платения на нови хан

Модератор: sapuna

ogi_peugeot
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Сеп 25, 2011 3:03 pm
Местоположение: СОФИЯ

платения на нови хан

Мнение от ogi_peugeot »

Колеги,някой може ли да даде малко инфо за платения гьол преди Нови хан,не съм ходил и даже не знам къде се намира точно.Нека ако някой знае да сподели.колко е голям...примерно по малък ли е от 777 на враждебна или не,как се плаща,колко позволяват да вземеш ако хванеш и т.н.Ако някой е ходил скоро нека да каже какво е хванал и как че мисля да отида да пробвам.И да ми обясните как точно се стига до там.Благодаря предварително на всички и успех
vwsport89
фен клуб-скобар
Мнения: 115
Регистриран на: Съб Апр 09, 2011 4:57 pm

Re: платения на нови хан

Мнение от vwsport89 »

колега не си губи времето с тоя гиол.Пълна локва е.3-4 пъти по малък е от 777 и навсякъде дълбочината не е по голяма от 1.5- 2 метра.Тая година ходих 2 пъти и закачих само едно шаранче и безброй дребни каракудки.Отделно гиолчето е малко и хвърчат дънни, плувки от всякъде.Условията мисля,че бяха 8 лева на пръчка и имаш право на 2-3 риби да си вземеш.Не ти го препоръчвам.
ogi_peugeot
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Сеп 25, 2011 3:03 pm
Местоположение: СОФИЯ

Re: платения на нови хан

Мнение от ogi_peugeot »

Ясно,благодаря ти колега...значи няма да се ходи там.А някой за каже нещо за яз.Габра?там също четох ,че има пъстърва и дали някой е ходил там скоро?То било след нови хан някъде.....
az ribara
новобранец
новобранец
Мнения: 21
Регистриран на: Пон Фев 21, 2011 1:30 pm

Re: платения на нови хан

Мнение от az ribara »

здравейте,за да не пускам нова тема..,някой има ли инфо за гьола на Нови хан(платения),че ме навиват за неделя..има ли риба и какви са условията.Благодаря!
sv3tlio85
новобранец
новобранец
Мнения: 7
Регистриран на: Чет Мар 31, 2011 8:38 pm

Re: платения на нови хан

Мнение от sv3tlio85 »

Колега скоро не сам ходил на Нови Хан и ще се радвам да споделиш дали са пуснали пъстърви,иначе там има много добри щуки.Знам със сигурност за една около 9 кила няколко познати са я хващали.
Аватар
nocalled
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 192
Регистриран на: Вто Юли 14, 2009 6:08 pm
Местоположение: София

Re: платения на нови хан

Мнение от nocalled »

az ribara написа:здравейте,за да не пускам нова тема..,някой има ли инфо за гьола на Нови хан(платения),че ме навиват за неделя..има ли риба и какви са условията.Благодаря!
а не, направо си пусни нова тема
това, че си влязал в темата точно за гьола дето питаш не го приемай на доверие
и, недей да четеш предните мнения по темата, това задължително
you'd better run...
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на хищници”