Телефоните на всички началници на отдели в ИАРА за сигнали

Всичко за сладководния риболов.

Модератор: bobopeli

geno77
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 123
Регистриран на: Нед Авг 06, 2006 12:14 am
Местоположение: Пловдив

Re: Телефоните на всички началници на отдели в ИАРА за сигна

Мнение от geno77 »

Поради това че станах случаен свидетел на итензивен риболов на държавен водоем влизащ в целогодишната забрана си позволих да се опитам да подам сигнал към "Рибарство и контрол - Южна България" и по точно до началник отдел Христомир Копчев (неговия телефон ми излезе пръв в google.bg).Въпросният господин (моите уважения към него,за пръв и надявам се последен път имах честа да разговарям с него) ми се скара доста злостно за това имам ли съвест и знам ли по кое време се звъни по работа на държавни служители без дори да се опита да разбере причината за обаждането ми и да ме насочи към евентуалния правилен телефон за сигнал.Въпросното обаждане се състоя в петък 14 август 2015г. в 18:35 часа.Ако по този начин съм нарушил спокойствието на въпросния господин го моля да приеме "искрените" ми извинения,никога повече няма да се повтори,гарантирам,дори и да стана свидетел на брутални бракониерски действия.С тази на пръв поглед "незначителна и нелепа" случка мен лично ме изгубихте за каузата "гражданска съвест срещу престъпността" дори се замислям колко е апетитно при тези условия да си "от другата страна на закона".Господа чиновници и началници,явно трябва да разчитаме на съвестта на престъпниците да ви пощадят и да не нарушават закона в дни и часове в които Вие почивате за да не се налага на такива "досадници" като мен да ви притесняват опитвайки се да изпълнят гражданския си дълг търсейки съдействието ви.
atom3
новобранец
новобранец
Мнения: 21
Регистриран на: Пон Юни 22, 2015 8:33 pm

Re: Телефоните на всички началници на отдели в ИАРА за сигна

Мнение от atom3 »

geno77 написа:Поради това че станах случаен свидетел на итензивен риболов на държавен водоем влизащ в целогодишната забрана си позволих да се опитам да подам сигнал към "Рибарство и контрол - Южна България" и по точно до началник отдел Христомир Копчев (неговия телефон ми излезе пръв в google.bg).Въпросният господин (моите уважения към него,за пръв и надявам се последен път имах честа да разговарям с него) ми се скара доста злостно за това имам ли съвест и знам ли по кое време се звъни по работа на държавни служители без дори да се опита да разбере причината за обаждането ми и да ме насочи към евентуалния правилен телефон за сигнал.Въпросното обаждане се състоя в петък 14 август 2015г. в 18:35 часа.Ако по този начин съм нарушил спокойствието на въпросния господин го моля да приеме "искрените" ми извинения,никога повече няма да се повтори,гарантирам,дори и да стана свидетел на брутални бракониерски действия.С тази на пръв поглед "незначителна и нелепа" случка мен лично ме изгубихте за каузата "гражданска съвест срещу престъпността" дори се замислям колко е апетитно при тези условия да си "от другата страна на закона".Господа чиновници и началници,явно трябва да разчитаме на съвестта на престъпниците да ви пощадят и да не нарушават закона в дни и часове в които Вие почивате за да не се налага на такива "досадници" като мен да ви притесняват опитвайки се да изпълнят гражданския си дълг търсейки съдействието ви.
Недей толкова бързо да се отказваш постави се на негово място, сигурно работи за 1500 лева заплата, ти за тези пари ще стоиш ли 24/7 на телефона да приемаш сигнали защото те бракониерите не спят?
И още нещо по-важно, тази тема е закачена като важна но първия пост в нея с номерата и имената не е обновяван от 9 години(а автора му не е влизал в сайта от 4), отдавна е безполезна информацията в него и само може да заблуждава потребители, ако има активен администратор в сайта смятам време е да я свали, ако не може да обновяви първия пост поне да не дезинформа.
Публикувай отговор

Обратно към “Сладководен Риболов”