получих "бъзици". През същото това време с колегите skalar, vladimir kostadinov... бяхме започнали да коментираме риболова в http://forum.nariba.com/viewtopic.php?t ... C%EE%F0%E5
където по-късно се включи и ти. Та в нея някои от "колегите" от турската тема почнаха да влизат и да задават конкретни въпроси за начините на риболов (сега вече са изтрити).
Турция ми е по-наблизо.
Тедо написа:За коя част на Гърция става въпрос, че риболова на лаврак е в разгара си?
Ами темата е Риболов на Бяло море, става въпрос за Бяло море в северна Гърция.
genbg написа:Боро представи си какво ще стане при нас ако имаме такива пaтища. а за пианство да не говорим. Полиcията е толкова бескомпромисна че надали има много хора тука които ще се решат да карат бес колан, а за пияни да не говорим.
genbg написа:не знам как моjе да сравнявате пaтищата в GR с пaтищата в БГ.
( смешно сравнение- трябва да си невероятен патриот )
Приятелю имам чувството, че скоро не си се прибирал в България.
Не знам как ще ти прозвучи но- след работата покрай лодки и кораби на пристан и яко жулене на мастика или бира под усилена гръцка музика (само от едно място- в Гърция не знам защо имам чувството, че всичко се чува много надалеч) - всички се качват по колите, повечето видимо залитайки и газ...
Може би в Тракия е по- различно. Не съм ходил там.
genbg
новобранец
новобранец
Мнения: 9
Регистриран на: Нед Юли 15, 2007 3:33 pm

Мнение от genbg »

прибирам си се често :Д не мога да се оплача.
а пук и както казваш при нас мойе да е по разли4но :П
Публикувай отговор

Обратно към “Информация за местата за риболов по морето”