Пак за Гърция

Модератори: emo vasilev, alekst

Публикувай отговор
own
новобранец
новобранец
Мнения: 32
Регистриран на: Нед Май 06, 2007 1:36 pm
Местоположение: София/Варна
Обратна връзка:

Re: Пак за Гърция

Мнение от own »

:o ,ухааа, яко мезенце. Да, така на снимките се вижда ясно, че не е сафрид, а друга рибка. 100% и тя е вкусна.
М/у другото Петьо - адаши сме с теб.
Поздрави колеги!
:)
петър василев

Re: Пак за Гърция

Мнение от петър василев »

own написа:М/у другото Петьо - адаши сме с теб.!
Приятно ми е да се запознаемИзображение
bat Varban
новобранец
новобранец
Мнения: 13
Регистриран на: Вто Окт 20, 2009 9:30 pm
Местоположение: София, България
Обратна връзка:

Re: Пак за Гърция

Мнение от bat Varban »

Браво esox_hunter, пак да отидеш но с по едри риби да се върнеш. С нетърпение чакам и 2-а част от Атон. :D
tanosliven
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 172
Регистриран на: Съб Юли 10, 2010 8:18 am

Re: Пак за Гърция

Мнение от tanosliven »

от брега мои приятел преди 3 години хвана 17кг магятико!!! Първо хващаш зарган и го слагаш за стръв-ЖИВ иго пуска на вътре .Отдавна не съм ходил от брега 5-6г такъмите така си седят,но по лиманите не ходех ,по скалите за саргос и меланури ,турнадес абе има много риба .Трябва да идеш рано-рано 4-5 часа,да я зарибиш и към 11-12 в къщи ,обедна средиземноморска почивка :D
s4etovod
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 518
Регистриран на: Пет Фев 22, 2008 12:38 pm
Местоположение: София

Re: Пак за Гърция

Мнение от s4etovod »

Колеги, тая тема нещо замря?

Някой знае ли дали тръгна заргана около Кавала или Ставрос?
jamiemirror
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 231
Регистриран на: Чет Яну 21, 2010 11:18 am

Re: Пак за Гърция

Мнение от jamiemirror »

s4etovod, планираш ли скоро да ходиш към Ставрос?
deko_75
новобранец
новобранец
Мнения: 86
Регистриран на: Пет Окт 27, 2006 12:05 pm
Местоположение: sofia

Re: Пак за Гърция

Мнение от deko_75 »

наистина трябва да пораздвижим темата че от този планктон пролета беше много слаба
Nikola Polizovski
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3796
Регистриран на: Пет Яну 25, 2008 5:36 pm
Местоположение: Strumica/Macedonia
Обратна връзка:

Re: Пак за Гърция

Мнение от Nikola Polizovski »

Аз ще съм за уикенда или в Аспровалта или в Олимпияда.Утре ще знам за сигорно,ако има некой съфорумец по това време там,може да пиеме по биричка :drinkers:
Macedonia
Братко, теб съм те признал! :drinkers: :D
Заклевам се, ще си сложа твоя снимка и преди излет ще я целувам, кръстя, кланям, моля... абе всичко, за да върже кадема! :lol:
djordje
новобранец
новобранец
Мнения: 12
Регистриран на: Нед Авг 19, 2007 6:13 pm
Местоположение: София

утре съм в Гърция, обаче какво да взема...

Мнение от djordje »

Колеги първо привет на всички.
Утре заминавам за Гърция до неделя ще съм на третия пръст, АТОС, градече Уранополис до самата СВЕТА ГОРА ако има значение.
Ловял съм тамо само кефали, на хляб, по повърхността, на дънно не съм имал успех, или закач или нищо.
Сега искам да отида по подготвен и искамнякой съвет. Какво да взема и какви монтажи, какво върви в момента, какви места да търся?
Кефала да не е прибран по към дъното? Може би да пробвам на воблери и блесни от брега?
Всякакъв съвет ще е от полза. Пък аз ще пиша как мина уикенда! Благодарко.
Аватар
rumci
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5748
Регистриран на: Вто Окт 31, 2006 4:28 pm
Местоположение: Бургас

Re: утре съм в Гърция, обаче какво да взема...

Мнение от rumci »

Привет колега! Има тема за Гърция в Морски риболов :arrow: ЦЪК. Засега ще я оставя темата да отговорят колегите, които са наясно, но утре ги сливам двете теми. Да знаеш къде да пишеш, как е протекъл уикенда де :wink:
Dotuk
новобранец
новобранец
Мнения: 70
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 6:53 pm
Местоположение: sofia
Обратна връзка:

Re: утре съм в Гърция, обаче какво да взема...

Мнение от Dotuk »

Привет колега, преди две седмици се върнах от 2-рият ръкав, не бях взел въдиците, но мога да ти дам информация от видяното.Както обичайно по това време излиза зарган, а сега вече трябва да е дори повече( така казват местните). Взимаш бомбарда 20гр. плаваща, морски черввй , монтираш 2 куки , другото е късмет.Относно стръвта хит са силиконови морски червей.но последният път се бяха свършили в София.Това от мен и ти желая успех :!:
derbi
новобранец
новобранец
Мнения: 16
Регистриран на: Пет Фев 22, 2008 4:38 pm

Re: утре съм в Гърция, обаче какво да взема...

Мнение от derbi »

Здравей колега !
преди 2 часа се прибрах от Гърция,бяхме на първия ръкав,града се казва Калитея и се намира на 56 км.от Солун в посока Касандрия.
Излиза много добре зарган на бомбарада и стъв бал и шарен червей.Средно на ден за около 4 часа от 6 сутрин до 10ч.ловихме между 20 - 30 заргана.само един от дните,когато времето беше лошо хванаме 12бр.Успех и на слука !
djordje
новобранец
новобранец
Мнения: 12
Регистриран на: Нед Авг 19, 2007 6:13 pm
Местоположение: София

Re: Пак за Гърция

Мнение от djordje »

мерси за отговорите колеги
решил съм да се пробвам за заргани, никога не съм ги ловил. Разбрах че трябва да взема плуваща бомбарда 20 г и 1м след нея примерно 2 куки на 20 см разтояние. Обаче какви да са куките?
за стръв ще взема в гърция някакви червеи.
Мерси.
gormanski
новобранец
новобранец
Мнения: 13
Регистриран на: Пет Мар 24, 2006 8:37 pm

Re: Пак за Гърция

Мнение от gormanski »

Колега, в Гърция заргана се лови и на бял червей не по-слабо токолкото на морски, поне миналата година по това време беше така. Тази пролет хванах един и на парченце пилешко месо, което също е актуална стръв и за други риби.
tanosliven
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 172
Регистриран на: Съб Юли 10, 2010 8:18 am

Re: Пак за Гърция

Мнение от tanosliven »

я да ви запаля малко
[youtube]<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/CJCGBUg0ZpQ?fs ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/CJCGBUg0ZpQ?fs=1&hl=en_US" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>[/youtube]
Публикувай отговор

Обратно към “Информация за местата за риболов по морето”