СOM НА БУИ

Модератор: sapuna

metoo
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 899
Регистриран на: Нед Юли 22, 2012 4:02 pm
Местоположение: Благоевград

Re: СOM НА БУИ

Мнение от metoo »

GODzillata написа:
metoo написа:GODzillata Не те разбрах но няма да пускам вече ок щом ти пречи.
Е, това ---> :finga: с тия средни пръсти на какво ти прилича? :roll:

Благодаря за отговора и то много ама много, а не съм видял че тоя показва средни пръсти аз си мислех че се хили само. :)
metoo
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 899
Регистриран на: Нед Юли 22, 2012 4:02 pm
Местоположение: Благоевград

Re: СOM НА БУИ

Мнение от metoo »

Добре на третия клип каква е целта на ролката, а и това конец ли е плетено влакно ли е това не разбрах :?: :?:
martineti
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1238
Регистриран на: Сря Май 26, 2010 10:57 pm

Re: СOM НА БУИ

Мнение от martineti »

metoo написа:Добре на третия клип каква е целта на ролката, а и това конец ли е плетено влакно ли е това не разбрах :?: :?:
Ето да видиш втората част на клипа.

[youtube1]<object width="853" height="480"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/GYIF5Gp7QvA?ve ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/GYIF5Gp7QvA?version=3&hl=bg_BG" type="application/x-shockwave-flash" width="853" height="480" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true"></embed></object>[/youtube1]
Маска за лице с краставица: Oбелва се и се нарязва.Добавя се олио и оцет.Изяжда се с ракия.Лицето се разтяга в блажена усмивка и поруменява.
martineti
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1238
Регистриран на: Сря Май 26, 2010 10:57 pm

Re: СOM НА БУИ

Мнение от martineti »

http://www.youtube.com/results?search_q ... l0crWKs2sY

Ако искаш мога да ти дам още много линкове.
Маска за лице с краставица: Oбелва се и се нарязва.Добавя се олио и оцет.Изяжда се с ракия.Лицето се разтяга в блажена усмивка и поруменява.
Аватар
batceco
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 232
Регистриран на: Вто Авг 14, 2012 1:48 pm

Re: СOM НА БУИ

Мнение от batceco »

Колеги от известно време правя опити да хвана сом на буй по държавните водоеми но досега без резултат, прочетох доста в интернет и съм си оптимизирал монтажа, но не съм сигурен дали не бъркам в дълбочината на която пускам рибето. Нека някой колега който е имал успех в риболова на буй да сподели на каква дълбочина пуска рибето - аз го пускам някъде на 50 санта над дъното - дали не бъркам ?

Поздрави
Аватар
ILEGAL
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 298
Регистриран на: Съб Юли 06, 2013 8:28 pm

Re: СOM НА БУИ

Мнение от ILEGAL »

batceco написа:Колеги от известно време правя опити да хвана сом на буй по държавните водоеми но досега без резултат, прочетох доста в интернет и съм си оптимизирал монтажа, но не съм сигурен дали не бъркам в дълбочината на която пускам рибето. Нека някой колега който е имал успех в риболова на буй да сподели на каква дълбочина пуска рибето - аз го пускам някъде на 50 санта над дъното - дали не бъркам ?

Поздрави
Бъркаш, колега! :wink:

Не 50 см над дъното, 50 см под плувката се слага за да може да пляска и по този начин да вика големия! :idea:Поне така ги ловят в Испания!
Аватар
batceco
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 232
Регистриран на: Вто Авг 14, 2012 1:48 pm

Re: СOM НА БУИ

Мнение от batceco »

Колега, за Испания съм гледал по нета, че слагат рибката на 50см под плувката но доколкото знам по БГ язовирите трябва да е малко над дъното, нека някой колега който лови на буй в БГ да каже !
Аватар
kalin_80
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 228
Регистриран на: Вто Апр 17, 2012 9:06 pm
Местоположение: Варна

Re: СOM НА БУИ

Мнение от kalin_80 »

По нашите язовири сомаджиите слагат рибката от 3м. до повърхността. Повечето споделят, че имат най голям успех, когато рибето шлябка на повърхността. :wink:
Аватар
batceco
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 232
Регистриран на: Вто Авг 14, 2012 1:48 pm

Re: СOM НА БУИ

Мнение от batceco »

брех, явно съм се объркал сериозно :smt119 , четох една статия и гледах по хобито но явно на държавните гьолове е друга бира :)
metoo
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 899
Регистриран на: Нед Юли 22, 2012 4:02 pm
Местоположение: Благоевград

Re: СOM НА БУИ

Мнение от metoo »

Колега аз от това лято се занимавам с този вид риболов имам само един сом около 4кг на дълбочина около 20 30 см , но все си мисля че на дъно е по голям шанса да удари едрия сом. Ето сега идва септември и сом започва леко по леко да се храни в по ниските пластове на водата, дано съм полезен, дори и със малко.
Аватар
batceco
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 232
Регистриран на: Вто Авг 14, 2012 1:48 pm

Re: СOM НА БУИ

Мнение от batceco »

Мерси за инфото колега, ще пробвам и аз - рибето ще го пускам вече на 30-50 санта под буя.

Поздрави
Аватар
ILEGAL
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 298
Регистриран на: Съб Юли 06, 2013 8:28 pm

Re: СOM НА БУИ

Мнение от ILEGAL »

batceco написа:Мерси за инфото колега, ще пробвам и аз - рибето ще го пускам вече на 30-50 санта под буя.

Поздрави
Не че нещо, ама май бях прав а? :lol:
metoo
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 899
Регистриран на: Нед Юли 22, 2012 4:02 pm
Местоположение: Благоевград

Re: СOM НА БУИ

Мнение от metoo »

Ама колега това е за определен сезон. :lol: :lol:
Аватар
сандански карп
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 256
Регистриран на: Пон Яну 19, 2009 10:26 pm
Местоположение: слънчев бряг

Re: СOM НА БУИ

Мнение от сандански карп »

metoo написа:Ама колега това е за определен сезон. :lol: :lol:
:wink: ранна пролет и късна есен имам успех до 1метър под буя,през топлите дни лятото тъй като нямам възможност да ходя за риба...предполагам че по-удачно е се търси там където е термоклина за язовир,за река близко до дъното!!!
YOU LL NEVER WALK ALONE
4ernomorec50
новобранец
новобранец
Мнения: 23
Регистриран на: Вто Юли 09, 2013 11:14 am

Re: СOM НА БУИ

Мнение от 4ernomorec50 »

:axe:
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на хищници”