Колеги ,някой позвал ли е воблери river2sea ?

Модератор: sapuna

Аватар
sestrata
Модератор
Модератор
Мнения: 1493
Регистриран на: Пет Юли 06, 2007 7:32 am
Местоположение: Ruse

Re: Колеги ,някой позвал ли е воблери river2sea ?

Мнение от sestrata »

ескимос написа:Няма лоши изкуствени примамки,само трябва да се поднесат по подходящия начин на подходящото място,където евентуално е рибата.
... ама има таквиз дето мнооо лошо се закачат по дъното, че и куките им здрави... нямат откачане. :( Купих аз онзи ден един префален Хардкор Шад 75 на Йо-Зури, 10 гр съспендинг. Вчера реших да го окъпя, фърчи у румънско, фърля гюбеци, дотук хубаво... По едно време обаче викам - стига са къпа - тряа да та вадим от водата. Ма не ще да изплава - дръп натъй, дръп на там и са закеркенечи нейде в краката ми. Ко да прая - останаха 32 левчета да чакат кота 50... :cry:
Аватар
Мунчо
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1588
Регистриран на: Пон Авг 29, 2005 9:41 pm
Местоположение: ГАБРОВО

Re: Колеги ,някой позвал ли е воблери river2sea ?

Мнение от Мунчо »

ескимос написа:Няма лоши изкуствени примамки,само трябва да се поднесат по подходящия начин на подходящото място,където евентуално е рибата.
...
To по тази логика можем да хвърляме всичко, което ни дойде на ума. Все някога ще му дойде подходящият момент, място и поднасяне...Но по-добре да ловим с качествени неща, защото кой знае защо, на тях обикновено се хваща повече риба... :roll: :roll: :roll:
Malemi написа:Нишо не сте хванали но поне сте спасили патката и шуката ( тя маи е мъртва но нищо )
"Еби им майката на другите и в себе си утеха намери. И ако в себе си утеха не намериш, еби си майката и ти!"

http://www.starividri.org/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Павел Иванов
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14909
Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 12:29 pm
Местоположение: София

Re: Колеги ,някой позвал ли е воблери river2sea ?

Мнение от Павел Иванов »

Ари па ти ! На последното състезание на Никопол Ескимосчето понеже си знаеше къде да не хвърля каза на Алеко и той къде да не хвърля щот там немало риба ! Е да ама Алеко фърли баш там къде не требваше и си фана за разлика от Ескимосчето :twisted: :twisted: :twisted:
Спинингиста , разсширени вени нямаааааааа !

Риболовът е за разтоварване а не за натоварване!
Павел Иванов
щуков дунавски
новобранец
новобранец
Мнения: 57
Регистриран на: Нед Авг 12, 2007 2:00 pm
Местоположение: Sofia

Re: Колеги ,някой позвал ли е воблери river2sea ?

Мнение от щуков дунавски »

Мога да кажа от собствен опит,че след тези едва ли ще ползвам друго.Купи си един,хвърли и гледай за какво движение говорим.Мод.са:V–Joint,V–Joint Wake,V–Joint Deep Dive от серия Freshwater-Minnow.
Аватар
rozinov
новобранец
новобранец
Мнения: 5
Регистриран на: Пет Фев 29, 2008 7:41 am

Re: Колеги ,някой позвал ли е воблери river2sea ?

Мнение от rozinov »

Бих ти препоръчал воблерите на Strike Pro , може да са скъпички но работят страхотно.
Аватар
cani
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 227
Регистриран на: Съб Дек 15, 2007 9:44 am
Местоположение: Ловеч

Re: Колеги ,някой позвал ли е воблери river2sea ?

Мнение от cani »

аз тази седмица или другата ще го пробвам вижте го в галерията иначе гледах филм на екипа БЕНТ и доста хванаха само на този модел :)
щуков дунавски
новобранец
новобранец
Мнения: 57
Регистриран на: Нед Авг 12, 2007 2:00 pm
Местоположение: Sofia

Re: Колеги ,някой позвал ли е воблери river2sea ?

Мнение от щуков дунавски »

В галерията си снимал точно един от тези модели,цветовете и окраските може да се подберат.
щуков дунавски
новобранец
новобранец
Мнения: 57
Регистриран на: Нед Авг 12, 2007 2:00 pm
Местоположение: Sofia

Re: Колеги ,някой позвал ли е воблери river2sea ?

Мнение от щуков дунавски »

cani написа:аз тази седмица или другата ще го пробвам вижте го в галерията иначе гледах филм на екипа БЕНТ и доста хванаха само на този модел 3.500 кг щука 83 см.

В галерията си съм снимал точно един от тези модели,цветовете и окраските може да се подберат.
Аватар
cani
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 227
Регистриран на: Съб Дек 15, 2007 9:44 am
Местоположение: Ловеч

Re: Колеги ,някой позвал ли е воблери river2sea ?

Мнение от cani »

вчера го пробвах и много му е добра играта потъващ е и се движи точно над водораслите та това е от мен :wink:
stilian 99
новобранец
новобранец
Мнения: 14
Регистриран на: Съб Ное 29, 2014 8:03 pm

Re: Колеги ,някой позвал ли е воблери river2sea ?

Мнение от stilian 99 »

Уникални са , с попер на river2sea double popper съм хванал страшно много щуки и скоро една много голяма щука ми го скъса и не мога да си намеря сега :(
Аватар
баш_майстора
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2094
Регистриран на: Пон Ное 24, 2008 8:59 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Колеги ,някой позвал ли е воблери river2sea ?

Мнение от баш_майстора »

stilian 99 написа:river2sea double popper
Dumbbell Popper или Bubble Popper? :roll:
"Няма риба в реката, само пъстърва, откакто се появи тя и изяде всичката друга риба..."
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на хищници”